vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů

24.06.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.87.91 0 87.10 0 87.10 189
2.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus94.72 0 91.68 2 93.686.58/7,6179
2.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.93.68 0 96.16 2 98.1611.06/12,7174
4. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha92.07 2 93.39 2 95.398.29/9,5169
5.2/VMCHOD David 1982 Blovice99.28 2 98.00 0 98.0010.90/12,5164
6. SUCHÝ Matěj 1986 3+ Dukla B.98.70 0 98.27 0 98.2711.17/12,8159
7.2/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk96.68 2 94.80 4 98.8011.70/13,4154
8.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha99.04 0 107.28 52 159.2872.18/82,9149
9.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha97.70 2 102.35 2 104.3517.25/19,8144
10.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.20 0 100.04 0 100.0412.94/14,9139
11.3/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha99.62 2 98.12 2 100.1213.02/14,9134
12.4/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk112.80 4 102.61 0 102.6115.51/17,8129
13.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav107.27 0 102.66 2 104.6617.56/20,2124
14.4/VMILLER Jan 1968 2 Turnov102.93 2 109.92 6 115.9228.82/33,1119
15.5/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha104.39 2 105.80 0 105.8018.70/21,5114
16.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha106.03 0 105.75 2 107.7520.65/23,7109
17.6/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov109.24 4 107.87 0 107.8720.77/23,8104
18.3/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.108.06 0 107.60 2 109.6022.50/25,899
19.5/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor113.66 4 108.03 2 110.0322.93/26,394
20.7/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa315.01 2 110.32 0 110.3223.22/26,789
21.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.119.97 2 106.74 4 110.7423.64/27,184
22.4/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk110.40 8 106.77 4 110.7723.67/27,279
23.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha108.84 2 116.34 56 172.3485.24/97,974
24.6/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor109.43 2 113.79 50 163.7976.69/88,069
25.7/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm110.45 2 112.22 4 116.2229.12/33,464
26.4/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk106.58 6 110.13 6 116.1329.03/33,359
27.5/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB113.15 0 112.95 0 112.9525.85/29,754
28.1/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB113.79 0 112.21 2 114.2127.11/31,149
29.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha112.35 4 111.20 4 115.2028.10/32,344
30.5/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha111.29 4 113.55 6 119.5532.45/37,339
31.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor129.57 2 115.49 0 115.4928.39/32,634
32.6/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava111.67 4 136.44 50 186.4499.34/114,129
33. VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník115.88 0 114.55 2 116.5529.45/33,828
34.8/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.90 4 111.58 8 119.5832.48/37,327
35.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov127.16 4 116.90 0 116.9029.80/34,226
36.9/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV116.94 0 120.01 6 126.0138.91/44,725
37.10/VMMATĚJÁK Petr 1973 Klášter.123.57 4 115.35 2 117.3530.25/34,724
38.8/VŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.120.56 6 118.05 0 118.0530.95/35,523
39.9/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L114.74 4 136.43 4 140.4353.33/61,222
40.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník118.70 2 132.31 2 134.3147.21/54,221
41.6/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov118.38 54 119.66 2 121.6634.56/39,720
42. VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.114.98 54 118.78 4 122.7835.68/41,019
43.7/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB123.16 4 125.69 6 131.6944.59/51,218
44.11/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja125.30 2 127.68 2 129.6842.58/48,917
45.7/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov124.99 10 126.71 2 128.7141.61/47,816
46.10/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov129.16 2 155.09 152 307.09219.99/252,615
47.5/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus144.57 2 125.34 6 131.3444.24/50,814
48.8/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník146.24 60 127.38 4 131.3844.28/50,813
49.8/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB128.04 4 132.53 4 136.5349.43/56,812
50.6/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor154.95 2 131.93 2 133.9346.83/53,811
51.3/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha122.74 12 131.36 52 183.3696.26/110,510
52.9/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor136.58 6 129.91 10 139.9152.81/60,69
53. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB128.17 12 136.55 6 142.5555.45/63,78
54.7/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa140.27 0 154.36 4 158.3671.26/81,87
55.10/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha138.46 10 149.50 54 203.50116.40/133,66
  KYSELA David 1977 3 Kralupy146.72 6 4.00 999 999.00 5
57.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov102.76 50 105.08 206 311.08223.98/257,24
58.13/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus151.06 354 154.48 6 160.4873.38/84,23
59.14/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor162.73 66 160.93 6 166.9379.83/91,72
60.11/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha142.45 106 157.42 12 169.4282.32/94,51
61.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.156.43 154 172.46 8 180.4693.36/107,20
62.5/ZMPILAŘ Vít 2006 Pardub.168.14 62 169.66 64 233.66146.56/168,30
63.1/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa211.50 112 181.13 110 291.13204.03/234,20
  HOLÝ Jiří 1957 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3