vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě

01.07.2017   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava104.16 2 102.41 2 104.41 159
2.2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc104.06 4 104.84 0 104.840.43/0,4155
3.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha104.46 2 105.16 0 105.160.75/0,7151
4.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc104.04 4 104.60 2 106.602.19/2,1147
5.5/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB110.97 0 105.97 2 107.973.56/3,4143
6.6/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.108.38 0 110.34 0 108.383.97/3,8139
7.7/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor108.83 0 108.87 4 108.834.42/4,2135
8.8/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk109.03 0 111.10 50 109.034.62/4,4131
9.9/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc109.24 0 107.69 2 109.244.83/4,6127
10.10/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB110.41 0 110.08 0 110.085.67/5,4123
11.11/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky114.66 2 111.13 0 111.136.72/6,4119
12.12/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn112.49 0 111.24 0 111.246.83/6,5115
13.13/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm111.67 0 111.81 2 111.677.26/7,0111
14.14/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.56 0 111.69 0 111.697.28/7,0107
15.15/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha115.37 0 112.02 0 112.027.61/7,3103
16.16/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno110.21 2 110.15 2 112.157.74/7,499
17.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc109.15 10 108.20 4 112.207.79/7,595
18.17/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava112.77 0 114.06 2 112.778.36/8,091
19.2/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand115.34 2 113.12 0 113.128.71/8,387
20.3/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.114.42 0 113.16 0 113.168.75/8,483
21.18/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily112.14 2 111.35 4 114.149.73/9,379
22.19/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha114.70 0 112.83 4 114.7010.29/9,975
23.20/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha116.42 4 114.78 0 114.7810.37/9,971
24.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc114.85 0 116.78 4 114.8510.44/10,067
25.21/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy114.50 2 113.09 2 115.0910.68/10,263
26.22/ZSSTEHNO Petr 2003 3+ USK Pha115.34 0 116.53 6 115.3410.93/10,559
27.23/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.115.54 0 115.86 2 115.5411.13/10,758
28.24/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak117.85 2 115.57 0 115.5711.16/10,757
29.5/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha113.75 2 113.41 4 115.7511.34/10,956
30.25/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz116.87 2 116.47 0 116.4712.06/11,655
31.6/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha117.34 6 117.67 0 117.6713.26/12,754
32.26/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc118.95 0 117.72 0 117.7213.31/12,753
33.7/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand120.80 0 118.41 0 118.4114.00/13,452
34.27/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand119.99 4 116.71 2 118.7114.30/13,751
35.28/ZSOLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami119.07 0 119.05 4 119.0714.66/14,050
36.29/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily119.21 6 117.42 2 119.4215.01/14,449
37.8/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.119.73 0 120.67 4 119.7315.32/14,748
38.30/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc119.92 0 118.62 2 119.9215.51/14,947
39.9/ZMŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand120.01 0 121.17 2 120.0115.60/14,946
40.31/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn122.41 2 120.09 0 120.0915.68/15,045
41.32/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk122.77 0 120.11 0 120.1115.70/15,044
42.10/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha120.14 0 126.16 8 120.1415.73/15,143
43.11/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand120.74 4 120.21 0 120.2115.80/15,142
44.33/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 3 Tzunami121.27 50 119.02 2 121.0216.61/15,941
45.34/ZSBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk119.30 2 120.86 2 121.3016.89/16,240
46.12/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand127.26 2 122.01 0 122.0117.60/16,939
47.35/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily122.62 0 125.14 6 122.6218.21/17,438
48.13/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK121.42 2 123.54 0 123.4219.01/18,237
49.36/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB120.42 4 119.54 4 123.5419.13/18,336
50.14/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice122.40 2 122.97 4 124.4019.99/19,135
51.37/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily123.96 4 121.03 4 125.0320.62/19,734
52.38/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc125.23 2 125.44 0 125.4421.03/20,133
53.15/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha124.26 2 127.66 4 126.2621.85/20,932
54.39/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand124.52 2 124.82 2 126.5222.11/21,231
55.16/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc127.16 0 130.19 2 127.1622.75/21,830
56.17/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha125.17 2 125.08 8 127.1722.76/21,829
57.18/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor126.25 2 124.30 4 128.2523.84/22,828
58.19/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno126.72 2 128.16 2 128.7224.31/23,327
59.20/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc129.10 0 128.89 0 128.8924.48/23,426
60.21/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK129.10 0 127.24 4 129.1024.69/23,625
61.22/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov127.82 2 136.08 0 129.8225.41/24,324
62.23/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov128.12 2 131.07 0 130.1225.71/24,623
63.40/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc131.79 2 128.41 2 130.4126.00/24,922
64.24/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor130.26 4 130.80 0 130.8026.39/25,321
65.41/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand131.29 0 129.15 2 131.1526.74/25,620
66.25/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno131.29 0 132.78 0 131.2926.88/25,719
67.26/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB135.21 6 129.69 2 131.6927.28/26,118
68.27/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand134.31 0 129.82 2 131.8227.41/26,317
69.28/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk132.75 0 129.23 4 132.7528.34/27,116
70.42/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště131.21 2 129.59 6 133.2128.80/27,615
71.29/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc136.48 4 133.74 0 133.7429.33/28,114
72.30/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc137.96 0 134.99 0 134.9930.58/29,313
73.31/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha135.18 0 134.88 2 135.1830.77/29,512
74.43/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily135.18 4 135.06 2 137.0632.65/31,311
75.44/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk139.34 0 137.35 0 137.3532.94/31,510
76.32/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily138.41 0 139.60 0 138.4134.00/32,69
77.33/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště140.45 0 137.78 2 139.7835.37/33,98
78.45/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.140.34 2 137.34 4 141.3436.93/35,47
79.34/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc140.19 2 141.18 2 142.1937.78/36,26
80.35/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha149.90 2 142.94 0 142.9438.53/36,95
81.36/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha136.60 8 140.45 6 144.6040.19/38,54
82.37/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.139.77 6 145.59 2 145.7741.36/39,63
83.38/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha144.31 2 144.87 2 146.3141.90/40,12
84.39/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc142.77 6 143.70 6 148.7744.36/42,51
85.40/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha145.09 6 146.37 8 151.0946.68/44,70
86.41/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.155.57 6 148.22 6 154.2249.81/47,70
87.42/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště147.07 8 152.93 62 155.0750.66/48,50
88.43/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto154.75 2 153.49 8 156.7552.34/50,10
89.44/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha159.83 10 156.48 8 164.4860.07/57,50
90.45/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha188.21 56 186.25 4 190.2585.84/82,20
91.46/ZMBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.188.57 2 185.35 54 190.5786.16/82,50
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENÁK David 2004 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Jan 2006 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTEK Michal 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BURGER Jáchym 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc113.19 4 112.89 0 112.89 36
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc118.92 0 119.08 2 118.926.03/5,332
3.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc119.28 0 120.83 0 119.286.39/5,728
4.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava120.54 6 119.69 2 121.698.80/7,824
5.4/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha125.38 0 126.60 0 125.3812.49/11,120
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc126.75 0 127.43 0 126.7513.86/12,316
7.5/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha128.81 0 127.81 0 127.8114.92/13,215
8.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.126.67 2 128.07 0 128.0715.18/13,414
9.3/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn130.05 0 129.66 0 129.6616.77/14,913
10.7/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.128.21 2 129.84 2 130.2117.32/15,312
11.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc128.48 2 130.77 2 130.4817.59/15,611
12.8/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy133.84 2 136.11 2 135.8422.95/20,310
13.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc137.58 0 134.86 4 137.5824.69/21,99
14.9/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha137.11 2 137.71 0 137.7124.82/22,08
15.10/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK138.68 0 136.81 4 138.6825.79/22,87
16.11/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy142.85 0 138.73 6 142.8529.96/26,56
17.12/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK149.11 0 143.78 0 143.7830.89/27,45
18.6/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.145.45 2 140.41 8 147.4534.56/30,64
19.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK148.52 0 145.76 4 148.5235.63/31,63
20.13/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc155.17 0 162.23 2 155.1742.28/37,52
21.8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno162.43 2 163.57 2 164.4351.54/45,71
22.14/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor176.97 2 162.21 6 168.2155.32/49,00
23.15/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc164.49 4 169.06 0 168.4955.60/49,30
24.9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc184.16 4 184.69 4 188.1675.27/66,70
25.10/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh209.29 0 184.55 4 188.5575.66/67,00
  ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSVENC Štěpán
CAPALINI Daniel
2004
2005
2 Dukla B.
Dukla B.
131.75 4 129.08 0 129.08 14
2.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
135.91 0 132.28 4 135.916.83/5,310
3.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
135.51 8 134.79 2 136.797.71/6,06
4.1/ZMČERNÍK Štěpán
JIRAS Filip
2006
2005
3 USK Pha
USK Pha
145.77 6 141.65 2 143.6514.57/11,35
5.4/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
143.58 2 140.17 6 145.5816.50/12,84
6.2/ZMZACH Radovan
ŠTERCL Dominik
2005
2005
3 KK Brand
KK Brand
145.56 2 143.14 8 147.5618.48/14,33
7.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
3 Olomouc
Olomouc
163.60 4 169.30 6 167.6038.52/29,82
8.4/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
164.30 6 167.97 4 170.3041.22/31,91
9.5/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
166.34 16 167.41 8 175.4146.33/35,90

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc125.15 2 127.82 4 127.15 0
2.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc130.76 4 130.68 0 130.683.53/2,80
3.1/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc140.38 2 138.84 4 142.3815.23/12,00
4.3/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc139.04 6 143.47 0 143.4716.32/12,80
5.4/PZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK143.67 0 143.41 4 143.6716.52/13,00
6.5/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK144.93 0 145.96 0 144.9317.78/14,00
7.2/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc145.26 2 148.73 2 147.2620.11/15,80
8.6/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.143.42 8 145.96 4 149.9622.81/17,90
9.7/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc144.83 10 147.50 4 151.5024.35/19,20
10.3/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha146.92 6 148.07 8 152.9225.77/20,30
11.4/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno159.26 0 165.01 2 159.2632.11/25,30
12.5/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc161.94 6 154.71 6 160.7133.56/26,40
13.6/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc157.37 4 159.62 2 161.3734.22/26,90
14.7/PZZKRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh177.76 8 168.84 4 172.8445.69/35,90
15.8/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov173.97 6 171.27 6 177.2750.12/39,40
16.8/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto191.73 12 182.43 62 203.7376.58/60,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc109.98 0 109.09 0 109.09 49
2.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha109.76 0 110.23 2 109.760.67/0,645
3.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha113.08 2 114.56 2 115.085.99/5,541
4.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha115.58 0 115.68 2 115.586.49/5,937
5.4/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk117.00 0 119.21 0 117.007.91/7,333
6.5/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc119.33 6 118.05 0 118.058.96/8,229
7.6/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov119.68 0 120.86 0 119.6810.59/9,725
8.7/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB120.00 2 118.94 2 120.9411.85/10,924
9.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc121.10 0 121.08 0 121.0811.99/11,023
10.8/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily123.71 8 122.24 0 122.2413.15/12,122
11.3/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha118.53 4 118.78 4 122.5313.44/12,321
12.9/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava130.37 4 122.63 0 122.6313.54/12,420
13.10/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm123.90 0 125.74 0 123.9014.81/13,619
14.11/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.122.01 2 122.78 2 124.0114.92/13,718
15.4/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha124.41 0 126.12 6 124.4115.32/14,017
16.12/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha124.05 2 120.77 8 126.0516.96/15,516
17.13/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB132.14 8 125.79 2 127.7918.70/17,115
18.14/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn128.60 2 128.27 0 128.2719.18/17,614
19.5/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc127.44 4 126.51 2 128.5119.42/17,813
20.6/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK131.98 2 128.97 0 128.9719.88/18,212
21.15/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor132.20 0 129.12 0 129.1220.03/18,411
22.16/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn127.14 8 127.23 2 129.2320.14/18,510
23.7/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.132.97 0 131.93 0 131.9322.84/20,99
24.8/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK133.51 2 133.51 2 135.5126.42/24,28
25.17/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha136.20 4 137.92 2 139.9230.83/28,37
26.18/ZSTRAČ Matyáš 2004 KK Opava136.10 4 141.20 0 140.1031.01/28,46
27.9/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.139.92 2 140.80 0 140.8031.71/29,15
28.19/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.141.96 2 139.53 2 141.5332.44/29,74
29.10/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha142.06 0 143.24 0 142.0632.97/30,23
30.11/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc143.56 0 144.38 0 143.5634.47/31,62
31.12/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc144.35 0 146.12 0 144.3535.26/32,31
32.20/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc150.56 0 148.17 2 150.1741.08/37,70
33.13/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor148.86 2 145.04 6 150.8641.77/38,30
34.14/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.154.46 0 155.12 4 154.4645.37/41,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc107.93 0 106.35 2 107.93 78
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc111.73 0 112.38 0 111.733.80/3,574
3.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava110.31 4 110.24 2 112.244.31/4,070
4.4/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha116.74 0 113.76 0 113.765.83/5,466
5.5/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha116.67 0 114.79 0 114.796.86/6,462
6.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc114.03 2 115.30 0 115.307.37/6,858
7.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc117.90 0 116.48 0 116.488.55/7,954
8.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy117.02 4 115.16 2 117.169.23/8,650
9.7/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK117.33 0 118.62 2 117.339.40/8,746
10.8/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.117.42 0 120.08 0 117.429.49/8,842
11.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB118.80 2 118.10 0 118.1010.17/9,438
12.9/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha118.51 4 118.50 0 118.5010.57/9,834
13.10/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB119.73 0 118.56 0 118.5610.63/9,830
14.11/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha116.80 2 116.93 2 118.8010.87/10,126
15.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc118.20 2 118.22 2 120.2012.27/11,425
16.5/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha122.61 0 120.30 0 120.3012.37/11,524
17.12/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy119.11 2 120.39 2 121.1113.18/12,223
18.13/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa121.62 0 121.80 2 121.6213.69/12,722
19.14/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK122.83 4 121.89 0 121.8913.96/12,921
20.6/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky120.80 6 122.02 0 122.0214.09/13,120
21.15/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.122.28 0 123.86 0 122.2814.35/13,319
22.7/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.122.70 4 123.17 0 123.1715.24/14,118
23.8/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc123.20 6 122.78 2 124.7816.85/15,617
24.9/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava127.39 0 126.70 0 126.7018.77/17,416
25.16/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc127.84 2 126.76 0 126.7618.83/17,415
26.10/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn125.03 2 125.34 2 127.0319.10/17,714
27.17/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk127.68 2 127.02 2 129.0221.09/19,513
28.11/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK128.11 2 129.10 2 130.1122.18/20,612
29.12/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.134.40 2 130.98 0 130.9823.05/21,411
30.18/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor132.03 2 131.61 0 131.6123.68/21,910
31.13/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha129.56 4 129.90 2 131.9023.97/22,29
32.14/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc134.28 4 132.95 2 134.9527.02/25,08
32.19/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha133.00 6 130.95 4 134.9527.02/25,07
34.15/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc140.08 4 137.24 0 137.2429.31/27,26
35.20/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc134.04 4 135.27 2 137.2729.34/27,25
36.16/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK145.84 0 139.73 0 139.7331.80/29,54
37.17/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno140.51 0 137.84 2 139.8431.91/29,63
38.18/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto139.47 2 142.68 2 141.4733.54/31,12
39.19/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK150.93 50 140.53 4 144.5336.60/33,91
40.20/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh145.61 0 146.92 2 145.6137.68/34,90
41.21/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha156.00 0 143.79 2 145.7937.86/35,10
42.22/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha155.65 4 151.10 2 153.1045.17/41,90
43.21/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.166.67 60 155.54 10 165.5457.61/53,40
44.23/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.195.18 6 185.14 18 201.1893.25/86,40
  RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
133.48 2 133.69 4 135.48 6
2.2/ZSTESAŘOVÁ Hana
STANOVSKÝ Jakub
2004
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
136.95 2 139.49 6 138.953.47/2,65
3.3/ZSONDRUŠ Mikuláš
ČERVENKOVÁ Vanessa
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
139.19 2 135.96 4 139.964.48/3,34
4.4/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina
ŠEDIVÝ Vít
2005
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
134.65 10 139.53 4 143.538.05/5,93
5.5/ZSPOLLERT Jáchym
ČERVENKOVÁ Amélie
2004
2005
3 USK Pha
USK Pha
144.07 10 149.62 10 154.0718.59/13,72
6.6/ZSURBAN Jaroslav
HANSGUTOVÁ Monika
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
170.15 6 164.20 6 170.2034.72/25,61

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZRETEK Toman 2007 Olomouc151.36 4 156.35 4 155.36 0
2.2/PZRETEK Václav 2007 Olomouc150.84 12 151.17 8 159.173.81/2,50
3.3/PZNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc174.77 2 166.01 2 168.0112.65/8,10
4.4/PZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc186.21 2 175.96 2 177.9622.60/14,50
5.5/PZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc177.43 2 183.95 0 179.4324.07/15,50
6.6/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK214.04 4 200.70 2 202.7047.34/30,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3