vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Paraplíčku

13.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha84.09 0 94.18 2 84.09 103
2.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky84.48 2 84.89 6 86.482.39/2,899
3.3/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky94.22 0 94.82 2 94.2210.13/12,095
4.1/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor96.82 2 97.42 0 97.4213.33/15,991
5.2/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.09 2 96.45 4 98.0914.00/16,687
6.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.99.48 4 98.54 0 98.5414.45/17,283
7.1/DSVESELÝ František 2000 3+ Trutnov99.92 2 98.20 2 100.2016.11/19,279
8.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.98.67 2 106.13 0 100.6716.58/19,775
9.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.101.11 0 98.20 6 101.1117.02/20,274
10.3/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha103.70 0 106.48 6 103.7019.61/23,373
11.4/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha102.17 4 103.82 2 105.8221.73/25,872
11.4/DMSAAL Štěpán 2001 3 Jablonec101.82 4 104.67 4 105.8221.73/25,871
13.2/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.112.67 4 107.13 0 107.1323.04/27,470
14.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB111.01 0 108.22 0 108.2224.13/28,769
15.2/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand110.17 0 105.09 4 109.0925.00/29,768
16.6/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha112.26 52 109.32 0 109.3225.23/30,067
17.2/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.110.30 2 109.46 0 109.4625.37/30,266
18.3/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand121.30 2 105.91 4 109.9125.82/30,765
19.7/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak106.07 4 113.61 8 110.0725.98/30,964
20.8/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz106.54 4 113.70 4 110.5426.45/31,563
21.9/ZSJUDA Štěpán 2004 3 Benátky109.42 54 107.09 4 111.0927.00/32,162
22.10/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.138.57 4 112.09 0 112.0928.00/33,361
23.11/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily109.51 4 112.61 10 113.5129.42/35,060
24.1/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec113.89 0 123.09 6 113.8929.80/35,459
25.5/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník114.06 0 114.51 4 114.0629.97/35,658
26.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice112.36 2 115.71 4 114.3630.27/36,057
27.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor114.64 0 123.89 4 114.6430.55/36,356
28.12/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice114.73 0 118.82 6 114.7330.64/36,455
29.2/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec114.76 0 121.17 6 114.7630.67/36,554
30.3/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice113.30 2 110.39 6 115.3031.21/37,153
31.6/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3+ Vys.Mýto123.61 4 113.57 2 115.5731.48/37,452
32.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.54 0 113.63 2 115.6331.54/37,551
33.6/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK111.80 4 116.42 2 115.8031.71/37,750
34.13/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily120.86 6 115.94 0 115.9431.85/37,949
35.3/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec119.26 2 116.20 0 116.2032.11/38,248
36.7/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha114.22 2 117.48 6 116.2232.13/38,247
37.14/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha106.30 102 110.24 6 116.2432.15/38,246
38.15/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov111.80 10 112.44 6 118.4434.35/40,845
39.8/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3+ Vys.Mýto119.70 54 117.01 2 119.0134.92/41,544
40.9/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov122.32 10 113.53 6 119.5335.44/42,143
41.4/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha124.67 2 119.72 0 119.7235.63/42,442
42.7/ZMBENDA Jan 2005 3 Roudnice123.61 0 119.95 0 119.9535.86/42,641
43.8/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand120.32 2 118.57 2 120.5736.48/43,440
44.9/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov118.82 4 116.80 4 120.8036.71/43,739
45.10/DMHLOBIL Josef 2001 3 Turnov1.00 999 119.09 2 121.0937.00/44,038
46.10/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand121.20 0 119.28 2 121.2037.11/44,137
47.3/VMWINTER Tomáš 1979 3 Jablonec119.61 4 123.17 4 123.6139.52/47,036
48.16/ZSSTRASSER Marek 2004 3 L.Žatec123.80 0 126.89 8 123.8039.71/47,235
49.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa118.82 14 119.84 4 123.8439.75/47,334
50.11/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand125.95 2 121.85 2 123.8539.76/47,333
51.12/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha119.95 4 125.61 2 123.9539.86/47,432
52.13/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK123.26 2 122.20 2 124.2040.11/47,731
53.17/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily124.32 0 138.39 14 124.3240.23/47,830
54.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK124.64 0 124.57 6 124.6440.55/48,229
55.14/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha126.09 2 120.98 4 124.9840.89/48,628
56.15/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov120.89 104 123.51 2 125.5141.42/49,327
57.16/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice127.73 2 125.93 0 125.9341.84/49,826
58.17/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha124.48 2 121.80 54 126.4842.39/50,425
59.18/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha128.70 2 124.66 2 126.6642.57/50,624
60.4/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto127.70 4 123.26 6 129.2645.17/53,723
61.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.26 2 131.11 0 131.1147.02/55,922
62.18/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB126.80 8 130.94 2 132.9448.85/58,121
63.19/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK133.82 4 133.26 0 133.2649.17/58,520
64.20/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec133.39 2 129.57 4 133.5749.48/58,819
65.19/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.127.42 56 133.64 0 133.6449.55/58,918
66.20/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB129.82 4 129.08 66 133.8249.73/59,117
67.21/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand108.86 56 123.80 12 135.8051.71/61,516
68.21/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB136.45 0 143.41 0 136.4552.36/62,315
69.11/DMMÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov140.80 0 130.57 6 136.5752.48/62,414
70.22/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha134.06 54 129.77 8 137.7753.68/63,813
71.22/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec132.64 6 136.36 10 138.6454.55/64,912
72.23/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha125.98 54 130.66 8 138.6654.57/64,911
73.24/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand1.00 999 131.80 8 139.8055.71/66,310
74.25/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha133.82 6 148.26 2 139.8255.73/66,39
75.26/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily136.07 4 145.03 10 140.0755.98/66,68
76.23/ZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha136.17 4 143.40 4 140.1756.08/66,77
77.27/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.174.95 208 144.48 0 144.4860.39/71,86
78.24/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice144.11 2 156.26 8 146.1162.02/73,85
79.28/ZSDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa134.39 12 160.94 20 146.3962.30/74,14
80.29/ZSKÖRNER Adam 2004 KK Brand144.22 4 148.26 2 148.2264.13/76,33
81.12/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov146.45 4 140.01 12 150.4566.36/78,92
82.25/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand158.51 2 148.45 6 154.4570.36/83,71
83.4/VKVÍČALA Čestmír 1970 Turnov150.30 8 159.22 6 158.3074.21/88,30
84. CINKO Radek 1993 Pardub.171.45 12 151.36 8 159.3675.27/89,50
85.26/ZMBANDAS Matěj 2006 KK Brand143.36 56 151.20 12 163.2079.11/94,10
86.13/DMMED Kryštof 2002 USK Pha193.73 108 157.92 10 167.9283.83/99,70
87.30/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand175.64 62 164.09 8 172.0988.00/104,60
88.14/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.188.11 8 172.70 10 182.7098.61/117,30
89.27/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.182.09 14 175.98 16 191.98107.89/128,30
90.28/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha166.45 102 197.64 10 207.64123.55/146,90
91.29/ZMKVÍČALA Matyáš 2005 Turnov165.36 208 151.51 68 219.51135.42/161,00
92.31/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.195.09 62 156.82 302 257.09173.00/205,70
93.30/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa144.70 208 178.57 106 284.57200.48/238,40
94.32/ZSKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand1.00 999 206.32 112 318.32234.23/278,50
95.31/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha152.92 310 172.03 164 336.03251.94/299,60
96.32/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.162.20 256 181.09 168 349.09265.00/315,10
  JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MÁRA Michal 2003 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Pavel 1972 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3