vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje

17.05.2017   Olomouc - loděnice SKUP
ředitel: Pavla Kneblová   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc140.80 56 133.50 0 133.50 0
2.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami135.60 4 134.80 0 134.801.30/1,00
3.2/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc130.80 10 139.30 6 140.807.30/5,50
4.2/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc148.90 0 149.40 6 148.9015.40/11,50
5.3/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc147.20 4 149.90 2 151.2017.70/13,30
6.3/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc161.90 12 160.30 4 164.3030.80/23,10
7.4/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc161.70 10 166.80 2 168.8035.30/26,40
8.5/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh173.60 2 171.30 0 171.3037.80/28,30
9.4/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc172.40 4 173.70 4 176.4042.90/32,10
10.6/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel172.30 8 177.50 8 180.3046.80/35,10
11.7/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc181.00 104 177.70 4 181.7048.20/36,10
12.8/PZMPÁLENÍK Jan 2007 Litovel197.70 6 182.60 6 188.6055.10/41,30
13.5/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc184.20 6 193.40 6 190.2056.70/42,50
14.6/PZZKOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc194.50 10 204.20 6 204.5071.00/53,20
15.9/PZMFABIAN František 2009 Tzunami1.00 999 195.20 10 205.2071.70/53,70
16.10/PZMGAVELČÍK Jáchým 2007 Tzunami198.80 162 211.70 10 221.7088.20/66,10
17.11/PZMČAMEK Petr 2009 Litovel179.90 204 226.10 10 236.10102.60/76,90
18.12/PZMANBROZ Michal 2008 Tzunami1.00 999 231.40 14 245.40111.90/83,80
19.7/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc202.20 58 195.20 62 257.20123.70/92,70
20.1/ZMZKONEČNÁ Eliška 2006 Zábřeh343.80 210 294.90 14 308.90175.40/131,40
21.13/PZMKONEČNÝ Matouš 2009 Zábřeh328.40 160 331.10 58 389.10255.60/191,50
22.14/PZMMADĚRA Tobiáš 2009 Olomouc196.90 256 192.10 212 404.10270.60/202,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc108.70 2 109.50 6 110.70 14
2.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava122.40 6 115.30 2 117.306.60/6,010
3.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk121.00 4 118.50 2 120.509.80/8,96
4.1/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc122.90 2 125.90 0 124.9014.20/12,85
5.2/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava131.50 0 129.80 0 129.8019.10/17,34
6.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc145.20 6 142.40 2 144.4033.70/30,43
7.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc145.60 4 145.70 2 147.7037.00/33,42
8.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc177.50 2 178.90 2 179.5068.80/62,11
9.4/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc188.60 4 251.30 6 192.6081.90/74,00
10.4/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava207.40 2 194.50 0 194.5083.80/75,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc95.90 0 94.40 0 94.40 27
2.1/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk104.50 0 104.10 0 104.109.70/10,323
3.2/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc111.40 2 109.40 0 109.4015.00/15,919
4.1/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc105.50 8 108.20 2 110.2015.80/16,715
5.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk112.20 2 111.50 2 113.5019.10/20,211
6.1/ZSURBAN Michal 2004 3+ Šumperk117.40 6 114.20 0 114.2019.80/21,010
7.2/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc112.50 2 5.00 0 114.5020.10/21,39
8.3/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk113.30 2 110.70 8 115.3020.90/22,18
9.2/VMHRIC Vítězslav 1974 Olomouc112.30 4 5.00 0 116.3021.90/23,27
10.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc119.00 2 119.10 0 119.1024.70/26,26
11.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc123.50 4 118.10 2 120.1025.70/27,25
12.4/DMHALA Jiří 2002 3 Olomouc123.50 4 122.20 2 124.2029.80/31,64
13.3/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh120.10 6 122.50 8 126.1031.70/33,63
14.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc130.10 6 128.70 0 128.7034.30/36,32
15.4/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc148.80 4 146.30 0 146.3051.90/55,01
16.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc149.60 0 150.30 0 149.6055.20/58,50
17.4/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc154.30 4 152.40 2 154.4060.00/63,60
18.5/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc175.00 2 163.50 6 169.5075.10/79,60
19.5/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc237.60 12 198.60 6 204.60110.20/116,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMHRIC Michal
HRIC Vítězslav
1973
1974
Olomouc
Olomouc
111.40 0 5.00 0 111.40 11
2.1/DMHALA Jiří
RUDORFER Martin
2002
2003
2 Olomouc
Olomouc
129.80 2 142.90 12 131.8020.40/18,37
3.2/DMJANŮ Filip
JANŮ Veronika
2002
2005
3 Olomouc
Olomouc
138.90 2 135.20 2 137.2025.80/23,26
4.1/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
147.30 2 146.20 2 148.2036.80/33,05
5.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
156.60 6 154.30 0 154.3042.90/38,54
6.1/ZMMALÝ Vojtěch
STŘÍLKA Richard
2006
2006
Olomouc
Olomouc
159.20 8 160.30 8 167.2055.80/50,13
7.2/ZMŠOTEK Adam
RETKOVÁ Anna
2005
2005
Olomouc
Olomouc
164.40 10 159.80 8 167.8056.40/50,62
8.3/DMCRHONEK Jan
PÁTEK Vítězslav
2002
2003
Zábřeh
Zábřeh
156.90 14 167.50 12 170.9059.50/53,41
9. NAJMANOVÁ Kateřina
DOLEŽALOVÁ Bára
1984
2005
3 Olomouc
Olomouc
186.40 10 166.20 6 172.2060.80/54,60
10.3/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
193.30 8 191.00 10 201.0089.60/80,40
11.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana
RETKOVÁ Marie
2004
2003
Olomouc
Olomouc
200.70 10 197.50 8 205.5094.10/84,50
12.4/ZMFIŠNAR Jakub
ŽANDOVÁ Tereza
2007
2006
- Zábřeh
Zábřeh
234.20 12 216.20 4 220.20108.80/97,70
13.5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
218.30 18 250.30 16 236.30124.90/112,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc100.30 0 5.00 0 100.30 24
2.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc103.40 0 103.90 2 103.403.10/3,120
3. VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 Olomouc109.50 0 108.00 0 108.007.70/7,716
4.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava108.20 2 107.60 2 109.609.30/9,312
5.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk114.60 0 113.00 2 114.6014.30/14,311
6.1/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc114.40 2 116.10 0 116.1015.80/15,810
7.2/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava116.40 0 115.70 2 116.4016.10/16,19
8.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc117.20 6 119.60 2 121.6021.30/21,28
9.3/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami120.30 4 117.70 4 121.7021.40/21,37
10.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc124.10 2 125.50 0 125.5025.20/25,16
11.4/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava128.80 52 127.20 0 127.2026.90/26,85
12. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc129.80 0 128.60 0 128.6028.30/28,24
13.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc141.60 0 137.40 50 141.6041.30/41,23
14.4/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami150.60 10 135.50 8 143.5043.20/43,12
15.5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc145.90 10 149.70 2 151.7051.40/51,21
16.5/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc164.30 8 148.00 6 154.0053.70/53,50
17.6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc163.60 4 175.90 4 167.6067.30/67,10
18.7/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh209.30 54 175.90 2 177.9077.60/77,40
19.4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc242.40 10 191.70 8 199.7099.40/99,10
20.8/ZMSRPOVÁ Lada 2006 Tzunami235.80 2 220.50 10 230.50130.20/129,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc86.80 4 85.10 2 87.10 66
2.1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc89.40 4 91.50 0 91.504.40/5,162
3.1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk92.00 4 100.40 2 96.008.90/10,258
4.2/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc98.60 2 96.60 2 98.6011.50/13,254
5.2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc101.40 0 98.30 2 100.3013.20/15,250
6.1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc103.10 2 103.00 0 103.0015.90/18,346
7.3/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc109.10 2 103.20 0 103.2016.10/18,542
8.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc104.00 0 102.80 2 104.0016.90/19,438
9.3/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava104.50 2 100.80 4 104.8017.70/20,334
10.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc105.40 0 105.00 0 105.0017.90/20,630
11.4/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk104.40 2 108.70 2 106.4019.30/22,226
12.4/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk114.40 0 110.30 2 112.3025.20/28,922
13.5/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3+ Zábřeh108.90 4 106.90 8 112.9025.80/29,621
14.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc109.60 4 112.90 6 113.6026.50/30,420
15.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc115.50 0 114.30 4 115.5028.40/32,619
16.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc115.10 4 116.80 0 116.8029.70/34,118
17.6/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk120.50 4 115.10 2 117.1030.00/34,417
18.6/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava115.30 4 116.50 8 119.3032.20/37,016
19.7/DMCRHONEK Jan 2002 3+ Zábřeh125.30 8 117.50 4 121.5034.40/39,515
20.8/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk118.80 4 121.80 0 121.8034.70/39,814
21.7/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc122.40 2 122.20 0 122.2035.10/40,313
22.1/VMDOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus122.10 6 120.50 2 122.5035.40/40,612
23.8/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc119.60 4 121.00 2 123.0035.90/41,211
24.3/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc128.10 0 127.50 0 127.5040.40/46,410
25.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc133.50 0 136.50 4 133.5046.40/53,39
26.5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel135.10 4 133.30 2 135.3048.20/55,38
27.9/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc131.70 4 133.60 4 135.7048.60/55,87
28.6/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc133.60 6 134.20 4 138.2051.10/58,76
29.10/ZSSALAJ František 2004 Litovel149.50 2 143.00 0 143.0055.90/64,25
30.11/ZSURBAN Jaroslav 2004 Olomouc143.00 2 144.10 2 145.0057.90/66,54
31.8/ZMGEPRT David 2005 Litovel144.90 4 143.50 4 147.5060.40/69,33
32.9/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc143.90 52 145.80 2 147.8060.70/69,72
33.10/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc145.90 6 144.10 4 148.1061.00/70,01
34.11/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc145.30 4 266.20 2 149.3062.20/71,40
35.12/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel183.30 56 153.30 2 155.3068.20/78,30
36.12/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk158.30 4 155.90 10 162.3075.20/86,30
36.13/ZSKELNAR Matěj 2004 Olomouc161.50 64 150.30 12 162.3075.20/86,30
38.13/ZMČAMEK David 2006 Litovel174.70 0 158.20 6 164.2077.10/88,50
39.14/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel158.30 6 166.10 8 164.3077.20/88,60
40.15/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk170.60 58 158.80 8 166.8079.70/91,50
41.14/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel156.20 58 178.10 6 184.1097.00/111,40
42.15/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami191.10 0 174.60 14 188.60101.50/116,50
43.16/ZSSYSLO Jiří 2003 Olomouc165.20 206 183.10 106 289.10202.00/231,90

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
161.60 2 171.30 10 163.60 3
2. FABIANOVÁ Anna
FABIANOVÁ Anna
2007
2007
Tzunami
Tzunami
168.10 0 172.00 2 168.104.50/2,82
3. RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
158.30 56 170.50 6 176.5012.90/7,91
4. NOVÁK Tobiáš
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
Olomouc
Olomouc
204.10 52 239.50 6 245.5081.90/50,10
5. MALÁ Magdaléna
MALÁ Magdaléna
2007
2007
Olomouc
Olomouc
251.30 10 263.30 2 261.3097.70/59,70
6. MAROUSKOVÁ Tereza
MAROUSKOVÁ Tereza
2009
2009
Olomouc
Olomouc
358.70 6 308.90 8 316.90153.30/93,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3