Slalom v Sušici , ČP předžáků

20.05.2017   Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice 65.02 0 62.99 0 62.99 103
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 67.85 0 71.63 0 67.854.86/7,795
3.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec 68.79 0 72.44 2 68.795.80/9,287
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 79.80 2 80.03 0 80.0317.04/27,183
5.1/ BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 83.28 0 84.40 4 83.2820.29/32,279
6.2/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor85.50 0 83.61 0 83.6120.62/32,775
7.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK 84.18 0 87.18 0 84.1821.19/33,671
8.4/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 84.45 0 84.49 2 84.4521.46/34,167
9.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha 85.76 0 87.33 0 85.7622.77/36,163
10.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 87.08 0 84.25 2 86.2523.26/36,959
11.2/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha 87.74 0 86.60 0 86.6023.61/37,555
12.3/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha 87.80 0 86.81 0 86.8123.82/37,851
13.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 89.15 0 87.03 0 87.0324.04/38,247
14.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.86.25 4 87.65 0 87.6524.66/39,143
15.5/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak89.76 2 87.81 0 87.8124.82/39,439
16.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 91.54 0 87.98 0 87.9824.99/39,738
17.6/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB 88.08 4 86.70 2 88.7025.71/40,837
18.5/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa 88.73 0 88.72 0 88.7225.73/40,836
19.7/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.89.32 0 93.76 2 89.3226.33/41,835
20.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3+ KVS HK 94.93 2 89.36 0 89.3626.37/41,934
21.3/ ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 91.80 2 88.79 2 90.7927.80/44,133
22.2/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3 Sušice 89.17 2 90.21 2 91.1728.18/44,732
23.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.96.38 0 93.15 0 93.1530.16/47,931
24.4/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha 93.28 2 91.82 2 93.8230.83/48,930
25.8/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB 93.92 0 95.81 6 93.9230.93/49,129
26.5/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn94.57 0 94.46 0 94.4631.47/50,028
27.6/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.92.84 2 94.92 2 94.8431.85/50,627
28.6/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky 95.20 0 98.38 2 95.2032.21/51,126
29.7/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.96.93 4 95.72 0 95.7232.73/52,025
30.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy 92.39 4 93.15 4 96.3933.40/53,024
31.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha 97.01 0 96.61 0 96.6133.62/53,423
32.4/ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz95.82 2 96.84 4 97.8234.83/55,322
33.8/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice98.29 0 98.94 0 98.2935.30/56,021
34.10/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice 103.84 6 98.34 0 98.3435.35/56,120
35.9/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus104.13 4 97.86 2 99.8636.87/58,519
36.1/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn100.76 0 100.12 2 100.7637.77/60,00
37.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 99.26 2 99.91 2 101.2638.27/60,80
38.7/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec 107.78 6 102.01 0 102.0139.02/61,918
39.11/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 3 L.Žatec 103.25 2 102.20 0 102.2039.21/62,217
40.10/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 100.42 2 106.40 52 102.4239.43/62,616
41.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 103.00 0 108.70 0 103.0040.01/63,515
42.8/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor107.59 2 101.10 2 103.1040.11/63,714
43.4/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus111.66 0 104.23 2 106.2343.24/68,613
44.3/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 109.21 2 106.96 0 106.9643.97/69,80
45.12/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak113.02 2 105.36 2 107.3644.37/70,412
46.4/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice108.05 0 108.47 2 108.0545.06/71,50
47.11/ZMKolářová Markéta 2005 3 USK Pha 4.00 999 107.22 2 109.2246.23/73,411
48.1/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.118.00 0 107.71 4 111.7148.72/77,310
49.5/ PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň 112.19 0 112.47 0 112.1949.20/78,19
50.12/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak123.26 4 113.28 0 113.2850.29/79,88
51.13/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy 105.84 8 113.47 0 113.4750.48/80,17
52.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov 111.63 4 107.63 6 113.6350.64/80,46
53.13/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor108.68 8 111.14 4 115.1452.15/82,85
54.14/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz154.11 54 115.23 2 117.2354.24/86,14
55.15/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz119.53 2 124.32 0 121.5358.54/92,93
56.14/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 121.38 4 116.37 8 124.3761.38/97,42
57.9/DMDANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus118.81 8 120.35 54 126.8163.82/101,31
58.10/DMTURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus123.48 4 118.95 50 127.4864.49/102,40
59.16/ZSMorenová Adriana 2004 USK Pha 114.91 18 122.78 8 130.7867.79/107,60
60.17/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor128.30 8 162.90 12 136.3073.31/116,40
61.5/PZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus132.29 6 141.28 14 138.2975.30/119,50
62.15/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor139.71 6 137.53 56 145.7182.72/131,30
63.6/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 150.53 60 157.36 4 161.3698.37/156,20
64.16/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 168.75 156 144.27 52 196.27133.28/211,60
65.17/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice116.76 156 133.88 64 197.88134.89/214,10
66.7/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 292.21 66 218.51 14 232.51169.52/269,10
67.8/PZKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak179.49 216 176.59 60 236.59173.60/275,60
68.9/PZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 176.35 66 230.56 10 240.56177.57/281,90
69.18/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor145.54 204 145.66 154 299.66236.67/375,70
70.10/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 183.75 158 210.82 160 341.75278.76/442,50
71.18/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 144.73 214 157.36 260 358.73295.74/469,50
72.11/PZSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 167.06 310 173.60 214 387.60324.61/515,30
73.12/PZSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 268.36 162 188.77 210 398.77335.78/533,10
74.13/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 183.84 408 247.98 268 515.98452.99/719,10
  KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha44.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl