vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Paraplíčku

13.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor124.64 2 115.95 4 119.95 0
2.2/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.118.80 8 120.70 0 120.700.75/0,60
3.3/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice135.07 10 122.30 4 126.306.35/5,30
4.4/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand124.80 4 164.68 54 128.808.85/7,40
5.5/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK137.81 60 145.67 6 151.6731.72/26,40
6.6/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK149.36 4 181.45 12 153.3633.41/27,90
7.7/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV153.98 10 157.17 10 163.9844.03/36,70
8.8/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand152.72 14 166.10 10 166.7246.77/39,00
9.1/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice1.00 999 138.82 58 196.8276.87/64,10
10.9/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec144.17 110 193.64 162 254.17134.22/111,90
11. BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov429.22 60 297.89 104 401.89281.94/235,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV105.76 0 110.56 2 105.76 18
2.2/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha111.80 0 113.01 0 111.806.04/5,714
3.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha126.45 2 122.32 0 122.3216.56/15,710
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor136.67 4 124.39 0 124.3918.63/17,66
5.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov141.86 102 128.36 6 134.3628.60/27,02
6.1/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK156.89 4 137.11 2 139.1133.35/31,51
7.2/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha135.51 4 136.67 4 139.5133.75/31,90
8.3/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK155.09 2 152.36 0 152.3646.60/44,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV91.58 2 88.70 0 88.70 70
2.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB95.09 0 96.07 2 95.096.39/7,266
3.2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov95.98 0 95.61 0 95.616.91/7,862
4.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.95.89 0 95.70 2 95.897.19/8,158
5.4/VHAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily101.32 0 98.92 0 98.9210.22/11,554
6.5/VLACINA Richard 1967 2 Semily101.22 0 100.54 0 100.5411.84/13,350
7.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.105.48 0 102.64 2 104.6415.94/18,046
8.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK104.36 2 108.32 4 106.3617.66/19,942
9.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov107.29 2 109.98 2 109.2920.59/23,238
10.1/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha108.67 2 114.01 0 110.6721.97/24,834
11.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB114.86 4 111.06 0 111.0622.36/25,230
12.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor111.13 0 115.20 4 111.1322.43/25,326
13.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja112.95 0 110.95 4 112.9524.25/27,322
14.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor111.01 2 111.20 2 113.0124.31/27,418
15.2/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov112.01 4 111.48 2 113.4824.78/27,917
16.5/VMPOLÍVKA Karel 1978 2 Sláv.HK137.67 54 111.61 2 113.6124.91/28,116
17. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor114.22 0 117.67 4 114.2225.52/28,815
18.3/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB121.45 2 116.70 0 116.7028.00/31,614
19.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník116.83 2 115.58 4 118.8330.13/34,013
20.1/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha123.51 0 121.86 8 123.5134.81/39,212
21.4/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor118.20 6 118.83 8 124.2035.50/40,011
22.6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.127.39 0 120.32 6 126.3237.62/42,410
23.6/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor148.32 4 126.45 0 126.4537.75/42,69
24.5/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha117.61 52 125.16 2 127.1638.46/43,48
25.2/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK125.83 2 128.89 4 127.8339.13/44,17
26.2/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov122.09 6 134.09 10 128.0939.39/44,46
27.7/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov127.09 4 127.63 4 131.0942.39/47,85
28.3/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK132.41 2 146.64 6 134.4145.71/51,54
29.4/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK139.41 0 137.54 0 137.5448.84/55,13
30.6/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov125.26 14 126.45 12 138.4549.75/56,12
31.3/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník139.64 0 156.73 8 139.6450.94/57,41
32.7/ZSPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha140.67 4 148.07 8 144.6755.97/63,10
33.5/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor143.41 2 153.32 4 145.4156.71/63,90
34.8/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.153.09 56 150.11 0 150.1161.41/69,20
35.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.158.39 10 164.15 162 168.3979.69/89,80
36.9/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub.156.51 16 165.45 8 172.5183.81/94,50
37.7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.172.76 58 188.06 154 230.76142.06/160,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
124.70 4 125.57 8 128.70 12
2.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
128.84 8 129.17 6 135.176.47/5,08
3.1/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
131.48 6 135.86 14 137.488.78/6,84
4.1/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
137.98 6 137.96 4 141.9613.26/10,33
5. ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
140.73 18 167.13 14 158.7330.03/23,32
6.2/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
VS Tábor
VS Tábor
159.07 14 156.09 10 166.0937.39/29,11
7.3/ZSBÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
KK Brand
KK Brand
177.51 16 4.00 999 193.5164.81/50,40
8. ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
149.16 66 150.17 120 215.1686.46/67,20
9.4/ZSŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
206.09 12 181.42 62 218.0989.39/69,50
  FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV96.20 0 97.46 0 96.20 54
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.61 0 104.01 4 103.617.41/7,750
3.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK106.41 6 104.36 0 104.368.16/8,546
4.2/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky107.92 0 107.45 0 107.4511.25/11,742
5.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK104.36 4 105.54 4 108.3612.16/12,638
6.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha107.86 2 106.64 2 108.6412.44/12,934
7.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK112.29 2 112.65 0 112.6516.45/17,130
8.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak112.73 0 116.73 0 112.7316.53/17,226
9.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha111.41 4 112.48 2 114.4818.28/19,022
10.4/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha114.61 2 112.61 2 114.6118.41/19,118
10.4/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.13 6 112.61 2 114.6118.41/19,117
12.3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily117.48 0 117.83 6 117.4821.28/22,116
13.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha116.86 2 116.11 6 118.8622.66/23,615
14.5/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky117.07 6 116.86 6 122.8626.66/27,714
15.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa136.80 4 119.98 6 125.9829.78/31,013
16.6/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK127.80 2 120.01 6 126.0129.81/31,012
17.7/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa128.58 4 120.45 6 126.4530.25/31,411
18.8/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec128.83 4 126.92 2 128.9232.72/34,010
19.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily141.61 0 129.11 0 129.1132.91/34,29
20.6/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov123.26 6 127.18 6 129.2633.06/34,48
21.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice135.48 4 126.24 6 132.2436.04/37,57
22.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily128.36 4 142.54 4 132.3636.16/37,66
23.7/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec150.54 52 133.26 2 135.2639.06/40,65
24.8/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor138.07 4 134.36 2 136.3640.16/41,74
25.3/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky135.13 8 132.98 4 136.9840.78/42,43
26.9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor137.39 4 134.29 52 141.3945.19/47,02
27.9/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.149.58 4 167.36 0 153.5857.38/59,61
28.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK200.86 60 180.20 18 198.20102.00/106,00
29.5/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK228.70 110 199.20 60 259.20163.00/169,40
30.10/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.123.89 364 4.00 999 487.89391.69/407,20
  KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.1.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Veronika 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha84.09 0 94.18 2 84.09 103
2.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky84.48 2 84.89 6 86.482.39/2,899
3.3/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky94.22 0 94.82 2 94.2210.13/12,095
4.1/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor96.82 2 97.42 0 97.4213.33/15,991
5.2/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.09 2 96.45 4 98.0914.00/16,687
6.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.99.48 4 98.54 0 98.5414.45/17,283
7.1/DSVESELÝ František 2000 3+ Trutnov99.92 2 98.20 2 100.2016.11/19,279
8.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.98.67 2 106.13 0 100.6716.58/19,775
9.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.101.11 0 98.20 6 101.1117.02/20,274
10.3/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha103.70 0 106.48 6 103.7019.61/23,373
11.4/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha102.17 4 103.82 2 105.8221.73/25,872
11.4/DMSAAL Štěpán 2001 3 Jablonec101.82 4 104.67 4 105.8221.73/25,871
13.2/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.112.67 4 107.13 0 107.1323.04/27,470
14.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB111.01 0 108.22 0 108.2224.13/28,769
15.2/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand110.17 0 105.09 4 109.0925.00/29,768
16.6/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha112.26 52 109.32 0 109.3225.23/30,067
17.2/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.110.30 2 109.46 0 109.4625.37/30,266
18.3/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand121.30 2 105.91 4 109.9125.82/30,765
19.7/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak106.07 4 113.61 8 110.0725.98/30,964
20.8/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz106.54 4 113.70 4 110.5426.45/31,563
21.9/ZSJUDA Štěpán 2004 3 Benátky109.42 54 107.09 4 111.0927.00/32,162
22.10/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.138.57 4 112.09 0 112.0928.00/33,361
23.11/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily109.51 4 112.61 10 113.5129.42/35,060
24.1/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec113.89 0 123.09 6 113.8929.80/35,459
25.5/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník114.06 0 114.51 4 114.0629.97/35,658
26.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice112.36 2 115.71 4 114.3630.27/36,057
27.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor114.64 0 123.89 4 114.6430.55/36,356
28.12/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice114.73 0 118.82 6 114.7330.64/36,455
29.2/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec114.76 0 121.17 6 114.7630.67/36,554
30.3/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice113.30 2 110.39 6 115.3031.21/37,153
31.6/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3+ Vys.Mýto123.61 4 113.57 2 115.5731.48/37,452
32.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.54 0 113.63 2 115.6331.54/37,551
33.6/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK111.80 4 116.42 2 115.8031.71/37,750
34.13/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily120.86 6 115.94 0 115.9431.85/37,949
35.3/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec119.26 2 116.20 0 116.2032.11/38,248
36.7/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha114.22 2 117.48 6 116.2232.13/38,247
37.14/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha106.30 102 110.24 6 116.2432.15/38,246
38.15/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov111.80 10 112.44 6 118.4434.35/40,845
39.8/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3+ Vys.Mýto119.70 54 117.01 2 119.0134.92/41,544
40.9/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov122.32 10 113.53 6 119.5335.44/42,143
41.4/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha124.67 2 119.72 0 119.7235.63/42,442
42.7/ZMBENDA Jan 2005 3 Roudnice123.61 0 119.95 0 119.9535.86/42,641
43.8/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand120.32 2 118.57 2 120.5736.48/43,440
44.9/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov118.82 4 116.80 4 120.8036.71/43,739
45.10/DMHLOBIL Josef 2001 3 Turnov1.00 999 119.09 2 121.0937.00/44,038
46.10/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand121.20 0 119.28 2 121.2037.11/44,137
47.3/VMWINTER Tomáš 1979 3 Jablonec119.61 4 123.17 4 123.6139.52/47,036
48.16/ZSSTRASSER Marek 2004 3 L.Žatec123.80 0 126.89 8 123.8039.71/47,235
49.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa118.82 14 119.84 4 123.8439.75/47,334
50.11/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand125.95 2 121.85 2 123.8539.76/47,333
51.12/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha119.95 4 125.61 2 123.9539.86/47,432
52.13/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK123.26 2 122.20 2 124.2040.11/47,731
53.17/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily124.32 0 138.39 14 124.3240.23/47,830
54.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK124.64 0 124.57 6 124.6440.55/48,229
55.14/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha126.09 2 120.98 4 124.9840.89/48,628
56.15/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov120.89 104 123.51 2 125.5141.42/49,327
57.16/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice127.73 2 125.93 0 125.9341.84/49,826
58.17/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha124.48 2 121.80 54 126.4842.39/50,425
59.18/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha128.70 2 124.66 2 126.6642.57/50,624
60.4/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto127.70 4 123.26 6 129.2645.17/53,723
61.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.26 2 131.11 0 131.1147.02/55,922
62.18/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB126.80 8 130.94 2 132.9448.85/58,121
63.19/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK133.82 4 133.26 0 133.2649.17/58,520
64.20/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec133.39 2 129.57 4 133.5749.48/58,819
65.19/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.127.42 56 133.64 0 133.6449.55/58,918
66.20/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB129.82 4 129.08 66 133.8249.73/59,117
67.21/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand108.86 56 123.80 12 135.8051.71/61,516
68.21/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB136.45 0 143.41 0 136.4552.36/62,315
69.11/DMMÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov140.80 0 130.57 6 136.5752.48/62,414
70.22/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha134.06 54 129.77 8 137.7753.68/63,813
71.22/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec132.64 6 136.36 10 138.6454.55/64,912
72.23/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha125.98 54 130.66 8 138.6654.57/64,911
73.24/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand1.00 999 131.80 8 139.8055.71/66,310
74.25/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha133.82 6 148.26 2 139.8255.73/66,39
75.26/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily136.07 4 145.03 10 140.0755.98/66,68
76.23/ZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha136.17 4 143.40 4 140.1756.08/66,77
77.27/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.174.95 208 144.48 0 144.4860.39/71,86
78.24/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice144.11 2 156.26 8 146.1162.02/73,85
79.28/ZSDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa134.39 12 160.94 20 146.3962.30/74,14
80.29/ZSKÖRNER Adam 2004 KK Brand144.22 4 148.26 2 148.2264.13/76,33
81.12/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov146.45 4 140.01 12 150.4566.36/78,92
82.25/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand158.51 2 148.45 6 154.4570.36/83,71
83.4/VKVÍČALA Čestmír 1970 Turnov150.30 8 159.22 6 158.3074.21/88,30
84. CINKO Radek 1993 Pardub.171.45 12 151.36 8 159.3675.27/89,50
85.26/ZMBANDAS Matěj 2006 KK Brand143.36 56 151.20 12 163.2079.11/94,10
86.13/DMMED Kryštof 2002 USK Pha193.73 108 157.92 10 167.9283.83/99,70
87.30/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand175.64 62 164.09 8 172.0988.00/104,60
88.14/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.188.11 8 172.70 10 182.7098.61/117,30
89.27/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.182.09 14 175.98 16 191.98107.89/128,30
90.28/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha166.45 102 197.64 10 207.64123.55/146,90
91.29/ZMKVÍČALA Matyáš 2005 Turnov165.36 208 151.51 68 219.51135.42/161,00
92.31/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.195.09 62 156.82 302 257.09173.00/205,70
93.30/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa144.70 208 178.57 106 284.57200.48/238,40
94.32/ZSKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand1.00 999 206.32 112 318.32234.23/278,50
95.31/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha152.92 310 172.03 164 336.03251.94/299,60
96.32/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.162.20 256 181.09 168 349.09265.00/315,10
  JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MÁRA Michal 2003 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Pavel 1972 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3