vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Dvoře Králové

07.05.2017   řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.12:19,30 13
2. TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.13:10,9051.60/7,05
3.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily13:21,1061.80/8,44
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.13:37,4078.10/10,63
5.1/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov13:55,9096.60/13,12
6.2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.15:23,00183.70/24,81
7.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.16:43,90264.60/35,80
8.2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.16:48,10268.80/36,40
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDNS 0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily13:22,20 2
2.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.14:31,5069.30/8,61
3.2/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.15:14,50112.30/14,00
  VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMHAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1977
1978
Dv.Král.
Dv.Král.
14:32,70 0
  KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
DNS 0
  CINKO Radek
MORNŠTEJN Roman
1993
1969
1 Pardub.
Boh.Pha
DNS 0
  ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
DNS 0
  NĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov10:53,50 49
2.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov11:13,6020.10/3,141
3.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště11:27,2033.70/5,233
4.3/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto11:37,1043.60/6,725
5.4/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov11:41,3047.80/7,321
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.12:13,1079.60/12,217
7.2/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub.12:27,1093.60/14,313
8.3/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.12:30,3096.80/14,812
9. CINKO Radek 1993 3 Pardub.12:52,50119.00/18,211
10.1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily12:59,30125.80/19,310
11.2/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.13:00,00126.50/19,49
12.1/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov13:15,90142.40/21,88
13.2/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.13:55,40181.90/27,87
14.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.14:03,70190.20/29,16
15.2/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.14:04,20190.70/29,25
16.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov14:10,40196.90/30,14
17.3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště14:36,50223.00/34,13
18.1/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov14:49,50236.00/36,12
19.2/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.15:00,40246.90/37,81
20.3/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště15:58,80305.30/46,70
21.4/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště16:01,30307.80/47,10
22.4/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.17:28,30394.80/60,40
  VENIGER Jiří 1973 Vys.MýtoDNS 0
  TROCH Jan 2003 Dv.Král.DNS 0
  HYNEK Pavel 2003 SemilyDNS 0
  PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.DNF 0
  KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3