vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

XXXII. ročník Křivoklátského slalomu

25.06.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.76.14 0 77.18 2 79.18 368
2.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus80.48 0 79.47 50 129.4750.29/63,5358
3.1/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz82.89 0 80.60 0 80.601.42/1,8348
4. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha80.94 0 80.86 0 80.861.68/2,1338
5.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha79.68 50 80.81 2 82.813.63/4,6328
6.1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk82.98 50 82.90 0 82.903.72/4,7323
7.2/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky82.57 2 90.41 0 90.4111.23/14,2318
8.2/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník87.82 2 85.12 0 85.125.94/7,5313
9.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy86.12 2 85.84 0 85.846.66/8,4308
10.3/VMLEPÍK Filip 1976 3+ Hubertus91.95 4 85.89 0 85.896.71/8,5303
11.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky85.16 4 84.21 2 86.217.03/8,9298
12.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.86.91 0 91.49 56 147.4968.31/86,3293
13.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava89.46 2 86.97 0 86.977.79/9,8288
14.4/VMGORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy87.84 0 87.02 2 89.029.84/12,4283
15.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus88.40 2 88.17 0 88.178.99/11,4278
16.3/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.88.25 0 89.43 52 141.4362.25/78,6273
  MĚCHURA Jiří 1987 3+ Třebech.89.50 0 4.00 999 999.00 268
18.5/VMŘEJHA Jiří 1981 3+ Kralupy89.62 0 91.03 2 93.0313.85/17,5263
19.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB90.09 2 89.05 2 91.0511.87/15,0258
20.4/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha89.81 2 87.55 4 91.5512.37/15,6253
21.5/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky90.28 2 91.75 10 101.7522.57/28,5248
22. HEGER Kryštof 1992 Rakovník92.54 0 93.76 0 93.7614.58/18,4243
23.7/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand94.66 2 93.39 0 93.3914.21/17,9238
24.6/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.90.41 4 88.15 50 138.1558.97/74,5233
25.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava94.66 0 96.44 0 96.4417.26/21,8228
26.7/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha94.87 0 98.70 2 100.7021.52/27,2223
27.8/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha96.17 0 95.24 0 95.2416.06/20,3218
28.9/DMSAAL Štěpán 2001 3+ Jablonec95.48 0 103.19 54 157.1978.01/98,5213
29.10/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk91.74 4 100.87 54 154.8775.69/95,6208
30.4/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava93.90 2 91.96 4 95.9616.78/21,2203
31.2/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.97.71 0 94.86 2 96.8617.68/22,3198
32.3/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy96.93 0 104.90 4 108.9029.72/37,5193
33.11/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha110.89 52 95.26 2 97.2618.08/22,8188
34.3/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice98.02 0 96.65 4 100.6521.47/27,1183
35.8/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.00 56 96.10 2 98.1018.92/23,9178
36.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa100.25 0 98.23 0 98.2319.05/24,1173
37.4/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.96.63 2 97.89 2 99.8920.71/26,2168
38.5/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník92.86 6 95.77 52 147.7768.59/86,6163
39.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice95.16 4 123.34 10 133.3454.16/68,4158
40.9/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor98.98 10 93.33 6 99.3320.15/25,4153
41.4/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk99.77 2 96.04 4 100.0420.86/26,3148
42.12/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz103.34 2 98.31 2 100.3121.13/26,7143
43.5/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh98.48 2 121.13 4 125.1345.95/58,0138
44.6/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB96.12 8 97.23 4 101.2322.05/27,8133
45.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.106.81 2 99.97 2 101.9722.79/28,8128
46.10/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV102.17 4 100.05 2 102.0522.87/28,9123
47.13/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha105.29 4 100.07 2 102.0722.89/28,9118
  JEREMIAŠ Jan 1985 3+ Třebech.98.22 4 4.00 999 999.00 113
49.14/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky96.50 50 99.52 4 103.5224.34/30,7108
50.6/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand100.85 4 103.71 0 103.7124.53/31,0103
51.11/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha106.12 4 100.57 4 104.5725.39/32,198
52.12/VMHORÁK David 1976 3+ Heletag107.27 4 104.68 0 104.6825.50/32,293
53.1/VSMACEČEK Dušan 1962 3+ Hubertus111.19 102 105.47 0 105.4726.29/33,288
54.7/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha103.85 2 110.28 4 114.2835.10/44,383
55.2/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice105.93 0 112.24 50 162.2483.06/104,978
56.13/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy104.22 8 104.43 2 106.4327.25/34,473
57.14/VMNĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň106.95 4 106.44 0 106.4427.26/34,468
58.8/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.108.84 2 104.68 2 106.6827.50/34,763
59.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz106.33 2 101.61 6 107.6128.43/35,962
60.9/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor103.98 4 102.96 6 108.9629.78/37,661
61.2/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand114.50 4 108.17 0 108.1728.99/36,660
62.10/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB104.32 4 109.14 6 115.1435.96/45,459
63.5/U23PETERKA Jáchym 1998 3+ Rakovník104.51 4 107.50 8 115.5036.32/45,958
64.11/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB115.00 2 106.89 2 108.8929.71/37,557
65.7/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.108.96 0 112.23 4 116.2337.05/46,856
66.12/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB109.36 0 109.14 10 119.1439.96/50,555
67.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha105.37 4 105.84 6 111.8432.66/41,254
68.13/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand107.63 2 111.32 56 167.3288.14/111,353
69.15/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník114.96 6 109.80 0 109.8030.62/38,752
70.16/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha127.30 56 111.30 0 111.3032.12/40,651
71.15/VMBENEŠ Petr 1975 3+ Heletag105.74 6 112.54 2 114.5435.36/44,750
72.4/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand104.82 100 112.28 0 112.2833.10/41,849
73.8/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa112.47 4 111.70 2 113.7034.52/43,648
74.9/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz109.89 4 108.52 6 114.5235.34/44,647
75.14/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz110.43 4 114.05 54 168.0588.87/112,246
76.3/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus128.93 104 112.60 2 114.6035.42/44,745
77.17/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk117.68 4 113.19 2 115.1936.01/45,544
78.4/VSNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus109.76 104 111.74 4 115.7436.56/46,243
79. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV116.08 0 142.19 56 198.19119.01/150,342
80.18/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk112.26 4 99.14 56 155.1475.96/95,941
81.5/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice144.64 2 115.28 2 117.2838.10/48,140
82.5/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice120.76 50 113.30 4 117.3038.12/48,139
83.15/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily113.34 156 107.36 10 117.3638.18/48,238
84.19/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.123.88 0 117.48 0 117.4838.30/48,437
85.6/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand117.85 0 126.32 6 132.3253.14/67,136
86.7/ZMJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha124.57 6 117.28 2 119.2840.10/50,635
87.6/VSPULTERA Zbyněk 1958 3+ Šumperk116.02 52 114.06 6 120.0640.88/51,634
88.8/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov126.79 4 121.50 0 121.5042.32/53,433
89.16/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily119.71 2 127.27 60 187.27108.09/136,532
90.9/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor128.66 0 117.95 4 121.9542.77/54,031
91.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.116.80 6 143.67 2 145.6766.49/84,030
92.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník122.58 2 116.67 54 170.6791.49/115,529
93.6/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk129.42 54 123.53 4 127.5348.35/61,128
94.20/DMNOVÁK Filip 2002 3 Boh.Pha119.00 10 120.20 8 128.2049.02/61,927
95.18/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice126.44 2 137.18 52 189.18110.00/138,926
96.16/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor124.85 4 167.45 54 221.45142.27/179,725
97.19/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha110.64 54 122.88 6 128.8849.70/62,824
98.10/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha1.00 999 123.39 6 129.3950.21/63,423
99.20/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha136.74 2 127.48 4 131.4852.30/66,122
100.17/VMJÁRA Leoš 1974 Rakovník131.11 6 126.61 6 132.6153.43/67,521
101.11/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice123.26 10 123.96 108 231.96152.78/193,020
102.8/VSSVOBODA Jan 1946 Hubertus141.52 10 124.37 10 134.3755.19/69,719
103.21/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.133.43 4 135.87 8 143.8764.69/81,718
104.9/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník130.13 100 133.71 4 137.7158.53/73,917
105.12/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB1.00 999 136.11 2 138.1158.93/74,416
106.13/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha133.48 6 140.82 14 154.8275.64/95,515
107.21/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň130.95 10 126.34 56 182.34103.16/130,314
108.10/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz142.45 58 133.22 8 141.2262.04/78,413
109.22/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand144.71 12 135.79 6 141.7962.61/79,112
110.22/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky142.34 110 136.53 6 142.5363.35/80,011
111.23/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand149.23 6 141.67 8 149.6770.49/89,010
112.7/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor127.61 106 149.29 4 153.2974.11/93,69
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz99.69 54 4.00 999 999.00 8
114. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV104.85 54 123.87 56 179.87100.69/127,27
115.14/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor141.24 102 149.69 10 159.6980.51/101,76
116. CINKO Radek 1993 Pardub.154.05 8 190.02 106 296.02216.84/273,95
117.23/DMMED Kryštof 2002 3 USK Pha161.64 4 186.62 12 198.62119.44/150,84
118.8/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.120.18 56 129.35 54 183.35104.17/131,63
119.24/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand120.29 56 127.44 52 179.44100.26/126,62
120.24/DMČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor141.13 200 147.02 56 203.02123.84/156,41
121.17/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice1.00 999 160.32 62 222.32143.14/180,80
122.15/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.188.13 64 168.57 100 268.57189.39/239,20
123.25/ZSBUDÁK David 2003 3 Kadaň169.53 154 207.80 56 263.80184.62/233,20
124.16/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.173.51 102 173.83 108 281.83202.65/255,90
  HEGER Mikuláš 1990 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Adam 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEJSKAL Ondřej 1975 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEZVINA Václav 1973 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3