vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Ostravě

14.05.2017   Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami138.70 4 139.60 2 141.60 0
2.1/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc140.70 8 137.60 6 143.602.00/1,40
3.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc143.50 6 147.10 2 149.107.50/5,30
4.2/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc169.50 2 159.60 4 163.6022.00/15,50
5.3/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí151.20 56 164.20 4 168.2026.60/18,80
6.3/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc177.60 0 190.80 0 177.6036.00/25,40
7.4/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc189.90 104 182.40 6 188.4046.80/33,10
8.5/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc197.10 6 197.20 60 203.1061.50/43,40
9.4/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc196.10 58 208.40 2 210.4068.80/48,60
10.6/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel208.10 56 209.10 6 215.1073.50/51,90
11.5/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc204.80 62 212.20 10 222.2080.60/56,90
12.6/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná198.20 50 188.10 106 248.20106.60/75,30
13.7/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc225.80 58 184.30 64 248.30106.70/75,40
14.8/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc249.70 10 261.50 114 259.70118.10/83,40
15.7/PZMFABIAN František 2009 Tzunami207.20 62 198.80 62 260.80119.20/84,20
16.9/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno1.00 999 237.90 60 297.90156.30/110,40
17.8/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava209.70 102 1.00 999 311.70170.10/120,10
18.10/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná215.30 106 259.70 62 321.30179.70/126,90
19.9/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc233.70 164 253.30 104 357.30215.70/152,30
20.11/PZZJEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami276.40 114 256.00 112 368.00226.40/159,90
21.12/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava229.80 160 1.00 999 389.80248.20/175,30
22.10/PZMANBROZ Michal 2008 Tzunami180.50 362 273.00 160 433.00291.40/205,80
23.11/PZMPÁLENÍK Jan 2007 Litovel176.10 354 227.40 210 437.40295.80/208,90
24.13/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná257.40 262 292.50 258 519.40377.80/266,80
25.12/PZMGAVELČÍK Jáchým 2007 Tzunami168.70 456 163.30 358 521.30379.70/268,10
26.14/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami224.10 310 263.40 312 534.10392.50/277,20
27.13/PZMČAMEK Petr 2009 Litovel120.60 556 109.00 662 676.60535.00/377,80
28.14/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava115.00 802 163.90 560 723.90582.30/411,20
  KAZÍK Martin 2007 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc119.50 0 118.40 2 119.50 20
2.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno123.10 0 130.90 2 123.103.60/3,016
3.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc121.20 2 119.80 6 123.203.70/3,112
4.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí143.20 4 125.30 2 127.307.80/6,58
5.2/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc138.80 2 125.40 4 129.409.90/8,34
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc136.70 4 132.00 0 132.0012.50/10,53
7.3/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami145.10 0 167.30 10 145.1025.60/21,42
8.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc143.70 6 148.50 4 149.7030.20/25,31
9.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc248.00 6 254.20 8 254.00134.50/112,60
  RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc113.80 4 113.90 0 113.90 11
2.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc126.60 2 125.30 2 127.3013.40/11,87
3.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc127.20 8 128.70 4 132.7018.80/16,56
4.1/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava133.10 2 139.50 8 135.1021.20/18,65
5.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná138.30 4 137.70 4 141.7027.80/24,44
6.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc153.50 10 163.70 14 163.5049.60/43,53
7.3/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc162.00 2 186.40 14 164.0050.10/44,02
8.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc165.30 6 163.00 4 167.0053.10/46,61
9.4/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc176.30 4 181.10 50 180.3066.40/58,30
10.4/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc184.60 54 213.30 50 238.60124.70/109,50
  MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
149.80 64 145.30 10 155.30 16
2. KNEBLOVÁ Klára
HEINZOVÁ Bára
2005
2003
3 Olomouc
Olomouc
162.50 10 157.90 8 165.9010.60/6,812
3.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
159.80 8 202.50 4 167.8012.50/8,08
4.2/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
175.60 4 209.00 10 179.6024.30/15,64
5. DOLEŽALOVÁ Bára
JANŮ Veronika
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
200.90 10 191.60 12 203.6048.30/31,13
6.1/DSVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
2 KK Opava
KK Opava
4.00 999 186.20 64 250.2094.90/61,12
7.3/ZSKÖKÖRČIN Matěj
STRNAD Ondřej
2003
2004
3 VS Desná
VS Desná
253.40 204 217.40 60 277.40122.10/78,61

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.40 2 113.40 0 113.40 23
2.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc114.60 2 115.20 6 116.603.20/2,819
3.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno120.50 4 117.20 2 119.205.80/5,115
4.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava122.10 0 119.00 2 121.007.60/6,711
5.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc120.30 2 120.80 2 122.308.90/7,810
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc122.70 0 130.90 2 122.709.30/8,29
7.2/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc122.00 2 130.00 4 124.0010.60/9,38
8.4/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami123.00 8 131.20 2 131.0017.60/15,57
9.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc128.40 4 129.80 4 132.4019.00/16,86
10.4/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava138.20 0 143.00 4 138.2024.80/21,95
11.3/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami149.50 0 146.10 6 149.5036.10/31,84
12.5/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami147.70 4 152.20 12 151.7038.30/33,83
13.5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno167.00 0 154.90 0 154.9041.50/36,62
14.4/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc154.50 2 153.70 2 155.7042.30/37,31
15.6/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná158.40 10 212.00 56 168.4055.00/48,50
16.5/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc254.70 8 178.10 8 186.1072.70/64,10
17.7/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc233.80 54 189.10 8 197.1083.70/73,80
18.8/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc193.60 8 211.60 10 201.6088.20/77,80
19.9/ZMSRPOVÁ Lada 2006 Tzunami266.90 358 231.40 218 449.40336.00/296,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc98.20 14 98.00 4 102.00 67
2.1/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava140.50 2 103.00 0 103.001.00/1,063
3.1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc105.80 0 104.50 0 104.502.50/2,559
4.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno104.90 0 100.70 8 104.902.90/2,855
5.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí106.80 2 109.60 0 108.806.80/6,751
6.3/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí105.50 4 105.50 6 109.507.50/7,447
7.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc111.60 2 108.00 2 110.008.00/7,843
8.3/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava130.00 4 109.80 2 111.809.80/9,639
9.1/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Tzunami117.90 2 113.20 0 113.2011.20/11,035
10.2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno127.50 4 108.70 6 114.7012.70/12,531
11.4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc118.00 6 113.00 2 115.0013.00/12,727
12.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc115.30 0 116.20 8 115.3013.30/13,023
13.5/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno131.40 6 115.40 2 117.4015.40/15,122
14.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc122.70 0 121.30 2 122.7020.70/20,321
15.6/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava121.30 6 125.10 50 127.3025.30/24,820
16.7/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc125.00 8 126.50 2 128.5026.50/26,019
17.8/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc133.40 0 132.10 0 132.1030.10/29,518
18. BOHAČ Robert 1989 Tzunami130.00 10 138.00 8 140.0038.00/37,317
19.9/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná145.00 0 135.70 6 141.7039.70/38,916
20.3/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc136.50 6 139.20 4 142.5040.50/39,715
21.10/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc147.00 0 141.00 4 145.0043.00/42,214
22.11/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc138.80 14 141.10 4 145.1043.10/42,313
23.4/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno170.50 54 146.30 0 146.3044.30/43,412
24.5/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno147.90 4 146.00 2 148.0046.00/45,111
25.6/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc148.30 0 146.90 2 148.3046.30/45,410
26.7/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc147.00 6 146.40 2 148.4046.40/45,59
27.12/ZSOLŠÁR Petr 2003 Tzunami170.10 6 146.90 2 148.9046.90/46,08
28.13/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 Tzunami142.80 8 153.40 56 150.8048.80/47,87
29.14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná151.00 2 145.80 10 153.0051.00/50,06
30.4/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami149.10 4 153.10 10 153.1051.10/50,15
31.8/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc159.90 52 152.70 2 154.7052.70/51,74
32.9/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel151.70 104 153.40 4 157.4055.40/54,33
33.1/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná154.00 6 153.40 8 160.0058.00/56,92
34.10/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc164.10 6 162.60 4 166.6064.60/63,31
35.15/ZSSALAJ František 2004 Litovel144.10 104 159.90 8 167.9065.90/64,60
36.11/ZMGEPRT David 2005 Litovel183.60 4 190.80 8 187.6085.60/83,90
37.16/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná145.60 54 156.00 52 199.6097.60/95,70
38.17/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel200.10 2 187.50 56 202.10100.10/98,10
39.18/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel213.20 6 250.90 54 219.20117.20/114,90
40.12/ZMČAMEK David 2006 Litovel205.60 62 199.70 66 265.70163.70/160,50
41.13/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel167.90 354 169.80 110 279.80177.80/174,30
42.14/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami226.10 260 241.40 114 355.40253.40/248,40
43.5/DMROZSYPAL Filip 2002 Litovel1.00 999 193.10 258 451.10349.10/342,30
44.15/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc132.90 406 157.70 312 469.70367.70/360,50
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
230.40 10 178.40 2 180.40 0
2. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
208.60 4 183.00 2 185.004.60/2,50
3. FABIANOVÁ Anna
FABIANOVÁ Anna
2007
2007
Tzunami
Tzunami
1.00 999 198.50 52 250.5070.10/38,90
4. NOVÁK Tobiáš
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
Olomouc
Olomouc
259.80 58 384.30 56 317.80137.40/76,20

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
151.30 4 169.60 6 155.30 9
2.1/DMIVÁNEK Roman
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
184.90 12 171.20 204 196.9041.60/26,85
3.2/ZSMRÁZEK Jakub
MRÁZKOVÁ Klára
2004
2006
2 KK Opava
KK Opava
194.50 24 236.30 68 218.5063.20/40,71
  VAVRLA Dušan
MINÁROVÁ Natálie
1969
2001
Tzunami
Tzunami
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STABLA Matyáš
MINÁROVÁ Aneta
2001
2001
Tzunami
Tzunami
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3