vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

16.04.2017   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:00,00 75/115/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:27,0027.00/2,468/103/0
3.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec19:34,2034.20/3,062/91/0
4.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:43,5043.50/3,857/0/12
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto20:08,8068.80/6,053/79/0
6. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:14,9074.90/6,649/67/0
7.1/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.21:16,50136.50/12,046/55/0
8.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.21:56,40176.40/15,543/43/0
9.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.22:04,30184.30/16,240/31/0
10.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.22:12,30192.30/16,937/19/0
11.3/U23JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha22:19,80199.80/17,535/7/0
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla BoDNS 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno19:07,10 75/0/78
2.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc19:42,3035.20/3,168/0/66
3.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:47,6040.50/3,562/36/0
4.3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:59,5052.40/4,657/24/0
5.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.20:03,7056.60/4,953/0/54
6.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno20:04,7057.60/5,049/0/42
7.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel21:43,10156.00/13,646/0/30
8.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno22:01,00173.90/15,243/0/18
9.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník22:40,60213.50/18,640/0/6
10.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.27:14,30487.20/42,537/12/0
11.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.59:59,902452.80/213,835/6/0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.17:23,40 75/133/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc17:39,8016.40/1,668/0/96
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc17:44,8021.40/2,162/0/84
4.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha17:53,0029.60/2,857/121/0
5.2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno17:55,6032.20/3,153/0/72
6.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc18:00,5037.10/3,649/0/60
7.4/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha18:01,7038.30/3,746/109/0
8.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha18:18,9055.50/5,343/97/0
9.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:46,8083.40/8,040/85/0
10.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc19:09,40106.00/10,237/0/48
11. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.19:18,90115.50/11,135/73/0
12.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí19:26,30122.90/11,833/0/36
13.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice19:34,10130.70/12,531/61/0
14.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:35,30131.90/12,629/49/0
15.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí19:41,90138.50/13,327/0/30
16. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto19:52,90149.50/14,325/37/0
17.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:05,30161.90/15,523/25/0
18.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz20:07,40164.00/15,721/13/0
19.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno21:09,90226.50/21,719/0/24
20.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž21:10,60227.20/21,817/0/18
21.3/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.21:25,00241.60/23,215/7/0
22.3/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc22:05,80282.40/27,114/0/12
23.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa23:03,20339.80/32,613/1/0
24.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc23:45,00381.60/36,612/0/6

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
19:00,50 75/0/66
2. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
19:03,202.70/0,268/67/0
3.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
19:08,307.80/0,762/55/54
4.2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
19:41,5041.00/3,657/0/42
5. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
20:02,4061.90/5,453/43/30
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:21,1080.60/7,149/31/0
7.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
21:59,50179.00/15,746/0/18
8. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:02,10181.60/15,943/19/0
9.3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
22:35,40214.90/18,840/7/6
10.2/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
30:10,70670.20/58,837/1/0
  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3