vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Chrudimce

20.04.2017   Řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:57,20 33
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:55,9058.70/7,025
3.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:22,1084.90/10,117
4.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.15:24,9087.70/10,59
5. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.16:30,80153.60/18,35
6.2/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.18:03,50246.30/29,44
7.1/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.20:29,50392.30/46,93
8.2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.23:15,00557.80/66,62
9.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.24:08,90611.70/73,11
10.1/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.24:42,80645.60/77,10
11. JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.25:05,90668.70/79,90
12.1/DSKOTĚRA Matouš 2000 Pardub.25:11,60674.40/80,60
13.2/ZMBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.25:19,40682.20/81,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.19:06,40 4
2. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto21:33,50147.10/12,83
3. VESELÁ Veronika 2005 Pardub.22:31,80205.40/17,92
4. LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.22:38,90212.50/18,51
5. NEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.23:38,50272.10/23,70
6. HRDÁ Kateřina 2006 Pardub.24:34,80328.40/28,60
7. DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.25:28,50382.10/33,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
2 Pardub.
Trutnov
14:02,50 7
2. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:47,8045.30/5,43
3. NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
21:00,00417.50/49,62
4. PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
21:41,70459.20/54,51
5. VOREL Zdeněk
VORLOVÁ Darina
1974
1984
Pardub.
Pardub.
22:11,40488.90/58,00
6. VORAL David
ČERMÁK Jan
2007
2006
Pardub.
Pardub.
23:15,60553.10/65,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:08,20 25
2. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:22,8014.60/1,917
3.2/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.14:00,0051.80/6,613
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.14:22,8074.60/9,59
5.1/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto14:25,8077.60/9,85
6. CINKO Radek 1993 Pardub.14:58,00109.80/13,94
7.2/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto15:25,70137.50/17,43
8.3/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.17:25,90257.70/32,72
9.1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.17:27,40259.20/32,91
10.1/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.19:15,80367.60/46,60
11.2/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto21:44,80516.60/65,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.17:02,60 10
2. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.20:02,90180.30/17,62
3. VESELÁ Veronika 2005 Pardub.20:11,60189.00/18,51
4. NOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.20:15,80193.20/18,90
5. ZIMOVÁ Barbora 2003 Pardub.20:48,30225.70/22,10
6. KOTĚROVÁ Terezka 2002 Pardub.20:59,70237.10/23,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3