vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu

19.09.2009-20.09.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová

kategorie C1M   sobota, 5.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.118.76 0 114.70 2 116.70 -
2.1/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha120.89 2 119.84 0 119.843.14/2,7-
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.119.69 4 118.22 2 120.223.52/3,0-
4. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.120.88 0 125.78 0 120.884.18/3,6-
5.2/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.123.79 0 120.53 10 123.797.09/6,1-
6.3/DSJORDÁN František 1991 1 SKVeselí121.40 4 118.57 8 125.408.70/7,5-
7. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.120.40 50 123.73 2 125.739.03/7,7-
8. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa124.76 2 130.71 8 126.7610.06/8,6-
9. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV129.46 2 122.10 6 128.1011.40/9,8-
10.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek127.45 2 126.84 2 128.8412.14/10,4-
11. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.137.99 2 126.96 2 128.9612.26/10,5-
12.2/DMHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn132.89 6 127.18 4 131.1814.48/12,4-
13.4/DSPEŠEK Michal 1992 2+ USK Pha133.96 2 128.04 4 132.0415.34/13,1-
14. CHOD David 1982 2 Blovice142.52 2 130.13 2 132.1315.43/13,2-
15. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn124.53 8 128.75 6 132.5315.83/13,6-
16.5/DSBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc135.30 4 130.72 2 132.7216.02/13,7-
17.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB133.82 0 130.73 2 132.7316.03/13,7-
18.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja130.75 4 129.09 4 133.0916.39/14,0-
19. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava143.41 52 129.37 4 133.3716.67/14,3-
20.3/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB136.48 56 133.26 2 135.2618.56/15,9-
21.3/VMKAŠPAR Martin 1967 2 S.Žižkov139.11 2 138.47 0 138.4721.77/18,7-
22.6/DSHABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor135.23 4 133.81 10 139.2322.53/19,3-
23. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha150.31 54 134.25 6 140.2523.55/20,2-
24.4/DMKOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha144.88 2 141.01 0 141.0124.31/20,8-
25. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus144.16 2 141.15 0 141.1524.45/21,0-
26. HERINK Jiří 1990 2+ Olomouc139.03 6 142.70 2 144.7028.00/24,0-
27.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa160.69 4 144.35 2 146.3529.65/25,4-
28.5/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha145.07 2 152.82 4 147.0730.37/26,0-
29.6/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha145.13 2 155.38 54 147.1330.43/26,1-
30. KOPIČKA Ondřej 1989 2 KK Opava148.22 6 149.11 0 149.1132.41/27,8-
31.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy150.64 2 147.20 2 149.2032.50/27,8-
32.2/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava143.77 6 147.25 4 149.7733.07/28,3-
33.7/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy147.82 2 150.12 4 149.8233.12/28,4-
34.8/DSPAVLÍK Radek 1992 3 VSDK152.06 8 148.65 2 150.6533.95/29,1-
35. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.153.27 58 151.02 0 151.0234.32/29,4-
36. KAŇJAK Robin 1985 2 Horš.Týn157.06 10 146.78 6 152.7836.08/30,9-
37.9/DSKOČÍ Martin 1991 2 Klášter.152.63 6 152.25 2 154.2537.55/32,2-
38.3/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno150.78 58 147.70 10 157.7041.00/35,1-
39. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn160.00 2 170.82 6 162.0045.30/38,8-
40. PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor172.65 2 157.30 6 163.3046.60/39,9-
41. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek159.28 6 160.56 4 164.5647.86/41,0-
42.4/ZSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.160.44 6 149.84 60 166.4449.74/42,6-
43. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice193.95 64 163.99 6 169.9953.29/45,7-
44.1/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha172.98 6 233.93 0 178.9862.28/53,4-
45.10/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy170.09 12 178.91 8 182.0965.39/56,0-
46.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja194.03 4 173.91 52 198.0381.33/69,7-
47.7/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň161.43 62 177.26 66 223.43106.73/91,5-
48.11/DSREJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK0.00 999 174.98 52 226.98110.28/94,5-

kategorie K1W   sobota, 5.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha126.67 2 124.74 2 126.74 -
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice126.99 2 123.75 4 127.751.01/0,8-
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha131.61 2 129.30 0 129.302.56/2,0-
4.1/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.131.57 0 130.38 0 130.383.64/2,9-
5.1/DSBUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha138.77 0 131.32 2 133.326.58/5,2-
6.2/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 2+ KK Opava139.72 2 133.94 0 133.947.20/5,7-
7. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.139.29 2 134.22 0 134.227.48/5,9-
8. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice138.36 2 150.40 8 140.3613.62/10,7-
9.2/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha143.16 4 140.91 0 140.9114.17/11,2-
10.3/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice139.32 2 140.17 2 141.3214.58/11,5-
11.4/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB144.52 0 139.58 4 143.5816.84/13,3-
12. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha141.80 6 142.35 2 144.3517.61/13,9-
13.5/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí141.78 4 0.00 999 145.7819.04/15,0-
14. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice165.29 4 143.21 4 147.2120.47/16,2-
15.3/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa147.30 0 153.32 12 147.3020.56/16,2-
16. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.146.23 2 155.60 104 148.2321.49/17,0-
17. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice145.97 8 147.77 2 149.7723.03/18,2-
18.2/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava155.55 6 145.89 4 149.8923.15/18,3-
19. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ USK Pha146.56 4 153.49 0 150.5623.82/18,8-
20. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy145.64 10 146.65 4 150.6523.91/18,9-
21.6/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy146.76 4 152.99 10 150.7624.02/19,0-
22. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky166.99 50 149.08 2 151.0824.34/19,2-
23. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha157.91 4 150.49 2 152.4925.75/20,3-
24. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV156.91 0 152.97 0 152.9726.23/20,7-
25. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn151.16 6 148.26 6 154.2627.52/21,7-
26.4/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec158.16 4 152.60 2 154.6027.86/22,0-
27.5/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava151.69 6 156.81 100 157.6930.95/24,4-
28. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.160.27 4 158.81 0 158.8132.07/25,3-
29.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava159.17 4 164.86 4 163.1736.43/28,7-
30.4/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava162.31 60 159.38 4 163.3836.64/28,9-
31. VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava164.34 4 161.54 2 163.5436.80/29,0-
32.5/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava166.55 0 162.53 2 164.5337.79/29,8-
33. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky167.30 4 164.21 2 166.2139.47/31,1-
34. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa178.02 56 163.36 4 167.3640.62/32,0-
35.6/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň173.44 50 168.99 2 170.9944.25/34,9-
36. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň175.42 2 166.51 8 174.5147.77/37,7-
37.7/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice170.14 6 212.13 8 176.1449.40/39,0-
38. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB175.45 54 175.19 6 181.1954.45/43,0-
39.7/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha187.47 62 178.00 10 188.0061.26/48,3-
40.1/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň0.00 999 180.90 8 188.9062.16/49,0-
41.8/DMKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc198.12 54 195.40 4 199.4072.66/57,3-
42.6/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn216.66 4 200.44 0 200.4473.70/58,2-
43.9/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB166.50 58 169.44 58 224.5097.76/77,1-
44.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice211.34 54 232.33 6 238.33111.59/88,0-
45.2/ZMHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha195.21 56 212.37 102 251.21124.47/98,2-
46.7/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava240.75 54 227.43 106 294.75168.01/132,6-
47.8/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB248.21 108 257.96 102 356.21229.47/181,1-

kategorie C2M   sobota, 5.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
127.87 0 135.39 6 127.87 -
2.1/DSŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
129.74 2 127.96 0 127.960.09/0,1-
3. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
138.62 2 135.89 0 135.898.02/6,3-
4.2/DSŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
137.83 0 140.03 2 137.839.96/7,8-
5. PROKS Jakub
PRAŽAN Milan
1984
1981
1 RK Troja
RK Troja
139.46 2 140.24 0 140.2412.37/9,7-
6. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
141.61 4 138.27 2 140.2712.40/9,7-
7.3/DSHOJDA Jakub
MACÁŠEK Tomáš
1993
1992
2 Horš.Týn
Dukla B.
139.48 4 140.57 2 142.5714.70/11,5-
8. ZDRÁHAL Jan
CHOD David
1985
1982
1 Dukla B.
Blovice
139.78 4 145.68 0 143.7815.91/12,4-
9. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
152.98 2 143.84 0 143.8415.97/12,5-
10. KOPŤÁK Daniel
HERINK Jiří
1989
1990
2 KK Opava
Olomouc
154.43 2 141.41 4 145.4117.54/13,7-
11.4/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
144.33 2 144.45 4 146.3318.46/14,4-
12.5/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
146.36 2 150.04 0 148.3620.49/16,0-
13.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
150.24 0 150.53 6 150.2422.37/17,5-
14.2/DMCEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
2 KVSPísek
SKVS ČB
154.04 2 148.38 2 150.3822.51/17,6-
15. JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
212.04 8 161.43 4 165.4337.56/29,4-
16. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
166.52 12 158.70 8 166.7038.83/30,4-
17.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
174.53 4 161.57 6 167.5739.70/31,0-
18.1/ZSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
166.72 6 162.62 110 172.7244.85/35,1-
19.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
225.89 2 204.34 8 212.3484.47/66,1-
20.3/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
174.51 52 209.12 4 213.1285.25/66,7-
21.3/DMMYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 168.31 50 218.3190.44/70,7-
22.4/DMPEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
2 USK Pha
USK Pha
171.73 54 0.00 999 225.7397.86/76,5-
23.4/ZSKRISTEK Václav
FRANEK Jakub
1996
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
172.17 58 0.00 999 230.17102.30/80,0-

kategorie K1M   sobota, 5.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.110.43 6 106.55 0 106.55 -
2. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod113.31 0 109.36 0 109.362.81/2,6-
3.1/DMSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha112.32 0 114.00 106 112.325.77/5,4-
4.2/DMPRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha112.83 0 111.36 4 112.836.28/5,9-
5. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha111.15 2 111.20 4 113.156.60/6,2-
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec113.29 0 109.35 4 113.296.74/6,3-
7.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus116.57 2 114.98 0 114.988.43/7,9-
8. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava113.63 2 110.53 6 115.639.08/8,5-
9. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice110.10 6 114.94 4 116.109.55/9,0-
10. RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.116.50 0 132.48 4 116.509.95/9,3-
11. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus117.48 2 114.56 2 116.5610.01/9,4-
12.1/DSBOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice115.13 2 114.61 2 116.6110.06/9,4-
13.3/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava116.63 0 124.16 56 116.6310.08/9,5-
14. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha121.79 0 117.60 0 117.6011.05/10,4-
15. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec118.25 0 117.62 0 117.6211.07/10,4-
16. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice118.73 2 117.64 0 117.6411.09/10,4-
17. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy122.77 0 118.28 0 118.2811.73/11,0-
18.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz121.19 2 118.70 0 118.7012.15/11,4-
19.2/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec112.75 6 115.82 6 118.7512.20/11,5-
20.3/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí118.80 4 119.53 0 119.5312.98/12,2-
21.3/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava120.70 0 117.95 2 119.9513.40/12,6-
22. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.120.33 0 119.48 2 120.3313.78/12,9-
23.4/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice120.88 2 118.63 2 120.6314.08/13,2-
24.4/DSABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky137.34 6 121.81 0 121.8115.26/14,3-
25. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz123.13 0 119.82 2 121.8215.27/14,3-
26. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy129.50 2 118.35 4 122.3515.80/14,8-
27. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy126.20 2 122.77 0 122.7716.22/15,2-
28.4/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava124.22 2 120.82 2 122.8216.27/15,3-
29.5/DSBOUZEK Filip 1992 2+ Sušice130.92 2 121.05 2 123.0516.50/15,5-
30.6/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.118.40 52 117.28 6 123.2816.73/15,7-
31.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice127.38 4 123.31 0 123.3116.76/15,7-
32.5/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava123.89 2 121.75 2 123.7517.20/16,1-
33.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno123.71 2 121.16 4 125.1618.61/17,5-
34.7/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy125.30 0 120.15 58 125.3018.75/17,6-
35. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice126.37 2 125.54 0 125.5418.99/17,8-
36.6/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa145.32 52 126.04 2 128.0421.49/20,2-
37. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava131.28 6 123.78 6 129.7823.23/21,8-
38.7/DMHRIC Filip 1993 2 Olomouc124.68 6 145.91 60 130.6824.13/22,6-
39.8/DMSMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha126.80 4 129.73 4 130.8024.25/22,8-
40.9/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec135.15 2 129.32 2 131.3224.77/23,2-
41.2/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha132.30 4 125.92 6 131.9225.37/23,8-
42.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa135.87 6 132.24 0 132.2425.69/24,1-
43.10/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice130.53 2 130.75 2 132.5325.98/24,4-
44.6/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha133.41 2 136.62 104 135.4128.86/27,1-
45.11/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava137.02 6 133.57 2 135.5729.02/27,2-
46. TOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí132.56 6 130.63 6 136.6330.08/28,2-
47.8/DSMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha130.98 6 136.56 2 136.9830.43/28,6-
48.12/DMADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha133.35 4 133.63 104 137.3530.80/28,9-
49.7/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa140.46 4 135.45 2 137.4530.90/29,0-
50.3/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha137.69 0 137.80 54 137.6931.14/29,2-
51. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB134.74 4 153.41 2 138.7432.19/30,2-
52. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc131.44 60 133.33 6 139.3332.78/30,8-
53.13/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa139.73 0 132.27 50 139.7333.18/31,1-
54.9/DSHEGER Kryštof 1992 2 Rakovník142.26 0 136.75 4 140.7534.20/32,1-
55.1/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy140.06 6 140.72 2 142.7236.17/33,9-
56.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava162.52 10 138.26 6 144.2637.71/35,4-
57. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod137.61 104 137.21 8 145.2138.66/36,3-
58.4/ZSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí156.72 56 145.91 2 147.9141.36/38,8-
59.2/ZMŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava140.35 54 142.46 6 148.4641.91/39,3-
60.3/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha148.17 8 145.23 4 149.2342.68/40,1-
61.5/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB147.13 6 139.45 10 149.4542.90/40,3-
62.8/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB172.44 6 149.62 0 149.6243.07/40,4-
63.9/VMROUSEK Martin 1965 2 KK Opava163.13 2 149.94 0 149.9443.39/40,7-
64.14/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor146.59 4 161.35 8 150.5944.04/41,3-
65. CTIBOR Jan 1988 3 SKVS ČB160.84 8 145.44 6 151.4444.89/42,1-
66.15/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB148.19 4 148.80 8 152.1945.64/42,8-
67.6/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice161.06 160 149.76 6 155.7649.21/46,2-
68.7/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně136.09 52 148.54 10 158.5451.99/48,8-
69. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky155.14 6 155.20 6 161.1454.59/51,2-
70.8/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava166.75 6 159.45 4 163.4556.90/53,4-
71.10/DSCVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava113.49 52 114.47 50 164.4757.92/54,4-
72.16/DMŠRÁMEK Jonatan 1994 2 Olomouc157.71 8 161.78 104 165.7159.16/55,5-
73.9/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus187.24 64 162.62 4 166.6260.07/56,4-
74.4/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha160.22 14 161.59 6 167.5961.04/57,3-
75.10/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky169.01 2 175.72 156 171.0164.46/60,5-
76.5/ZMVRBA Jiří 1997 3 Olomouc200.79 10 172.65 4 176.6570.10/65,8-
77.11/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí194.56 4 168.72 10 178.7272.17/67,7-
78.12/ZSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí177.67 2 173.62 158 179.6773.12/68,6-
79.13/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha125.40 58 130.95 52 182.9576.40/71,7-
80.6/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava159.49 104 184.26 4 188.2681.71/76,7-
81.7/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava173.85 60 187.32 2 189.3282.77/77,7-
82.14/ZSKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc185.66 4 185.70 114 189.6683.11/78,0-
83.10/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB192.19 10 177.44 58 202.1995.64/89,8-
84.8/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň204.47 6 196.66 12 208.66102.11/95,8-
85.9/ZMJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB219.20 8 181.75 62 227.20120.65/113,2-
86.10/ZMKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz0.00 999 181.38 150 331.38224.83/211,0-

kategorie C1W   sobota, 5.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha166.01 54 164.20 8 172.20 -
2. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice231.66 4 217.76 54 235.6663.46/36,9-
3.1/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha305.20 108 0.00 999 413.20241.00/140,0-

kategorie C1M   neděle, 6.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.108.28 0 109.18 0 108.28 -
2. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.113.59 6 106.56 2 108.560.28/0,3-
3. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha0.00 999 110.33 0 110.332.05/1,9-
4.1/DSJORDÁN František 1991 1 SKVeselí115.89 0 110.88 2 112.884.60/4,2-
5.2/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha114.13 0 110.99 4 114.135.85/5,4-
6.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek117.41 2 116.07 0 116.077.79/7,2-
7. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.114.65 2 116.98 2 116.658.37/7,7-
8.3/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.121.00 0 114.45 4 118.4510.17/9,4-
9.2/DMHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn123.27 4 118.48 0 118.4810.20/9,4-
10.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB130.25 58 120.32 0 120.3212.04/11,1-
11. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.119.29 4 118.63 2 120.6312.35/11,4-
12. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn124.15 8 116.90 4 120.9012.62/11,7-
13.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja127.89 2 119.77 2 121.7713.49/12,5-
14.3/VMKAŠPAR Martin 1967 2 S.Žižkov124.31 0 122.51 0 122.5114.23/13,1-
15.4/DSBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc121.09 2 131.81 6 123.0914.81/13,7-
16. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava121.65 2 0.00 999 123.6515.37/14,2-
17. HERINK Jiří 1990 2+ Olomouc145.79 4 113.95 10 123.9515.67/14,5-
18. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV121.66 4 139.27 54 125.6617.38/16,1-
19.5/DSPEŠEK Michal 1992 2+ USK Pha119.53 54 117.71 8 125.7117.43/16,1-
20.3/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB141.07 6 123.77 2 125.7717.49/16,2-
21.6/DSHABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor128.21 2 124.38 2 126.3818.10/16,7-
22.1/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava134.69 4 126.97 0 126.9718.69/17,3-
23.7/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy129.97 2 127.75 0 127.7519.47/18,0-
24. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa126.83 2 0.00 999 128.8320.55/19,0-
25. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus124.38 6 155.66 56 130.3822.10/20,4-
26.2/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno130.25 2 130.97 2 132.2523.97/22,1-
27.4/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha146.59 2 128.78 6 134.7826.50/24,5-
28. PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor133.31 2 133.11 8 135.3127.03/25,0-
29.5/DMKOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha133.92 54 132.01 4 136.0127.73/25,6-
30.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa133.71 4 128.32 104 137.7129.43/27,2-
31. KOPIČKA Ondřej 1989 2 KK Opava186.65 4 137.10 2 139.1030.82/28,5-
32. KAŇJAK Robin 1985 2 Horš.Týn137.60 104 133.73 8 141.7333.45/30,9-
33.3/ZSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.136.78 6 141.48 2 142.7834.50/31,9-
34. CHOD David 1982 2 Blovice140.02 4 124.79 52 144.0235.74/33,0-
35.6/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha140.19 4 135.72 56 144.1935.91/33,2-
36.4/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy175.08 4 138.72 6 144.7236.44/33,7-
37.8/DSPAVLÍK Radek 1992 3 VSDK148.04 10 139.69 6 145.6937.41/34,5-
38. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn145.41 52 148.12 4 152.1243.84/40,5-
39. BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB150.57 2 152.67 108 152.5744.29/40,9-
40. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha164.53 2 147.63 6 153.6345.35/41,9-
41.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja167.09 10 152.14 2 154.1445.86/42,4-
42. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.106.25 52 107.60 52 158.2549.97/46,1-
43.1/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha163.43 4 204.88 56 167.4359.15/54,6-
44.7/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň148.16 52 161.06 8 169.0660.78/56,1-
45. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek160.52 10 152.92 56 170.5262.24/57,5-
46. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice175.14 10 182.41 6 185.1476.86/71,0-
47.9/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy168.14 58 164.39 106 226.14117.86/108,8-
48.10/DSREJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK170.72 154 209.29 102 311.29203.01/187,5-
49.8/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha240.64 106 0.00 999 346.64238.36/220,1-

kategorie K1W   neděle, 6.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha115.44 0 113.33 2 115.33 -
2.1/DSBUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha115.97 0 120.79 2 115.970.64/0,6-
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha119.41 4 117.38 0 117.382.05/1,8-
4.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice118.12 0 116.91 2 118.122.79/2,4-
5.1/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.121.05 0 121.01 0 121.015.68/4,9-
6.2/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 2+ KK Opava129.24 2 125.83 0 125.8310.50/9,1-
7. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice157.01 104 126.12 2 128.1212.79/11,1-
8. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.128.56 0 121.31 58 128.5613.23/11,5-
9. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.137.78 0 127.48 4 131.4816.15/14,0-
10.2/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice126.25 6 133.39 2 132.2516.92/14,7-
11.3/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB131.15 2 129.18 4 133.1517.82/15,5-
12. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ USK Pha131.38 2 135.45 0 133.3818.05/15,7-
13. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice159.17 56 130.31 4 134.3118.98/16,5-
14. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice133.77 2 132.86 58 135.7720.44/17,7-
15.4/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha136.05 2 132.57 4 136.5721.24/18,4-
16. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy133.79 4 140.81 0 137.7922.46/19,5-
17. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.144.00 4 136.04 2 138.0422.71/19,7-
18. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV137.02 2 138.70 0 138.7023.37/20,3-
19.5/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy148.52 4 136.72 4 140.7225.39/22,0-
20. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn134.99 6 136.78 4 140.7825.45/22,1-
21. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha135.33 6 126.07 52 141.3326.00/22,5-
22. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha139.94 2 137.57 4 141.5726.24/22,8-
23.3/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa137.59 4 149.42 2 141.5926.26/22,8-
24.2/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava133.86 8 142.20 52 141.8626.53/23,0-
25.4/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec146.77 4 143.59 0 143.5928.26/24,5-
26. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky146.59 0 138.35 8 146.3531.02/26,9-
27.3/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava0.00 999 144.14 4 148.1432.81/28,4-
28. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky144.19 4 158.37 108 148.1932.86/28,5-
29.5/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB149.88 54 142.43 6 148.4333.10/28,7-
30.4/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava146.22 50 141.26 8 149.2633.93/29,4-
31.6/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň148.46 4 148.72 54 152.4637.13/32,2-
32.6/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice151.86 2 172.75 58 153.8638.53/33,4-
33. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa150.67 52 149.43 8 157.4342.10/36,5-
34.5/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava158.09 2 158.53 4 160.0944.76/38,8-
35.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice157.13 4 162.96 52 161.1345.80/39,7-
36. VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava168.08 52 159.90 2 161.9046.57/40,4-
37.1/ZMHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha166.85 56 156.85 6 162.8547.52/41,2-
38.6/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn175.07 2 195.91 154 177.0761.74/53,5-
39.7/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava139.36 54 128.44 54 182.4467.11/58,2-
40. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň187.36 2 195.48 4 189.3674.03/64,2-
41.7/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava208.15 8 179.88 212 216.15100.82/87,4-
42.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň167.10 58 158.39 108 225.10109.77/95,2-
43.8/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB201.10 54 219.13 6 225.13109.80/95,2-
44.8/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha173.13 56 159.60 110 229.13113.80/98,7-
45.9/DMKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc181.44 52 186.21 58 233.44118.11/102,4-

kategorie C2M   neděle, 6.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
115.78 50 113.60 0 113.60 -
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
115.76 2 115.20 0 115.201.60/1,4-
3. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Jan
1985
1990
1 Dukla B.
USK Pha
120.65 4 118.57 0 118.574.97/4,4-
4. PROKS Jakub
PRAŽAN Milan
1984
1981
1 RK Troja
RK Troja
124.60 52 122.44 0 122.448.84/7,8-
5.2/DSHOJDA Jakub
MACÁŠEK Tomáš
1993
1992
2 Horš.Týn
Dukla B.
127.86 4 126.37 0 126.3712.77/11,2-
6.3/DSŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
127.05 4 126.81 0 126.8113.21/11,6-
7.4/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
129.07 52 129.09 4 133.0919.49/17,2-
8. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
167.20 60 131.08 4 135.0821.48/18,9-
9. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
136.98 2 0.00 999 138.9825.38/22,3-
10.1/DMCEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
2 KVSPísek
SKVS ČB
145.68 6 140.41 0 140.4126.81/23,6-
11.1/ZSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
140.93 6 136.60 8 144.6031.00/27,3-
12.2/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
152.62 54 142.35 6 148.3534.75/30,6-
13. JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
185.77 62 142.23 8 150.2336.63/32,2-
14.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
171.44 8 149.16 4 153.1639.56/34,8-
15.3/DMPEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
2 USK Pha
USK Pha
164.81 54 153.94 4 157.9444.34/39,0-
16. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
166.25 8 157.34 6 163.3449.74/43,8-
17.5/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
136.64 56 141.73 50 191.7378.13/68,8-
18.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
207.57 4 234.70 0 211.5797.97/86,2-
19.4/DMMYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
161.16 54 170.66 54 215.16101.56/89,4-
20.3/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
0.00 999 181.38 56 237.38123.78/109,0-
21.4/ZSKRISTEK Václav
FRANEK Jakub
1996
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
174.70 156 162.21 112 274.21160.61/141,4-

kategorie K1M   neděle, 6.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.121.75 52 97.66 0 97.66 -
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec102.83 2 100.60 0 100.602.94/3,0-
3.1/DMPRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha101.56 0 98.85 2 100.853.19/3,3-
4. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod102.86 4 99.59 2 101.593.93/4,0-
5. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava106.56 104 102.99 0 102.995.33/5,5-
6. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha101.34 2 103.30 0 103.305.64/5,8-
7.1/DSCVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava106.89 2 103.45 0 103.455.79/5,9-
8. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice99.28 6 101.35 50 105.287.62/7,8-
9. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus105.67 0 105.68 2 105.678.01/8,2-
10. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice108.74 4 104.73 2 106.739.07/9,3-
11.2/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.109.15 6 107.25 0 107.259.59/9,8-
12.3/DSBOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice105.45 2 105.93 56 107.459.79/10,0-
13. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy110.01 4 106.04 2 108.0410.38/10,6-
14. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec108.58 0 114.84 0 108.5810.92/11,2-
15.2/DMSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha108.62 2 107.02 2 109.0211.36/11,6-
16.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus105.36 4 106.38 4 109.3611.70/12,0-
17. RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.110.34 4 109.46 0 109.4611.80/12,1-
18. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.113.18 0 110.18 0 110.1812.52/12,8-
19.4/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec108.48 52 102.34 8 110.3412.68/13,0-
20. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy117.29 6 108.44 2 110.4412.78/13,1-
21.3/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava109.39 4 109.24 2 111.2413.58/13,9-
22. LENC Miroslav 1986 2+ SKVS ČB115.20 4 107.39 4 111.3913.73/14,1-
23.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz112.60 0 112.01 0 112.0114.35/14,7-
24.3/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava112.09 0 110.31 2 112.0914.43/14,8-
25.4/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice113.71 8 112.14 0 112.1414.48/14,8-
26.5/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí110.59 6 111.16 2 113.1615.50/15,9-
27. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice117.01 4 113.75 0 113.7516.09/16,5-
28.4/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava114.89 0 113.11 2 114.8917.23/17,6-
29.6/DSABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky113.24 2 109.92 8 115.2417.58/18,0-
30.5/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava112.43 4 113.99 50 116.4318.77/19,2-
31.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno114.21 4 112.73 4 116.7319.07/19,5-
32. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava119.45 6 109.93 8 117.9320.27/20,8-
33. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz114.29 8 118.09 0 118.0920.43/20,9-
34.7/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy112.63 6 120.19 0 118.6320.97/21,5-
35.8/DSBOUZEK Filip 1992 2+ Sušice116.47 54 119.14 0 119.1421.48/22,0-
36. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB119.42 152 113.58 6 119.5821.92/22,4-
37. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod118.84 2 115.11 58 120.8423.18/23,7-
38.6/DMHRIC Filip 1993 2 Olomouc144.57 104 121.06 0 121.0623.40/24,0-
39.1/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava118.41 4 121.19 0 121.1923.53/24,1-
40. TOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí122.68 2 117.90 4 121.9024.24/24,8-
41.7/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa119.91 2 121.56 10 121.9124.25/24,8-
42.2/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha118.26 58 118.75 4 122.7525.09/25,7-
43. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy122.64 4 113.41 10 123.4125.75/26,4-
44.8/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec120.30 4 118.85 50 124.3026.64/27,3-
45.5/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha122.38 6 120.73 4 124.7327.07/27,7-
46.6/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB130.89 2 125.83 0 125.8328.17/28,8-
47.9/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice124.15 2 134.50 52 126.1528.49/29,2-
48.9/DSMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha122.92 4 125.22 52 126.9229.26/30,0-
49.7/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa125.08 6 123.83 4 127.8330.17/30,9-
50. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha125.93 2 114.41 52 127.9330.27/31,0-
51.3/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha126.16 2 129.07 2 128.1630.50/31,2-
52.4/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha124.37 102 118.58 10 128.5830.92/31,7-
53.10/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava133.29 6 124.79 4 128.7931.13/31,9-
54. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc122.63 204 125.02 4 129.0231.36/32,1-
55.11/DMSMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha119.26 10 125.18 4 129.1831.52/32,3-
56.2/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa130.18 8 123.14 8 131.1433.48/34,3-
57.5/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně124.33 8 128.32 6 132.3334.67/35,5-
58.1/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy126.95 6 128.87 8 132.9535.29/36,1-
59. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky128.17 8 129.60 4 133.6035.94/36,8-
60. CTIBOR Jan 1988 3 SKVS ČB132.66 2 136.30 102 134.6637.00/37,9-
61.8/VMROUSEK Martin 1965 2 KK Opava139.72 2 131.52 4 135.5237.86/38,8-
62.6/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice131.24 6 132.10 4 136.1038.44/39,4-
63.10/DSHEGER Kryštof 1992 2 Rakovník147.79 54 137.59 4 141.5943.93/45,0-
64.2/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha135.02 8 145.92 0 143.0245.36/46,4-
65.7/ZSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí138.08 6 149.95 50 144.0846.42/47,5-
66.3/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha141.80 4 161.13 106 145.8048.14/49,3-
67.4/ZMŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava127.96 54 142.54 4 146.5448.88/50,1-
68.8/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB141.32 6 147.02 50 147.3249.66/50,8-
69.12/DMŠRÁMEK Jonatan 1994 2 Olomouc143.84 102 137.72 10 147.7250.06/51,3-
70.13/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB141.32 54 145.88 4 149.8852.22/53,5-
71.9/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus175.65 112 143.23 8 151.2353.57/54,9-
72.10/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky153.13 4 0.00 999 157.1359.47/60,9-
73.11/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava160.85 62 152.60 8 160.6062.94/64,4-
74.12/ZSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí160.88 4 213.98 52 164.8867.22/68,8-
75.5/ZMVRBA Jiří 1997 3 Olomouc161.59 4 177.68 62 165.5967.93/69,6-
76.13/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí176.46 56 158.95 8 166.9569.29/71,0-
77.14/DMADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha117.43 50 117.69 52 167.4369.77/71,4-
78.15/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa167.08 2 136.40 58 169.0871.42/73,1-
79.6/ZMJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB165.85 56 163.06 8 171.0673.40/75,2-
80.7/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava172.49 106 179.43 8 187.4389.77/91,9-
81.14/ZSKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc187.02 6 159.66 158 193.0295.36/97,6-
82.16/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor142.34 54 149.04 60 196.3498.68/101,0-
83.8/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava153.94 56 177.97 108 209.94112.28/115,0-
84.9/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice120.17 104 132.30 104 224.17126.51/129,5-
85.10/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB149.74 104 145.06 106 251.06153.40/157,1-
86.9/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň194.10 62 222.91 106 256.10158.44/162,2-
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   neděle, 6.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha164.53 2 147.63 6 153.63 -
2.1/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha240.64 106 0.00 999 346.64193.01/125,6-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3