vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu na Kamenici - sobota

16.04.2011   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Pavel Musil   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VStanislav Ježek 1976 M USK Pha100.49 0 101.34 4 100.49 88
2.1/DVítězslav Gebas 1984 M USK Pha104.88 4 101.43 0 101.430.94/0,978
3.2/DJan Mašek 1978 1 USK Pha103.69 0 105.09 0 103.693.20/3,268
4.3/DMichal Rašek 1977 1 Dukla B.112.16 2 108.29 0 108.297.80/7,858
5.4/DJan Busta 1989 1 USK Pha108.62 0 107.59 2 108.628.13/8,148
6.5/DMartin Říha 1992 1 USK Pha110.50 0 109.23 0 109.238.74/8,738
7.1/DMRoman Matula 1996 2 Kralupy114.22 2 115.61 2 116.2215.73/15,728
8.2/VJan Miller 1968 2 Turnov123.00 4 118.33 0 118.3317.84/17,823
9.6/DDavid Chod 1982 0 Blovice121.54 4 120.53 2 122.5322.04/21,918
10.3/VJiří Škranc 1965 2 Kotva B.132.51 0 127.80 0 127.8027.31/27,213
11.4/VRobert Filipi 1964 0 Č.Lípa129.57 0 131.24 2 129.5729.08/28,98
12.5/VMilan Johanides 1975 2 Kralupy130.18 2 130.74 0 130.7430.25/30,13
13.7/DPetr Hrádek 1987 2 So Písek127.13 6 129.83 2 131.8331.34/31,22
14.6/VVít Šprdlík 1967 0 Sušice128.82 8 130.29 4 134.2933.80/33,61
15.7/VMiloslav Fišera 1958 3 ČSAD Plz156.62 10 133.33 4 137.3336.84/36,70
16.1/ZMMatyáš Lhota 1999 0 USK Pha150.18 4 150.50 4 154.1853.69/53,40
17.1/ZSMatouš Příhoda 1998 0 USK Pha153.79 4 177.70 602 157.7957.30/57,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DKateřina Hošková 1985 1 USK Pha116.98 2 118.27 0 118.27 15
2.1/ZSMartina Satková 1998 2 KK Brno142.10 2 140.50 2 142.5024.23/20,55

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DOndřej Tunka 1990 1 Jablonec98.69 0 98.69 2 98.08 127
2.2/DZbyšek Lhota 1984 1 Žel.Brod104.43 2 101.64 0 101.643.56/3,6117
3.3/DPetr Chmátal 1990 1 USK Pha102.92 2 103.29 2 101.293.21/3,3107
4.1/VPavel Prell 1976 2 Kralupy106.01 0 106.01 2 104.456.37/6,597
5.1/DMOndřej Hošek 1995 2 KK Brno108.49 4 106.94 0 106.948.86/9,092
6.1/DSJakub Šedivý 1994 2 Č.Lípa110.63 2 107.33 0 107.339.25/9,487
7.2/DSVojtěch Petříček 1994 2 L.Žatec106.12 2 108.12 6 104.396.31/6,482
8.2/VViktor Mulač 1975 2 Loko Plz112.25 4 110.45 0 110.4512.37/12,677
9.3/VZdeněk Boček 1975 2 SKVS ČB116.31 0 111.31 0 111.3113.23/13,572
10.4/DJan Kulhánek 1978 2 Jablonec113.37 4 111.34 4 107.349.26/9,467
11.5/DPetr Brychcí 1990 2 Žel.Brod0.00 0 111.73 0 111.7313.65/13,962
12.6/DJan Lásko 1977 2 Dv.Král.114.41 2 112.93 2 110.9312.85/13,157
13.7/DPavel Chládek 1987 0 Roudnice116.82 0 114.08 0 114.0816.00/16,352
14.4/VVáclav Šedivý 1966 2 Č.Lípa114.35 0 114.35 52 121.5223.44/23,947
15.1/ZSPavel Šupolík 1997 2 Kralupy117.96 6 115.89 2 113.8915.81/16,142
16.2/ZSPetr Šodek 1998 2 Benátky118.20 4 116.34 0 116.3418.26/18,637
17.2/DMFilip Kořínek 1995 2 USK Pha117.43 2 117.91 2 115.9117.83/18,232
18.3/DMVendelín Brázda 1996 3 Kralupy125.00 4 119.24 0 119.2421.16/21,627
19.5/VRobert Filipi 1964 0 Č.Lípa120.22 8 119.49 2 117.4919.41/19,822
20.4/DMMichal Košík 1995 2 SKVeseli118.88 4 120.64 4 116.6418.56/18,917
21.8/DJan Hek 1979 2 Roudnice121.47 0 121.05 0 121.0522.97/23,416
22.3/DSAdam Satke 1994 3 KK Brno126.41 6 121.43 0 121.4323.35/23,815
23.3/ZSMichael Matějka 1997 2 USK Pha121.12 2 123.12 2 121.4223.34/23,814
24.4/DSPetr Střecha 1994 0 VSDK128.76 8 126.31 4 122.3124.23/24,713
25.5/DMJan Olejník 1996 2 SKVeseli125.62 4 129.62 6 125.2327.15/27,712
26.6/VDavid Horák 1976 3 S.Žižkov131.35 6 130.93 0 130.9332.85/33,511
27.1/ZMJosef Žížala 1999 0 USK Pha132.75 8 133.03 8 125.0326.95/27,510
28.5/DSDaniel Kratochví 2000 3 ČSAD Plz136.72 6 133.94 2 131.9433.86/34,59
29.7/VMartin Záruba 1974 3 Dv.Král.133.19 10 134.62 8 126.6228.54/29,18
30.4/ZSMatouš Příhoda 1998 3 USK Pha136.02 8 134.81 0 134.8136.73/37,47
31.8/VPetr Troch 1971 3 Dv.Král.133.31 2 135.31 2 151.2953.21/54,36
32.2/ZMVilém Kořínek 1999 3 USK Pha139.38 10 138.87 0 138.8740.79/41,65
33.9/VJan PraŽák 1963 3 KVS HK142.14 2 144.14 6 138.2440.16/40,94
34.5/ZSJan Miller 1997 3 Turnov150.00 58 148.91 8 140.9142.83/43,73
35.6/DMDaniel Sofron 1995 3 ČSAD Plz143.09 6 149.09 0 149.7951.71/52,72
36.6/ZSVojtěch Pechman 1997 0 Roudnice157.59 2 150.37 6 144.3746.29/47,21
37.3/ZMMilan Kyzlík 1999 0 Roudnice146.59 12 151.58 2 149.5851.50/52,50
38.4/ZMMatyáš Lhota 1999 3 USK Pha149.62 4 152.30 4 148.3050.22/51,20
39.5/ZMDominik Stránský 1999 3 Benátky157.63 10 154.74 4 150.7452.66/53,70
40.6/ZMMatěj Špalek 2000 0 Benátky150.32 14 159.17 6 153.1755.09/56,20
41.7/DMVojtěch Špalek 1996 0 Benátky155.62 8 163.62 11 182.8084.72/86,40
42.7/ZSVojtěch Sahula 1997 0 Benátky170.29 58 185.53 4 181.5383.45/85,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DKateřina Hošková 1985 1 USK Pha109.41 0 108.70 0 108.70 65
2.1/VIrena Pavelková 1974 1 USK Pha109.40 0 109.09 2 109.400.70/0,655
3.2/DVanda Štěpánková 1978 1 Dukla B.120.07 2 118.12 0 118.129.42/8,745
4.3/DKristýna Tunková 1988 2 Jablonec119.63 4 118.97 0 118.9710.27/9,435
5.1/ZSAnna Koblencová 1997 2 Kralupy122.51 0 124.62 2 122.5113.81/12,730
6.2/VAlena Mašková 1976 0 USK Pha125.12 0 123.98 0 123.9815.28/14,125
7.2/ZSTereza Fišerová 1998 2 Roudnice125.78 2 124.09 0 124.0915.39/14,220
8.3/ZSMartina Satková 1998 2 KK Brno124.09 2 127.62 0 126.0917.39/16,015
9.4/DKristýna Krejčov 2000 2+ Kralupy133.14 2 128.59 2 130.5921.89/20,110
10.5/DKateřina Šedivá 1989 2 Č.Lípa132.40 0 129.03 4 132.4023.70/21,85
11.6/DKristýna Kudějov 2000 3 Kralupy142.18 50 140.03 2 142.0333.33/30,74
12.7/DEva Fillová 1984 3 Dv.Král.146.43 4 143.00 2 145.0036.30/33,43
13.1/ZMTereza Blažková 2000 0 USK Pha141.28 10 171.70 6 151.2842.58/39,22
14.2/ZMEva Říhová 2000 0 USK Pha214.92 10 149.67 2 151.6742.97/39,51
15.4/ZSJohanka Brázdová 1997 0 Kralupy153.50 4 147.58 6 153.5844.88/41,30
16.5/ZSKateřina Dušková 1998 3 USK Pha168.79 104 168.63 4 172.6363.93/58,80
17.3/ZMMichala Dušková 2000 0 USK Pha187.63 56 181.18 10 191.1882.48/75,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVáclav Šedivý
Robert Filipi
2002
2000
6 Č.Lípa
Č.Lípa
132.27 4 134.23 2 136.23 10
2.3/VPetr Jindrák
Tomáš Saiko
2002
2000
6 Tech.Pha
Č.Kruml.
145.80 14 141.84 8 149.8413.61/10,05
3.1/ZSMatouš Příhoda
Josef Žížala
2000
2000
9 USK Pha
USK Pha
171.98 66 186.67 68 237.98101.75/74,70
2.2/VPavel Musil
Jiří Benhák
2002
2000
6 Jablonec
Jablonec
164.72 10 157.25 16 173.2537.02/27,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3