5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile

29.04.2017   Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:11,24 01:09,73 01:09,73 75/160/0
2.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec01:10,78 01:10,44 01:10,440.71/1,068/148/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:11,81 01:11,00 01:11,001.27/1,862/136/0
4. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:11,90 01:11,55 01:11,551.82/2,657/124/0
5. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno01:12,89 01:11,57 01:11,571.85/2,753/0/63
6.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:13,81 01:12,34 01:12,342.61/3,749/0/51
7.3/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc01:14,33 01:13,64 01:13,643.91/5,646/0/39
8. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:14,87 01:15,01 01:15,015.28/7,643/112/0
9. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:16,11 01:14,91 01:14,915.18/7,440/100/0
10. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:14,71 01:15,66 01:15,665.93/8,537/88/0
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:16,25 01:15,73 01:15,736.00/8,635/76/0
12.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:19,00 01:16,69 01:16,696.96/10,033/64/0
13. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:21,44 01:17,68 01:17,687.95/11,431/52/0
14.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:18,95 01:17,84 01:17,848.11/11,629/40/0
15. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto01:18,81 01:17,87 01:17,878.14/11,727/28/0
16.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.01:23,38 01:18,10 01:18,108.37/12,025/22/0
17.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel01:18,43 01:18,19 01:18,198.46/12,123/0/27
18.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.01:19,20 01:19,17 01:19,179.44/13,521/16/0
19.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.01:21,10 01:20,81 01:20,8111.08/15,919/10/0
20.3/VMCHOD David 1982 Blovice01:21,93 01:21,20 01:21,2011.47/16,417/4/0
21.2/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk01:22,82 01:21,28 01:21,2811.55/16,615/0/15
22.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa01:33,89 01:22,15 01:22,1512.42/17,814/3/0
23.3/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc01:22,95 01:22,84 01:22,8413.11/18,813/0/9
24.5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:22,42 01:23,45 01:23,4513.72/19,712/0/3
25.3/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.01:23,52 01:24,69 01:24,6914.96/21,511/2/0
26.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:25,85 01:26,91 01:26,9117.18/24,610/1/0
27.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:27,12 01:27,61 01:27,6117.88/25,69/0/0
28.4/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto01:29,22 01:29,32 01:29,3219.59/28,18/0/0
29.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:29,51 01:30,99 01:30,9921.26/30,57/0/2
30.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo01:32,50 01:34,19 01:34,1924.46/35,16/0/1
  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
Oddíl