vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů

24.06.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.79.55 2 79.15 0 79.15 380
2.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus83.02 0 82.04 0 82.042.89/3,7370
3.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky89.45 54 87.14 0 87.147.99/10,1360
4.2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.02 2 85.23 2 87.238.08/10,2350
5.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha96.92 4 84.18 4 88.189.03/11,4340
6.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy92.02 0 88.61 0 88.619.46/12,0335
7.3/VMLEPÍK Filip 1976 3+ Hubertus89.98 0 89.55 0 89.5510.40/13,1330
8.2/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník89.95 2 90.52 0 90.5211.37/14,4325
9.4/VMGORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy91.54 4 91.13 0 91.1311.98/15,1320
10.5/VMŘEJHA Jiří 1981 3+ Kralupy91.97 0 91.18 0 91.1812.03/15,2315
11.1/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky87.41 4 85.40 6 91.4012.25/15,5310
12.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.97.44 4 91.50 0 91.5012.35/15,6305
13.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB92.22 2 91.55 0 91.5512.40/15,7300
14.3/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk87.92 4 88.93 4 92.9313.78/17,4295
15.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus92.56 0 91.56 8 99.5620.41/25,8290
16. MĚCHURA Jiří 1987 3+ Třebech.92.84 0 92.64 2 94.6415.49/19,6285
17.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava95.08 0 92.99 0 92.9913.84/17,5280
18.4/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.92.27 2 98.97 4 102.9723.82/30,1275
19.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky92.49 2 91.07 4 95.0715.92/20,1270
20.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha96.04 0 98.25 2 100.2521.10/26,7265
21.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice95.68 2 96.13 0 96.1316.98/21,5260
22.5/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha99.72 6 96.27 0 96.2717.12/21,6255
23.6/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.92.57 6 93.00 4 97.0017.85/22,6250
24. HEGER Kryštof 1992 Rakovník97.08 0 102.31 4 106.3127.16/34,3245
25.4/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava97.44 0 94.51 4 98.5119.36/24,5240
26.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.55 0 108.05 2 110.0530.90/39,0235
27.7/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor99.83 4 98.04 0 98.0418.89/23,9230
28.7/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha94.18 4 97.25 4 101.2522.10/27,9225
29.5/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník92.80 6 94.36 4 98.3619.21/24,3220
30.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz100.50 2 98.66 0 98.6619.51/24,6215
31.6/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz101.75 4 96.90 2 98.9019.75/25,0210
32.8/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk99.75 8 95.25 4 99.2520.10/25,4205
33.9/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.57 8 99.32 0 99.3220.17/25,5200
34.8/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand101.40 0 100.29 0 100.2921.14/26,7195
35.5/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec98.41 2 121.70 2 123.7044.55/56,3190
36.10/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha99.25 2 104.86 2 106.8627.71/35,0185
37.11/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha99.77 4 99.69 2 101.6922.54/28,5180
38.2/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice104.58 6 101.90 0 101.9022.75/28,7175
39.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.109.33 8 102.26 0 102.2623.11/29,2170
40.9/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.57 2 98.71 4 102.7123.56/29,8165
41.4/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy113.00 6 103.25 0 103.2524.10/30,4160
42. JEREMIAŠ Jan 1985 3+ Třebech.101.36 2 102.95 4 106.9527.80/35,1155
43.12/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk102.54 14 101.51 2 103.5124.36/30,8150
44.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.103.52 0 104.78 4 108.7829.63/37,4145
45.5/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB122.86 8 99.72 4 103.7224.57/31,0140
46.4/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy100.61 6 104.38 0 104.3825.23/31,9135
47.6/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava96.53 8 98.47 6 104.4725.32/32,0130
48.7/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor106.06 8 103.11 2 105.1125.96/32,8125
49.5/U23PETERKA Jáchym 1998 3+ Rakovník99.41 6 110.76 2 112.7633.61/42,5120
50.13/DMSAAL Štěpán 2001 3+ Jablonec117.74 6 103.66 2 105.6626.51/33,5115
51. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy103.61 4 103.73 2 105.7326.58/33,6110
52.6/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa105.48 4 104.47 2 106.4727.32/34,5105
53.10/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand107.38 2 104.48 2 106.4827.33/34,5100
54.7/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand103.78 8 102.69 4 106.6927.54/34,895
55.14/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha117.82 8 105.39 2 107.3928.24/35,790
56.11/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha107.90 4 105.72 2 107.7228.57/36,185
57.12/VMBENEŠ Petr 1975 3+ Heletag111.34 2 107.75 0 107.7528.60/36,180
58.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha108.21 0 107.54 2 109.5430.39/38,475
59.8/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk102.23 6 101.96 50 151.9672.81/92,070
60.15/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz110.52 6 102.53 6 108.5329.38/37,165
61.1/VSMACEČEK Dušan 1962 3+ Hubertus107.10 2 107.14 2 109.1429.99/37,964
62.8/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.109.78 0 115.19 4 119.1940.04/50,663
63.9/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha110.90 4 108.08 2 110.0830.93/39,162
64.2/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice108.63 2 112.45 2 114.4535.30/44,661
65.10/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.114.23 4 108.93 2 110.9331.78/40,260
66.13/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy109.39 52 111.06 0 111.0631.91/40,359
67.14/VMHORÁK David 1976 3+ Heletag108.49 4 107.21 4 111.2132.06/40,558
68.11/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB106.11 6 107.30 4 111.3032.15/40,657
69.12/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz107.76 4 112.61 2 114.6135.46/44,856
70.9/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz112.41 4 110.18 2 112.1833.03/41,755
71.16/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk114.07 6 112.82 0 112.8233.67/42,554
72.3/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus120.12 4 113.31 0 113.3134.16/43,253
73.13/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily105.48 8 109.76 154 263.76184.61/233,252
74.7/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.111.76 2 113.39 4 117.3938.24/48,351
75. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV129.87 6 112.17 2 114.1735.02/44,250
76.14/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.112.31 2 112.58 2 114.5835.43/44,849
77.15/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV110.60 4 100.47 50 150.4771.32/90,148
78.3/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand120.03 6 112.63 2 114.6335.48/44,847
79.17/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník113.00 2 112.05 54 166.0586.90/109,846
80.16/VMNĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň111.19 4 112.12 6 118.1238.97/49,245
81.15/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB106.91 52 115.62 2 117.6238.47/48,644
82.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice149.25 8 118.08 0 118.0838.93/49,243
83.16/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh105.18 58 114.32 4 118.3239.17/49,542
84.17/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor120.26 12 116.54 2 118.5439.39/49,841
85.4/VSNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus117.18 2 119.44 4 123.4444.29/56,040
86.5/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice114.12 6 124.48 2 126.4847.33/59,839
87.18/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.123.61 14 116.17 4 120.1741.02/51,838
88.6/VSPULTERA Zbyněk 1958 3+ Šumperk134.20 0 118.18 2 120.1841.03/51,837
89.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník120.45 0 127.06 4 131.0651.91/65,636
90.10/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa112.39 54 116.63 4 120.6341.48/52,435
91.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.45 6 120.67 0 120.6741.52/52,534
92.19/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha114.82 6 113.75 54 167.7588.60/111,933
93.20/DMNOVÁK Filip 2002 3 Boh.Pha120.65 10 117.04 4 121.0441.89/52,932
94.18/VMJEZVINA Václav 1973 3 Trutnov116.53 6 131.68 2 133.6854.53/68,931
95.6/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice119.94 4 115.57 8 123.5744.42/56,130
96. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV119.58 4 152.23 8 160.2381.08/102,429
97.7/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand123.66 4 119.63 4 123.6344.48/56,228
98.8/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha139.45 8 119.90 4 123.9044.75/56,527
99.17/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand113.07 204 116.95 8 124.9545.80/57,926
100.18/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB120.86 6 120.34 52 172.3493.19/117,725
101.9/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand147.44 14 123.17 4 127.1748.02/60,724
102.10/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov124.87 4 127.28 6 133.2854.13/68,423
103.19/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha124.88 4 125.39 6 131.3952.24/66,022
104.20/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice121.04 8 126.33 4 130.3351.18/64,721
105.8/VSSVOBODA Jan 1946 Hubertus126.73 4 132.05 4 136.0556.90/71,920
106.9/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz127.62 6 131.25 8 139.2560.10/75,919
107. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha86.54 52 84.53 50 134.5355.38/70,018
108.21/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily125.26 10 155.04 10 165.0485.89/108,517
109.22/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň174.47 8 132.46 8 140.4661.31/77,516
110.10/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník136.63 4 150.30 52 202.30123.15/155,615
111.23/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand134.27 8 134.89 6 140.8961.74/78,014
112.24/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand138.40 10 133.40 8 141.4062.25/78,613
113.8/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor163.48 54 140.29 6 146.2967.14/84,812
114.19/VMJÁRA Leoš 1974 Rakovník132.32 108 145.54 2 147.5468.39/86,411
115.9/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk1.00 999 145.92 2 147.9268.77/86,910
116.11/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB142.30 6 123.99 50 173.9994.84/119,89
117.21/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.145.54 104 146.92 2 148.9269.77/88,18
118.12/ZMJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha146.12 4 139.68 10 149.6870.53/89,17
119.25/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand134.84 104 145.88 6 151.8872.73/91,96
120.13/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha120.69 56 146.25 6 152.2573.10/92,45
121.26/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha105.40 52 129.73 204 333.73254.58/321,64
122.14/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice178.27 10 147.81 12 159.8180.66/101,93
123.15/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.150.75 162 160.27 0 160.2781.12/102,52
124. CINKO Radek 1993 Pardub.152.38 158 125.01 50 175.0195.86/121,11
125.22/DMMED Kryštof 2002 3 USK Pha173.41 8 188.78 356 544.78465.63/588,30
126.27/ZSBUDÁK David 2003 3 Kadaň132.44 60 143.12 66 209.12129.97/164,20
127.23/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky137.07 112 128.17 112 240.17161.02/203,40
128.16/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.157.34 164 169.86 108 277.86198.71/251,10
  HEGER Mikuláš 1990 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEJSKAL Ondřej 1975 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3