vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veselí n.M.

24.06.2017   Řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Michal Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žurková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí106.48 2 102.42 2 104.42 0
2.2/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc107.73 6 107.92 2 109.925.50/5,30
3.3/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc110.33 6 109.64 6 115.6411.22/10,70
4.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami117.76 0 118.67 2 120.6716.25/15,60
5.4/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc122.01 0 125.15 0 125.1520.73/19,90
6.2/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc122.87 0 129.10 8 137.1032.68/31,30
7.5/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc133.18 4 125.57 6 131.5727.15/26,00
8.6/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK123.49 108 124.07 12 136.0731.65/30,30
9.7/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc139.10 2 138.62 0 138.6234.20/32,80
10.3/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami145.28 2 149.48 0 149.4845.06/43,20
11.4/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná179.25 56 137.52 10 147.5243.10/41,30
12.5/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná164.19 8 135.26 14 149.2644.84/42,90
13.8/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc142.00 56 144.22 6 150.2245.80/43,90
14.9/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc145.17 8 153.38 8 161.3856.96/54,50
15.10/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava161.16 8 146.70 8 154.7050.28/48,20
16.6/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno184.00 2 152.16 10 162.1657.74/55,30
17.11/PZMROUSEK David 2010 KK Opava155.63 50 161.04 2 163.0458.62/56,10
18.7/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc174.82 4 159.81 8 167.8163.39/60,70
19.12/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc165.53 4 182.55 6 188.5584.13/80,60
20.13/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK154.69 16 172.56 64 236.56132.14/126,50
21.8/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná176.44 60 171.16 10 181.1676.74/73,50
22.14/PZMFABIAN František 2009 Tzunami189.00 62 178.09 14 192.0987.67/84,00
23.9/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc173.93 102 198.80 0 198.8094.38/90,40
  KAZÍK Martin 2007 SKVeselí153.00 58 1.00 999 999.00 0
25.10/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava189.13 60 207.44 8 215.44111.02/106,30
26.11/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami197.63 56 185.51 58 243.51139.09/133,20
27.16/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava249.55 216 201.95 408 609.95505.53/484,10
28.17/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava272.78 208 324.62 164 488.62384.20/367,90
  ZADRICK Arden 2008 KK Opava122.16 364 1.00 999 999.00 0
30.19/PZMŠEČVČÍK Václav 2008 KK Opava92.83 654 166.30 504 670.30565.88/541,90
  LOVECKÁ Kateřina 2008 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNC Václav 2007 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno94.78 0 96.29 2 98.29 10
2.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí91.86 4 96.70 2 98.700.41/0,46
3.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc110.28 0 116.13 2 118.1319.84/20,25
4.3/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami127.79 2 112.76 2 114.7616.47/16,84
5.4/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami117.99 8 114.20 8 122.2023.91/24,33
6.1/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK126.38 2 123.08 6 129.0830.79/31,32
7.2/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami142.74 2 130.16 8 138.1639.87/40,61
8.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc136.83 4 144.81 2 146.8148.52/49,40
9.2/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno159.82 4 173.70 10 183.7085.41/86,90
10.4/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc175.35 4 181.11 62 243.11144.82/147,30
  FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno88.10 0 85.70 2 87.70 15
  KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí88.56 0 4.00 999 999.00 11
3.1/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc93.45 2 91.28 2 93.285.58/6,47
4.1/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc102.04 0 97.27 0 97.279.57/10,96
5.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí1.00 999 99.03 0 99.0311.33/12,95
6.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno102.05 2 101.25 0 101.2513.55/15,54
7.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná104.18 2 103.57 0 103.5715.87/18,13
8.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc104.81 4 121.06 4 125.0637.36/42,62
9.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc119.27 2 123.20 2 125.2037.50/42,81
10.2/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc129.93 2 134.81 2 136.8149.11/56,00
  IVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
2 Kroměříž
KK Brno
109.25 58 106.06 2 108.06 15
2.1/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
129.00 4 124.52 0 124.5216.46/15,211
3.2/ZSHRADEC Matěj
NOVÁK Matyáš
2003
2005
2 Olomouc
Olomouc
128.88 4 141.09 18 159.0951.03/47,27
4.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
160.52 4 149.24 2 151.2443.18/40,03
5. BLANÁŘ Jindřich
CHRENKA Vojtěch
1993
1991
2 Kroměříž
Kroměříž
1.00 999 142.97 10 152.9744.91/41,62
6.1/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
1.00 999 150.41 10 160.4152.35/48,41
7.2/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
154.77 8 152.11 16 168.1160.05/55,60
8.3/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
180.30 56 206.49 4 210.49102.43/94,80
  VAVRLA Dušan
MINÁROVÁ Natálie
1969
2001
Tzunami
Tzunami
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠEK Tibor
IVAN Martin
2000
2004
SKVeselí
SKVeselí
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí92.99 2 87.64 2 89.64 31
2.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno90.19 0 91.32 2 93.323.68/4,127
3.1/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 KK Opava93.04 0 94.91 0 94.915.27/5,923
4.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník94.13 2 94.73 0 94.735.09/5,719
5.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc97.65 2 97.68 0 97.688.04/9,015
6.1/U23HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava98.88 2 98.77 0 98.779.13/10,214
7.3/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami97.71 2 94.55 6 100.5510.91/12,213
8.4/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami104.21 2 108.72 6 114.7225.08/28,012
9.1/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc114.40 4 106.80 0 106.8017.16/19,111
10.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK105.97 2 116.30 4 120.3030.66/34,210
11.2/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná123.44 2 108.80 2 110.8021.16/23,69
12.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc110.75 2 110.63 4 114.6324.99/27,98
13.3/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná116.89 0 114.27 0 114.2724.63/27,57
14.4/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk116.59 0 113.10 2 115.1025.46/28,46
15.5/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami114.66 6 116.53 6 122.5332.89/36,75
16.4/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno122.38 0 120.70 6 126.7037.06/41,34
17.5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc121.39 4 129.90 0 129.9040.26/44,93
18.6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc129.77 4 124.60 2 126.6036.96/41,22
19.1/VMATULÍKOVÁ Martina 1967 SKVeselí140.16 52 149.50 4 153.5063.86/71,21
20.5/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc180.13 12 149.95 8 157.9568.31/76,20
21.7/ZMSRPOVÁ Lada 2006 Tzunami163.30 10 168.90 0 168.9079.26/88,40
  ŠEVČÍKOVÁ Anastáziw 2004 KK Opava176.17 260 1.00 999 999.00 0
  FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc73.27 2 72.24 0 72.24 89
2.1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc89.04 4 72.35 0 72.350.11/0,285
3.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí77.70 0 74.48 0 74.482.24/3,181
4.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno81.88 2 80.06 2 82.069.82/13,677
  TOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí83.45 2 4.00 999 999.00 73
6.2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc86.88 6 83.66 2 85.6613.42/18,669
7.1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc86.12 0 84.99 2 86.9914.75/20,465
8.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno89.40 2 87.09 0 87.0914.85/20,661
  KOŠÍK Ivo 1969 3+ SKVeselí87.33 0 4.00 999 999.00 57
10.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc87.70 0 89.35 0 89.3517.11/23,753
11.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno91.63 2 87.90 0 87.9015.66/21,749
12.3/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž89.69 0 88.70 0 88.7016.46/22,845
13.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc90.32 2 89.20 0 89.2016.96/23,541
14.3/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc92.49 8 85.75 4 89.7517.51/24,237
15.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž92.60 2 92.49 0 92.4920.25/28,033
16.2/VMTŮMA Jiří 1981 SKVeselí4.00 999 92.75 0 92.7520.51/28,429
17.4/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava91.99 4 91.37 2 93.3721.13/29,228
18. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž92.49 8 88.46 6 94.4622.22/30,827
19.3/VMLOVECKÝ Petr 1977 KKVeselí4.00 999 91.94 4 95.9423.70/32,826
20.2/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž119.93 8 90.78 6 96.7824.54/34,025
21.4/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc97.65 0 97.54 2 99.5427.30/37,824
22.5/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc101.43 2 98.60 0 98.6026.36/36,523
23.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž102.52 4 102.38 4 106.3834.14/47,322
24.2/ZMŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc107.09 0 104.76 2 106.7634.52/47,821
25.7/ZSRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná115.60 54 108.16 0 108.1635.92/49,720
26.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc108.76 0 110.67 0 110.6738.43/53,219
27.8/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc108.66 6 111.26 0 111.2639.02/54,018
28.4/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc108.15 4 108.41 8 116.4144.17/61,117
29.9/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná113.18 4 106.52 6 112.5240.28/55,816
30.10/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná112.96 0 110.25 4 114.2542.01/58,215
31.11/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná123.59 4 109.12 4 113.1240.88/56,614
32.5/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc110.52 4 111.13 2 113.1340.89/56,613
33.3/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK123.59 4 109.49 4 113.4941.25/57,112
34.6/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno115.41 2 111.81 2 113.8141.57/57,511
35. BOHAČ Robert 1989 3 Tzunami102.77 56 109.90 4 113.9041.66/57,710
36.12/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc111.97 4 112.08 4 116.0843.84/60,79
37.13/ZSBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk107.98 8 124.40 8 132.4060.16/83,38
38.7/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno115.83 2 118.84 0 118.8446.60/64,57
39.8/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc116.74 2 120.63 10 130.6358.39/80,86
40.14/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk115.52 4 119.96 2 121.9649.72/68,85
41.9/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc118.99 2 123.43 8 131.4359.19/81,94
42.4/DMSTABLA Matyáš 2001 3 Tzunami133.32 8 117.00 8 125.0052.76/73,03
43.10/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk140.69 56 120.42 8 128.4256.18/77,82
44.15/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk128.11 4 136.66 6 142.6670.42/97,51
45.11/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava129.92 8 122.72 10 132.7260.48/83,70
46.12/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami143.32 2 130.63 10 140.6368.39/94,70
  KELNAR Matěj 2004 Olomouc1.00 999 4.00 999 999.00 0
  MORÁVEK Pavel 2002 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYSLO Jiří 2003 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMOLDAS František 2000 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
160.52 4 149.24 2 151.24 0
2.1/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
180.33 56 206.49 4 210.4959.25/39,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3