vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů

30.04.2017   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
09:05,47 75/0/68
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:07,882.41/0,468/93/0
3.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
09:12,627.15/1,362/81/56
4. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:28,3222.85/4,257/69/0
5.2/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
09:34,3728.90/5,353/57/0
6.3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
09:35,8730.40/5,649/0/44
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
09:36,9831.51/5,846/45/0
8.4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
10:00,7855.31/10,143/33/32
9.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
10:06,1260.65/11,140/0/20
10. TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
10:20,1474.67/13,737/21/0
11. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
10:39,8194.34/17,335/9/0
12.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
10:48,56103.10/18,933/3/0
13.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
10:53,08107.61/19,731/0/8
14.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:57,11111.64/20,529/0/2
15.1/ZSVEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:12,83127.36/23,327/2/0
16.1/VSBŘEČKA Jan
MATULA Zdeněk
1958
1955
SKVeselí
Tesla Bo
11:25,71140.24/25,725/0/1
17.5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška
MAŠÍNOVÁ Marie
1995
1997
3 Litovel
Č.Kruml.
11:45,72160.25/29,423/1/0
  WALTER David
URBAN Daniel
2001
2001
Šumperk
Šumperk
DNS 0/0/0
  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3