vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. Český pohár ve sprintu v Roudnici

21.05.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,48 00:45,52 00:45,52 75/0/67
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:47,08 00:47,13 00:47,131.61/3,568/103/0
3. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
00:49,62 00:47,53 00:47,532.01/4,462/91/0
4. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:48,81 00:48,65 00:48,653.13/6,957/79/0
5.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:49,26 00:49,40 00:49,403.88/8,553/0/55
6.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
00:49,04 00:49,64 00:49,644.12/9,149/67/43
7. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:48,26 00:50,14 00:50,144.62/10,146/55/0
8. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,22 00:50,89 00:50,895.37/11,843/43/0
9.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:51,10 00:49,54 00:49,544.02/8,840/0/31
10.3/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,34 00:49,96 00:49,964.44/9,837/31/0
11.4/U23JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,83 00:50,21 00:50,214.69/10,335/19/0
12.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:06,79 00:52,87 00:52,877.35/16,133/0/19
13.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:51,55 00:53,12 00:53,127.60/16,731/0/7
14.1/VSCHLOUBA Luboš
MATULA Zdeněk
1959
1955
Boh.Pha
Tesla Bo
00:53,88 00:53,65 00:53,658.13/17,929/7/1
15.5/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:54,31 00:53,80 00:53,808.28/18,227/1/0
16.2/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:54,16 00:55,26 00:55,269.74/21,425/0/0
17. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:51,04 00:59,00 00:59,0013.48/29,623/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3