vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu na Kamenici - neděle

17.04.2011   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Pavel Musil   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VStanislav Ježek 1976 M USK Pha104.43 2 105.27 0 105.27 79
2.1/DJan Mašek 1978 1 USK Pha109.80 2 110.02 2 111.806.53/6,269
3.2/DJan Busta 1989 1 USK Pha117.69 50 112.04 0 112.046.77/6,459
4.3/DMartin Říha 1992 1 USK Pha114.97 0 113.29 0 113.298.02/7,649
5.4/DMichal Rašek 1977 1 Dukla B.117.19 2 113.42 0 113.428.15/7,739
6.2/VJan Miller 1968 2 Turnov123.61 0 119.70 0 119.7014.43/13,729
7.5/DDavid Chod 1982 0 Blovice120.96 0 119.72 0 119.7214.45/13,724
8.1/DMRoman Matula 1996 2 Kralupy120.72 4 120.81 0 120.8115.54/14,819
9.6/DPetr Hrádek 1987 2 So Písek133.03 0 129.09 2 131.0925.82/24,514
10.3/VVít Šprdlík 1967 0 Sušice134.46 2 132.01 0 132.0126.74/25,49
11.4/VJiří Škranc 1965 2 Kotva B.136.74 0 138.42 2 136.7431.47/29,94
12.5/VRobert Filipi 1964 0 Č.Lípa140.49 2 0.00 0 142.4937.22/35,43
13.6/VMilan Johanides 1975 2 Kralupy146.79 0 144.00 0 144.0038.73/36,82
14.7/VMiloslav Fišera 1958 3 ČSAD Plz147.63 2 158.61 0 149.6344.36/42,11
15.1/ZMMatyáš Lhota 1999 0 USK Pha160.67 0 162.58 12 160.6755.40/52,60
16.1/ZSMatouš Příhoda 1998 0 USK Pha184.84 6 195.40 6 190.8485.57/81,30
17.2/ZMEva Říhová 2000 0 USK Pha188.12 6 193.92 54 194.1288.85/84,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DOndřej Tunka 1990 1 Jablonec100.09 4 99.33 54 104.09 113
2.2/DZbyšek Lhota 1984 1 Žel.Brod106.76 2 104.71 0 104.710.62/0,6103
3.1/DMOndřej Hošek 1995 2 KK Brno112.54 4 110.04 0 110.045.95/5,793
4.1/DSVojtěch Petříček 1994 2 L.Žatec110.72 0 110.06 0 110.065.97/5,783
5.3/DPetr Chmátal 1990 1 USK Pha126.80 52 106.50 4 110.506.41/6,278
6.1/VPavel Prell 1976 2 Kralupy110.55 2 109.67 2 111.677.58/7,373
7.2/VViktor Mulač 1975 2 Loko Plz112.51 0 112.47 0 112.478.38/8,168
8.4/DJan Kulhánek 1978 2 Jablonec112.68 0 114.36 0 112.688.59/8,363
9.2/DSJakub Šedivý 1994 2 Č.Lípa121.04 6 112.82 2 114.8210.73/10,358
10.5/DJan Lásko 1977 2 Dv.Král.114.19 2 114.90 2 116.1912.10/11,653
11.3/VVáclav Šedivý 1966 2 Č.Lípa119.89 0 122.97 0 119.8915.80/15,248
12.6/DPetr Brychcí 1990 2 Žel.Brod0.00 0 118.76 2 120.7616.67/16,043
13.1/ZSPavel Šupolík 1997 2 Kralupy118.70 6 119.15 2 121.1517.06/16,438
14.4/VRobert Filipi 1964 0 Č.Lípa120.55 2 0.00 0 122.5518.46/17,733
15.2/ZSPetr Šodek 1998 2 Benátky127.07 4 121.47 2 123.4719.38/18,628
16.2/DMFilip Kořínek 1995 2 USK Pha122.43 2 120.42 8 124.4320.34/19,523
17.3/DMMichal Košík 1995 2 SKVeseli124.81 4 122.54 2 124.5420.45/19,618
18.7/DJan Hek 1979 2 Roudnice124.55 0 124.71 2 124.5520.46/19,713
19.3/ZSMichael Matějka 1997 2 USK Pha125.55 6 123.25 2 125.2521.16/20,312
20.8/DPavel Chládek 1987 0 Roudnice122.20 4 0.00 0 126.2022.11/21,211
21.4/DMVendelín Brázda 1996 3 Kralupy124.37 4 125.19 2 127.1923.10/22,210
22.5/VMartin Záruba 1974 3 Dv.Král.134.12 2 137.27 2 136.1232.03/30,89
23.1/ZMJosef Žížala 1999 0 USK Pha140.03 8 132.53 6 138.5334.44/33,18
24.4/ZSJan Miller 1997 3 Turnov148.22 2 141.10 0 141.1037.01/35,67
25.2/ZMVilém Kořínek 1999 3 USK Pha141.78 0 147.29 4 141.7837.69/36,26
26.3/DSDaniel Kratochvíl 1994 3 ČSAD Plz134.93 8 140.34 8 142.9338.84/37,35
27.5/ZSMatouš Příhoda 1998 3 USK Pha144.55 8 142.41 2 144.4140.32/38,74
28.6/ZSVojtěch Pechman 1997 0 Roudnice158.15 0 146.14 2 148.1444.05/42,33
29.3/ZMMatyáš Lhota 1999 3 USK Pha149.48 6 149.44 4 153.4449.35/47,42
30.5/DMDaniel Sofron 1995 3 ČSAD Plz158.15 10 156.89 6 162.8958.80/56,51
31.4/ZMDominik Stránský 1999 3 Benátky167.93 4 157.02 8 165.0260.93/58,50
32.5/ZMMilan Kyzlík 1999 0 Roudnice160.40 50 160.37 6 166.3762.28/59,80
33.6/ZMMatěj Špalek 2000 0 Benátky186.22 60 168.08 8 176.0871.99/69,20
34.7/ZSVojtěch Sahula 1997 0 Benátky173.54 6 226.06 12 179.5475.45/72,50
35.6/DMVojtěch Špalek 1996 0 Benátky169.45 18 160.62 60 187.4583.36/80,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DKristýna Tunková 1988 2 Jablonec125.56 2 122.48 0 122.48 30
2.1/ZSTereza Fišerová 1998 2 Roudnice124.69 2 129.02 4 126.694.21/3,425
3.1/VAlena Mašková 1976 0 USK Pha131.75 2 129.91 2 131.919.43/7,720
4.2/ZSAnna Koblencová 1997 2 Kralupy130.64 2 132.36 2 132.6410.16/8,315
5.2/DKristýna Krejčová 1991 2+ Kralupy136.55 0 133.47 2 135.4712.99/10,610
6.3/DKateřina Šedivá 1989 2 Č.Lípa144.83 0 135.81 2 137.8115.33/12,55
7.1/ZMTereza Blaţková 2000 0 USK Pha145.04 4 143.50 4 147.5025.02/20,44
8.4/DKristýna Kudějová 1988 3 Kralupy150.89 4 145.01 4 149.0126.53/21,73
9.5/DEva Fillová 1984 3 Dv.Král.155.75 2 149.97 0 149.9727.49/22,42
10.2/ZMEva Říhová 2000 0 USK Pha162.26 2 169.00 12 164.2641.78/34,11
11.3/ZSKateřina Dušková 1998 3 USK Pha167.22 6 162.29 4 166.2943.81/35,80
12.4/ZSJohanka Brázdová 1997 0 Kralupy168.10 8 302.47 10 176.1053.62/43,80
13.3/ZMMichala Dušková 2000 0 USK Pha0.00 0 185.78 108 293.78171.30/139,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVáclav Šedivý
Robert Filipi
2002
2000
6 Č.Lípa
Č.Lípa
141.47 2 0.00 0 143.47 10
2.2/VPavel Musil
Jiří Benhák
2002
2000
6 Jablonec
Jablonec
164.72 10 157.25 16 173.2529.78/20,85
3.1/ZSMatouš Příhoda
Josef Žížala
2000
2000
9 USK Pha
USK Pha
166.78 62 195.31 14 209.3165.84/45,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3