vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

AMČR ve slalomu

03.06.2011   USD Troja
ředitel: Michal Makovský   vrchní rozhodčí: Petr Aleš
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha85.72 0 90.18 2 85.72 -
2. BUCHTEL Michal 1986 USK Pha88.36 0 88.52 0 88.362.64/3,1-
3. TUNKA Ondřej 1990 Jablonec89.73 0 88.89 0 88.893.17/3,7-
4. ORNST Zdeněk 1990 Dukla B.93.93 0 91.19 50 93.938.21/9,6-
5. ZAJÍC Ondřej 1990 USK Pha90.38 4 97.25 10 94.388.66/10,1-
6. CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha95.94 0 94.12 2 95.9410.22/11,9-
7. WALOSZEK Jakub 1989 Ostrava0.00 0 99.35 2 101.3515.63/18,2-
8. ŘEZÁČ Jan 1989 Olomouc108.95 0 122.90 2 108.9523.23/27,1-
9. MUSIL Jan 1990 3 Jablonec112.02 8 111.11 4 115.1129.39/34,3-
10. JAROŠ Tomáš 1987 Roztoky118.39 12 115.99 2 117.9932.27/37,6-
11. LEBEDA Lukáš 1987 Vlašim141.44 62 123.71 0 123.7137.99/44,3-
12. POLÍVKA Jan 1986 Blovice131.45 214 131.47 6 137.4751.75/60,4-
13. EISNER Tomáš 1987 3 Loko Plz137.39 10 130.69 8 138.6952.97/61,8-
  NEDVĚD Jaroslav 1989 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TUREK Michal 1986 Roztoky0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha93.01 0 92.82 0 92.82 -
2. BUSTA Jan 1989 USK Pha96.14 0 99.38 0 96.143.32/3,6-
3. FOUKAL Pavel 1987 Dukla B.100.98 0 96.60 2 98.605.78/6,2-
4. RAK Tomáš 1989 Dukla B.100.45 6 98.20 2 100.207.38/8,0-
5. MALÝ Vojtěch 1986 Dukla B.102.09 2 103.51 2 104.0911.27/12,1-
6. TOMEK Lukáš 1987 USK Pha118.37 2 102.45 2 104.4511.63/12,5-
7. KUNA Alois 1988 SKVS ČB111.23 4 108.22 0 108.2215.40/16,6-
8. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha116.08 2 106.37 2 108.3715.55/16,8-
9. SUCHÝ Matěj 1986 Dukla B.104.85 6 117.47 2 110.8518.03/19,4-
10. FUSEK Radomir 1990 3 Val.Mez.108.32 4 111.49 102 112.3219.50/21,0-
11. POŘÁDEK Milan 1986 SKVS ČB131.41 52 126.29 0 126.2933.47/36,1-
12. NEDVĚD Marek 1987 3 Olomouc120.42 8 116.57 52 128.4235.60/38,4-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GOTVALD Robert
FUSEK Radomir
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
109.75 4 107.64 2 109.64 -
2. GEBAS Vítězslav
PŘINDIŠ Vít
1984
1989
USK Pha
USK Pha
0.00 0 114.96 0 114.965.32/4,9-
3. TUNKA Ondřej
FOUKAL Pavel
1990
1987
2 Jablonec
Dukla B.
116.78 4 113.02 4 117.027.38/6,7-
4. TOMEK Lukáš
POŘÁDEK Milan
1987
1986
1 USK Pha
SKVS ČB
129.03 14 124.35 56 143.0333.39/30,5-
5. BUCHTEL Michal
JAROŠ Tomáš
1986
1987
3 USK Pha
Roztoky
140.82 156 0.00 0 296.82187.18/170,7-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.103.87 0 101.58 0 101.58 -
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha106.65 0 98.99 4 102.991.41/1,4-
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha106.49 4 104.63 0 104.633.05/3,0-
4. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec117.07 2 120.46 58 119.0717.49/17,2-
5. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy127.35 2 121.03 0 121.0319.45/19,1-
6. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.126.90 14 133.55 106 140.9039.32/38,7-
  SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha120.66 0 115.65 0 115.65 -
2. ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy141.91 260 164.64 220 384.64268.99/232,6-
3. TUNKOVÁ Kristýna 1988 Jablonec132.85 308 0.00 999 440.85325.20/281,2-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3