vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Dvoře Králové

07.05.2017   řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.14:40,60 13
2. TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.15:40,9060.30/6,85
3.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily16:13,6093.00/10,64
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.16:26,80106.20/12,13
5.1/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov17:01,90141.30/16,02
6.2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.18:13,80213.20/24,21
7.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.19:35,90295.30/33,50
8.2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.22:46,00485.40/55,10
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDNS 0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily16:06,30 2
2.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.17:02,3056.00/5,81
3.2/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.17:30,0083.70/8,70
  VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMHAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1977
1978
Dv.Král.
Dv.Král.
17:04,60 0
  KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
DNS 0
  CINKO Radek
MORNŠTEJN Roman
1993
1969
1 Pardub.
Boh.Pha
DNS 0
  ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
DNS 0
  NĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:51,40 48
2.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov13:21,7030.30/3,940
3.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště13:27,0035.60/4,632
4.3/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto13:30,2038.80/5,024
5.4/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov13:50,0058.60/7,620
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.14:08,3076.90/10,016
7. CINKO Radek 1993 3 Pardub.14:43,10111.70/14,512
8.2/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.14:46,80115.40/15,011
9.3/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub.15:08,30136.90/17,710
10.1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily15:20,30148.90/19,39
11.2/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.15:38,50167.10/21,78
12.1/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov15:56,90185.50/24,07
13.2/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.16:13,30201.90/26,26
14.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.16:43,50232.10/30,15
15.2/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:57,50246.10/31,94
16.4/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.16:59,80248.40/32,23
17.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov17:12,40261.00/33,82
18.3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště17:43,60292.20/37,91
19.1/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště17:53,20301.80/39,10
20.2/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov18:25,80334.40/43,30
21.3/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště18:52,20360.80/46,80
22.4/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.19:13,20381.80/49,50
  VENIGER Jiří 1973 Vys.MýtoDNS 0
  TROCH Jan 2003 Dv.Král.DNS 0
  HYNEK Pavel 2003 SemilyDNS 0
  PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.DNS 0
  KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3