3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

13.05.2017   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc96.05 4 93.78 0 93.78 75
2.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha97.36 4 94.03 0 94.030.25/0,368
3.2/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha97.57 0 94.97 0 94.971.19/1,362
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.96.62 2 93.92 2 95.922.14/2,357
5. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha94.48 0 94.53 2 96.532.75/2,953
6.3/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.98.54 2 97.34 0 97.343.56/3,849
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.90 0 98.11 0 98.114.33/4,646
8.4/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB99.17 0 99.26 0 99.265.48/5,843
9. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.98.40 0 98.93 2 100.937.15/7,640
10.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.97.50 2 98.93 4 102.939.15/9,837
11.5/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha102.01 2 95.14 0 95.141.36/1,535
12.6/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.101.33 2 96.90 0 96.903.12/3,333
13.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha101.62 4 99.09 0 99.095.31/5,731
14.7/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha98.56 6 95.26 4 99.265.48/5,829
15.2/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha101.74 2 100.73 0 100.736.95/7,427
16. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.97.81 4 109.11 106 101.818.03/8,625
17. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha101.08 2 113.72 2 103.089.30/9,923
18.3/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha100.27 4 93.24 52 104.2710.49/11,221
19. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha104.01 6 106.36 0 106.3612.58/13,419
20.8/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc114.12 0 104.86 2 106.8613.08/13,917
21.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.107.94 2 105.56 8 109.9416.16/17,215
22.3/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc106.97 4 104.53 50 110.9717.19/18,314
23.4/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha112.71 8 105.10 6 111.1017.32/18,513
24.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.108.98 4 122.28 112 112.9819.20/20,512
25.2/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha113.15 10 112.81 2 114.8121.03/22,411
26.9/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha110.88 4 111.96 58 114.8821.10/22,510
27.10/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha111.90 4 112.86 56 115.9022.12/23,69
28.5/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK108.33 8 109.59 8 116.3322.55/24,08
29.3/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice117.18 8 111.55 6 117.5523.77/25,37
30.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn117.52 4 118.99 106 121.5227.74/29,66
31.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha117.27 6 122.63 54 123.2729.49/31,45
32.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja120.36 4 120.78 62 124.3630.58/32,64
33.4/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc135.33 6 131.06 118 141.3347.55/50,73
34.5/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk140.51 8 112.35 104 148.5154.73/58,42
35.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha131.45 60 135.48 156 191.4597.67/104,11
36.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc152.13 58 152.71 60 210.13116.35/124,10
37.7/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava143.73 208 131.85 106 237.85144.07/153,60
  FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl