vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veselí n.M.

25.06.2017   Řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Michal Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žurková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí102.29 2 105.97 2 107.97 0
2.2/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc101.58 4 102.44 2 104.44 0
3.3/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc110.37 2 107.70 2 109.701.73/1,60
4.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami117.74 0 115.42 0 115.427.45/6,90
5.4/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc122.04 0 119.35 0 119.3511.38/10,50
6.5/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc119.84 2 120.48 0 120.4812.51/11,60
7.2/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc123.67 0 125.69 0 125.6917.72/16,40
8.6/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc127.69 0 127.61 0 127.6119.64/18,20
9.3/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná139.38 6 129.88 2 131.8823.91/22,10
10.7/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK148.83 4 128.95 4 132.9524.98/23,10
11.8/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK137.48 2 131.30 6 137.3029.33/27,20
12.9/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava137.41 0 140.38 56 196.3888.41/81,90
13.10/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc139.46 0 147.26 2 149.2641.29/38,20
14.4/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc140.92 0 139.92 10 149.9241.95/38,90
15.5/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami161.30 0 142.16 0 142.1634.19/31,70
16.11/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc140.97 6 147.48 8 155.4847.51/44,00
17.6/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno157.63 0 146.59 2 148.5940.62/37,60
18.12/PZMROUSEK David 2010 KK Opava152.17 0 155.22 2 157.2249.25/45,60
19.13/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc187.62 6 156.70 0 156.7048.73/45,10
20.7/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná175.91 2 155.09 4 159.0951.12/47,30
21.14/PZMKAZÍK Martin 2007 SKVeselí176.23 8 157.35 2 159.3551.38/47,60
22.8/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná170.56 8 157.05 4 161.0553.08/49,20
23.9/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava170.60 158 169.06 2 171.0663.09/58,40
24.10/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc189.44 2 188.63 4 192.6384.66/78,40
25.15/PZMFABIAN František 2009 Tzunami191.40 14 187.01 6 193.0185.04/78,80
26.11/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami183.19 10 189.27 6 195.2787.30/80,90
27.16/PZMZADRICK Arden 2008 KK Opava156.10 102 169.81 60 229.81121.84/112,80
28.17/PZMGAVELČÍK Jáchým 2007 Tzunami170.45 102 254.90 0 254.90146.93/136,10
29.18/PZMŠEČVČÍK Václav 2008 KK Opava222.52 206 226.39 206 432.39324.42/300,50
30.19/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava221.28 214 213.49 312 525.49417.52/386,70
31.20/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava226.20 214 386.29 112 498.29390.32/361,50
  BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník134.10 550 4.00 999 999.00 0
  LOVECKÁ Kateřina 2008 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNC Václav 2007 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno94.81 0 94.87 2 96.87 10
2.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí99.41 4 96.97 0 96.970.10/0,16
3.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc110.27 0 120.51 0 120.5123.64/24,45
4.3/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami120.33 0 112.27 6 118.2721.40/22,14
5.2/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno122.40 0 145.18 0 145.1848.31/49,93
6.4/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami122.40 4 120.36 4 124.3627.49/28,42
7.1/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc1.00 999 140.01 0 140.0143.14/44,51
  KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami143.78 0 1.00 999 999.00 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK153.87 0 4.00 999 999.00 0
10.4/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc142.31 56 136.63 54 190.6393.76/96,80
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami4.00 999 5.00 0 0.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno92.23 2 85.61 2 87.61 15
2.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí4.00 999 85.78 2 87.780.17/0,211
3.1/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc91.49 6 91.46 0 91.463.85/4,47
4.1/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc97.40 0 98.76 0 98.7611.15/12,76
5.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí100.33 0 100.09 0 100.0912.48/14,25
6.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná100.46 2 104.49 2 106.4918.88/21,64
7.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno103.36 2 104.25 6 110.2522.64/25,83
8.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc110.18 6 106.13 2 108.1320.52/23,42
9.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc120.60 0 121.13 0 121.1333.52/38,31
  KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEFÁNEK Samuel 2005 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAGOŠ Martin 2003 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRIC Ondřej 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  IVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
2 Kroměříž
KK Brno
101.58 4 101.09 10 111.09 15
2.1/ZSHRADEC Matěj
NOVÁK Matyáš
2003
2005
2 Olomouc
Olomouc
121.52 0 125.56 2 127.5616.47/14,811
3.2/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
138.20 54 128.50 2 130.5019.41/17,57
4. BLANÁŘ Jindřich
CHRENKA Vojtěch
1993
1991
2 Kroměříž
Kroměříž
171.71 60 141.09 12 153.0942.00/37,83
5.1/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
157.00 8 149.20 4 153.2042.11/37,92
6.2/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
146.03 12 162.33 10 172.3361.24/55,11
7.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
155.77 4 158.97 56 214.97103.88/93,50
8. VAVRLA Dušan
MINÁROVÁ Natálie
1969
2001
Tzunami
Tzunami
155.77 12 186.88 12 198.8887.79/79,00
  PEŠEK Tibor
IVAN Martin
2000
2004
SKVeselí
SKVeselí
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOSADOVÁ Eliška
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
4.00 999 5.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno89.42 0 88.56 0 88.56 30
2.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí88.10 2 86.63 2 88.630.07/0,126
3.1/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 KK Opava93.12 0 89.94 0 89.941.38/1,622
4.3/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami94.53 0 94.13 0 94.135.57/6,318
5.1/U23HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava96.94 0 94.21 0 94.215.65/6,414
6.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník92.58 4 94.51 0 94.515.95/6,713
7.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc95.34 4 96.30 2 98.309.74/11,012
8.4/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami107.74 4 105.00 2 107.0018.44/20,811
9.1/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk113.38 4 109.72 0 109.7221.16/23,910
10.2/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná110.28 0 110.51 2 112.5123.95/27,09
11.2/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami112.00 0 116.99 0 116.9928.43/32,18
12.3/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc115.00 6 112.12 2 114.1225.56/28,97
13.4/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc112.57 2 113.30 2 115.3026.74/30,26
14.3/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná119.95 2 115.58 2 117.5829.02/32,85
15.4/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno121.35 2 118.40 0 118.4029.84/33,74
16.5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc124.09 6 116.49 2 118.4929.93/33,83
17.6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc130.94 4 131.35 6 137.3548.79/55,12
18.1/VMATULÍKOVÁ Martina 1967 SKVeselí158.35 52 144.81 2 146.8158.25/65,81
19.7/ZMSRPOVÁ Lada 2006 Tzunami162.38 0 157.81 2 159.8171.25/80,50
20.5/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc1.00 999 193.62 8 201.62113.06/127,70
21.5/ZSŠEVČÍKOVÁ Anastáziw 2004 KK Opava178.37 104 180.56 106 286.56198.00/223,60
  MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc70.86 0 68.27 0 68.27 88
2.1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc72.02 0 74.49 0 74.496.22/9,184
3.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí74.77 0 73.34 0 73.345.07/7,480
4.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno78.77 0 76.69 2 78.6910.42/15,376
5.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí79.77 0 78.95 2 80.9512.68/18,672
6.2/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc82.47 2 82.10 0 82.1013.83/20,368
7.1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc82.16 0 82.83 0 82.8314.56/21,364
8. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž83.03 0 80.22 4 84.2215.95/23,460
9.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno86.30 0 84.04 0 84.0415.77/23,156
10.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc82.94 2 82.13 4 86.1317.86/26,252
  KOŠÍK Ivo 1969 3+ SKVeselí83.06 2 4.00 999 999.00 48
12.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž86.85 0 85.50 0 85.5017.23/25,244
13.3/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc92.63 2 87.00 0 87.0018.73/27,440
14.2/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž87.13 0 92.66 2 94.6626.39/38,736
15.2/VMTŮMA Jiří 1981 SKVeselí4.00 999 87.38 0 87.3819.11/28,032
16.3/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno89.34 0 85.74 2 87.7419.47/28,528
17.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc89.78 0 87.92 0 87.9219.65/28,827
18.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž88.83 0 90.76 0 90.7622.49/32,926
19.4/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava4.00 999 89.29 0 89.2921.02/30,825
20.4/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc100.98 0 97.55 0 97.5529.28/42,924
21.5/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž97.46 2 98.13 0 98.1329.86/43,723
22.3/VMLOVECKÝ Petr 1977 KKVeselí4.00 999 92.49 6 98.4930.22/44,322
23.6/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná99.56 0 102.34 2 104.3436.07/52,821
24.7/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc100.25 0 97.99 2 99.9931.72/46,520
25.8/ZSBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk100.45 2 99.09 8 107.0938.82/56,919
26. BOHAČ Robert 1989 3 Tzunami105.38 2 98.91 4 102.9134.64/50,718
27.9/ZSRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná103.91 2 103.63 0 103.6335.36/51,817
28.3/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK102.10 2 115.67 8 123.6755.40/81,116
29.10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná104.25 0 105.32 4 109.3241.05/60,115
30.2/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno112.59 0 105.03 0 105.0336.76/53,814
31.11/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc109.55 4 105.39 0 105.3937.12/54,413
32.3/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno108.14 0 106.50 0 106.5038.23/56,012
33.4/ZMŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc104.83 2 107.75 0 107.7539.48/57,811
34.12/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná105.53 2 113.43 4 117.4349.16/72,010
35.5/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc110.11 0 111.54 2 113.5445.27/66,39
36.13/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk113.05 0 110.15 0 110.1541.88/61,38
37.6/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc112.04 4 112.20 0 112.2043.93/64,37
38.7/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc110.76 2 124.03 54 178.03109.76/160,86
39.4/DMSTABLA Matyáš 2001 3 Tzunami110.99 4 114.62 4 118.6250.35/73,85
40.8/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc122.24 4 117.56 2 119.5651.29/75,14
41.9/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc123.52 0 118.99 2 120.9952.72/77,23
42.10/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava130.12 2 119.18 2 121.1852.91/77,52
43.11/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk130.27 0 116.72 6 122.7254.45/79,81
44.5/DMFUCHS Marek 2002 VSDK122.00 54 123.00 0 123.0054.73/80,20
45.14/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk125.87 4 121.40 2 123.4055.13/80,80
46.12/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami133.25 4 147.90 10 157.9089.63/131,30
  KELNAR Matěj 2004 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MORÁVEK Pavel 2002 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYSLO Jiří 2003 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMOLDAS František 2000 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
155.77 4 158.97 56 214.97 0
2.1/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
164.60 12 186.88 12 198.88 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3