vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Ostravě

13.05.2017   Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami128.00 0 128.50 2 128.00 0
2.1/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc141.00 2 134.40 4 138.4010.40/8,10
3.2/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc162.00 106 134.10 6 140.1012.10/9,50
4.3/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí162.00 10 134.80 14 148.8020.80/16,30
5.2/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc151.00 56 147.90 10 157.9029.90/23,40
6.3/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc166.00 10 173.20 10 176.0048.00/37,50
7.4/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc207.00 60 169.90 8 177.9049.90/39,00
8.4/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc202.00 6 175.90 12 187.9059.90/46,80
9.5/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc216.00 58 187.50 6 193.5065.50/51,20
10.6/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná279.00 58 185.90 56 241.90113.90/89,00
11.5/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava271.00 164 238.20 8 246.20118.20/92,30
12.6/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc179.00 170 193.80 56 249.80121.80/95,20
13.7/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc166.00 106 172.30 114 272.00144.00/112,50
14.8/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel211.00 210 180.30 104 284.30156.30/122,10
15.9/PZMFABIAN František 2009 Tzunami170.00 212 157.10 166 323.10195.10/152,40
16.7/PZZJEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami258.00 402 190.00 160 350.00222.00/173,40
17.8/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno218.00 168 209.50 162 371.50243.50/190,20
18.9/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava263.00 110 297.50 156 373.00245.00/191,40
19.10/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc178.00 310 220.40 158 378.40250.40/195,60
20.11/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná186.00 214 241.40 212 400.00272.00/212,50
21.12/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami189.00 358 224.40 208 432.40304.40/237,80
22.10/PZMPÁLENÍK Jan 2007 Litovel145.00 300 171.10 356 445.00317.00/247,70
23.11/PZMANBROZ Michal 2008 Tzunami151.00 358 148.70 308 456.70328.70/256,80
24.13/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc184.00 320 176.80 506 504.00376.00/293,80
25.12/PZMČAMEK Petr 2009 Litovel115.00 402 106.50 458 517.00389.00/303,90
26.14/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná185.00 362 211.10 360 547.00419.00/327,30
27.13/PZMGAVELČÍK Jáchým 2007 Tzunami139.00 510 140.10 416 556.10428.10/334,50
28.14/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava155.00 504 129.20 608 659.00531.00/414,80
  KAZÍK Martin 2007 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc110.00 2 119.70 2 112.00 22
2.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno129.00 2 114.70 0 114.702.70/2,418
3.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc117.00 2 115.20 2 117.205.20/4,614
4.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí118.00 6 116.90 4 120.908.90/7,910
5.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc130.00 4 126.90 2 128.9016.90/15,16
6.2/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc141.00 6 125.20 8 133.2021.20/18,95
7.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc144.00 6 150.30 4 150.0038.00/33,94
7.3/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami144.00 6 141.50 56 150.0038.00/33,93
9.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc170.00 10 169.00 10 179.0067.00/59,82
10.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc187.00 6 206.10 10 193.0081.00/72,31
11.4/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami195.00 4 166.20 162 199.0087.00/77,70
12.4/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc273.00 60 1.00 999 333.00221.00/197,30
13.5/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK149.00 252 207.80 154 361.80249.80/223,00
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc100.60 0 110.30 4 100.60 11
2.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc112.60 0 114.40 2 112.6012.00/11,97
3.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc112.30 6 114.20 6 118.3017.70/17,66
4.1/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava116.70 4 123.60 6 120.7020.10/20,05
5.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc126.40 6 128.40 4 132.4031.80/31,64
6.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná128.90 4 136.10 2 132.9032.30/32,13
7.3/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc154.70 2 147.40 154 156.7056.10/55,82
8.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc160.10 6 194.20 0 166.1065.50/65,11
9.3/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc174.20 58 165.00 8 173.0072.40/72,00
10.4/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc192.40 12 198.00 56 204.40103.80/103,20
  MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
149.00 108 142.20 6 148.20 12
2.2/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
163.00 4 151.10 4 155.106.90/4,78
3.3/ZSKNEBLOVÁ Klára
HEINZOVÁ Bára
2005
2003
3 Olomouc
Olomouc
152.10 8 145.30 10 155.307.10/4,84
4.1/DSVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
2 KK Opava
KK Opava
154.00 12 4.00 999 166.0017.80/12,03
5.1/ZMDOLEŽALOVÁ Bára
JANŮ Veronika
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
234.40 8 190.10 12 202.1053.90/36,42
6.4/ZSKÖKÖRČIN Matěj
STRNAD Ondřej
2003
2004
3 VS Desná
VS Desná
239.00 66 210.70 18 228.7080.50/54,31
  KRATOCHVÍL Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc100.20 0 104.10 0 100.20 27
2.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc106.30 0 108.10 0 106.306.10/6,123
3.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí107.90 158 107.20 2 109.209.00/9,019
4.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno107.70 2 110.00 2 109.709.50/9,515
5.3/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami109.30 4 112.60 0 112.6012.40/12,414
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc112.50 2 114.00 0 114.0013.80/13,813
7.4/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava119.20 4 116.50 0 116.5016.30/16,312
8.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc123.70 58 117.40 0 117.4017.20/17,211
9.2/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc114.20 4 114.10 4 118.1017.90/17,910
10.4/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc117.60 4 123.00 6 121.6021.40/21,49
11.5/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava130.70 2 126.30 0 126.3026.10/26,08
12.5/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami129.20 2 129.60 6 131.2031.00/30,97
13.3/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK142.80 6 140.00 2 142.0041.80/41,76
14.6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno146.20 4 149.40 2 150.2050.00/49,95
15.4/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami148.70 4 149.40 2 151.4051.20/51,14
16.5/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc165.60 4 151.30 8 159.3059.10/59,03
17.7/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná198.20 8 167.50 10 177.5077.30/77,12
18.6/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc193.30 14 185.10 14 199.1098.90/98,71
19.8/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc184.40 50 202.80 8 210.80110.60/110,40
20.9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc187.90 58 191.50 20 211.50111.30/111,10
21.10/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK171.30 58 163.60 54 217.60117.40/117,20
22.7/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK164.40 154 169.70 158 318.40218.20/217,80
23.11/ZMSRPOVÁ Lada 2006 Tzunami1.00 999 153.20 306 459.20359.00/358,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc90.00 4 89.40 4 93.40 68
2.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí94.00 2 97.10 2 96.002.60/2,864
2.1/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava96.00 4 94.00 2 96.002.60/2,860
4.1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.00 0 93.10 4 97.003.60/3,956
5.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc96.00 2 97.40 0 97.404.00/4,352
6.3/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.00 0 100.00 0 100.006.60/7,148
7.3/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno99.00 2 95.30 52 101.007.60/8,144
8.2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno104.00 4 102.10 0 102.108.70/9,340
9.4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc103.00 4 101.20 2 103.209.80/10,536
10.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí94.00 54 105.00 0 105.0011.60/12,432
11.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc117.00 2 103.10 4 107.1013.70/14,728
12.1/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Tzunami119.00 50 107.80 2 109.8016.40/17,624
13.5/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava126.00 50 109.90 0 109.9016.50/17,723
14.4/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc125.00 6 107.10 4 111.1017.70/19,022
15.6/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc113.00 4 114.50 2 116.5023.10/24,721
16.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc129.00 8 115.20 2 117.2023.80/25,520
17. BOHAČ Robert 1989 Tzunami136.00 10 117.30 6 123.3029.90/32,019
18.7/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc124.00 2 136.60 2 126.0032.60/34,918
19.8/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná148.00 12 130.10 0 130.1036.70/39,317
20.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc139.00 102 130.80 2 132.8039.40/42,216
21.9/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc130.00 50 125.10 8 133.1039.70/42,515
22.10/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc138.00 4 135.00 0 135.0041.60/44,514
23.11/ZSOLŠÁR Petr 2003 Tzunami132.00 6 162.10 2 138.0044.60/47,813
24.12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná165.00 2 136.20 2 138.2044.80/48,012
25.5/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami1.00 999 133.10 6 139.1045.70/48,911
26.4/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno139.00 2 139.80 2 141.0047.60/51,010
27.13/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná138.00 6 155.60 8 144.0050.60/54,29
28.5/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc141.00 4 143.00 52 145.0051.60/55,28
29.6/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc172.00 58 145.40 4 149.4056.00/60,07
30.7/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno138.00 106 150.10 0 150.1056.70/60,76
31.8/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc157.00 54 151.60 4 155.6062.20/66,65
32.1/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná158.00 10 134.00 52 168.0074.60/79,94
33.14/ZSSALAJ František 2004 Litovel194.00 14 181.20 6 187.2093.80/100,43
34.9/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc133.00 106 142.80 54 196.80103.40/110,72
35.10/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel153.00 54 146.80 54 200.80107.40/115,01
36.15/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 Tzunami144.00 156 149.50 54 203.50110.10/117,90
37.16/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel149.00 58 208.90 104 207.00113.60/121,60
38.17/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel154.00 152 205.50 4 209.50116.10/124,30
39.11/ZMGEPRT David 2005 Litovel171.00 56 1.00 999 227.00133.60/143,00
40.6/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK130.00 204 183.40 54 237.40144.00/154,20
41.12/ZMČAMEK David 2006 Litovel1.00 999 160.20 156 316.20222.80/238,50
42.13/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel134.00 306 137.50 204 341.50248.10/265,60
43.14/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami167.00 260 201.20 156 357.20263.80/282,40
44.15/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc105.00 254 119.80 558 359.00265.60/284,40
45.7/DMROZSYPAL Filip 2002 Litovel1.00 999 166.30 454 620.30526.90/564,10
  FUCHS Marek 2002 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FABIANOVÁ Anna
FABIANOVÁ Anna
2007
2007
Tzunami
Tzunami
177.00 104 167.90 4 171.90 0
2. RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
192.40 162 161.80 60 221.8049.90/29,00
3. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
4.00 999 198.40 58 256.4084.50/49,20
4. NOVÁK Tobiáš
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
Olomouc
Olomouc
302.00 154 363.90 164 456.00284.10/165,30

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
133.10 6 128.50 6 134.50 9
2.1/DMIVÁNEK Roman
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
146.80 8 138.70 6 144.7010.20/7,65
3. VAVRLA Dušan
MINÁROVÁ Natálie
1969
2001
Tzunami
Tzunami
154.00 108 142.20 14 156.2021.70/16,11
4.2/ZSMRÁZEK Jakub
MRÁZKOVÁ Klára
2004
2006
2 KK Opava
KK Opava
179.60 20 178.10 12 190.1055.60/41,30
  STABLA Matyáš
MINÁROVÁ Aneta
2001
2001
Tzunami
Tzunami
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3