vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě

01.07.2017   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava104.16 2 102.41 2 104.41 159
2.2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc104.06 4 104.84 0 104.840.43/0,4155
3.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha104.46 2 105.16 0 105.160.75/0,7151
4.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc104.04 4 104.60 2 106.602.19/2,1147
5.5/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB110.97 0 105.97 2 107.973.56/3,4143
6.6/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.108.38 0 110.34 0 108.383.97/3,8139
7.7/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor108.83 0 108.87 4 108.834.42/4,2135
8.8/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk109.03 0 111.10 50 109.034.62/4,4131
9.9/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc109.24 0 107.69 2 109.244.83/4,6127
10.10/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB110.41 0 110.08 0 110.085.67/5,4123
11.11/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky114.66 2 111.13 0 111.136.72/6,4119
12.12/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn112.49 0 111.24 0 111.246.83/6,5115
13.13/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm111.67 0 111.81 2 111.677.26/7,0111
14.14/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.56 0 111.69 0 111.697.28/7,0107
15.15/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha115.37 0 112.02 0 112.027.61/7,3103
16.16/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno110.21 2 110.15 2 112.157.74/7,499
17.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc109.15 10 108.20 4 112.207.79/7,595
18.17/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava112.77 0 114.06 2 112.778.36/8,091
19.2/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand115.34 2 113.12 0 113.128.71/8,387
20.3/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.114.42 0 113.16 0 113.168.75/8,483
21.18/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily112.14 2 111.35 4 114.149.73/9,379
22.19/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha114.70 0 112.83 4 114.7010.29/9,975
23.20/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha116.42 4 114.78 0 114.7810.37/9,971
24.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc114.85 0 116.78 4 114.8510.44/10,067
25.21/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy114.50 2 113.09 2 115.0910.68/10,263
26.22/ZSSTEHNO Petr 2003 3+ USK Pha115.34 0 116.53 6 115.3410.93/10,559
27.23/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.115.54 0 115.86 2 115.5411.13/10,758
28.24/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak117.85 2 115.57 0 115.5711.16/10,757
29.5/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha113.75 2 113.41 4 115.7511.34/10,956
30.25/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz116.87 2 116.47 0 116.4712.06/11,655
31.6/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha117.34 6 117.67 0 117.6713.26/12,754
32.26/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc118.95 0 117.72 0 117.7213.31/12,753
33.7/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand120.80 0 118.41 0 118.4114.00/13,452
34.27/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand119.99 4 116.71 2 118.7114.30/13,751
35.28/ZSOLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami119.07 0 119.05 4 119.0714.66/14,050
36.29/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily119.21 6 117.42 2 119.4215.01/14,449
37.8/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.119.73 0 120.67 4 119.7315.32/14,748
38.30/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc119.92 0 118.62 2 119.9215.51/14,947
39.9/ZMŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand120.01 0 121.17 2 120.0115.60/14,946
40.31/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn122.41 2 120.09 0 120.0915.68/15,045
41.32/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk122.77 0 120.11 0 120.1115.70/15,044
42.10/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha120.14 0 126.16 8 120.1415.73/15,143
43.11/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand120.74 4 120.21 0 120.2115.80/15,142
44.33/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 3 Tzunami121.27 50 119.02 2 121.0216.61/15,941
45.34/ZSBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk119.30 2 120.86 2 121.3016.89/16,240
46.12/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand127.26 2 122.01 0 122.0117.60/16,939
47.35/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily122.62 0 125.14 6 122.6218.21/17,438
48.13/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK121.42 2 123.54 0 123.4219.01/18,237
49.36/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB120.42 4 119.54 4 123.5419.13/18,336
50.14/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice122.40 2 122.97 4 124.4019.99/19,135
51.37/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily123.96 4 121.03 4 125.0320.62/19,734
52.38/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc125.23 2 125.44 0 125.4421.03/20,133
53.15/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha124.26 2 127.66 4 126.2621.85/20,932
54.39/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand124.52 2 124.82 2 126.5222.11/21,231
55.16/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc127.16 0 130.19 2 127.1622.75/21,830
56.17/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha125.17 2 125.08 8 127.1722.76/21,829
57.18/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor126.25 2 124.30 4 128.2523.84/22,828
58.19/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno126.72 2 128.16 2 128.7224.31/23,327
59.20/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc129.10 0 128.89 0 128.8924.48/23,426
60.21/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK129.10 0 127.24 4 129.1024.69/23,625
61.22/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov127.82 2 136.08 0 129.8225.41/24,324
62.23/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov128.12 2 131.07 0 130.1225.71/24,623
63.40/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc131.79 2 128.41 2 130.4126.00/24,922
64.24/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor130.26 4 130.80 0 130.8026.39/25,321
65.41/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand131.29 0 129.15 2 131.1526.74/25,620
66.25/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno131.29 0 132.78 0 131.2926.88/25,719
67.26/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB135.21 6 129.69 2 131.6927.28/26,118
68.27/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand134.31 0 129.82 2 131.8227.41/26,317
69.28/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk132.75 0 129.23 4 132.7528.34/27,116
70.42/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště131.21 2 129.59 6 133.2128.80/27,615
71.29/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc136.48 4 133.74 0 133.7429.33/28,114
72.30/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc137.96 0 134.99 0 134.9930.58/29,313
73.31/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha135.18 0 134.88 2 135.1830.77/29,512
74.43/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily135.18 4 135.06 2 137.0632.65/31,311
75.44/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk139.34 0 137.35 0 137.3532.94/31,510
76.32/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily138.41 0 139.60 0 138.4134.00/32,69
77.33/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště140.45 0 137.78 2 139.7835.37/33,98
78.45/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.140.34 2 137.34 4 141.3436.93/35,47
79.34/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc140.19 2 141.18 2 142.1937.78/36,26
80.35/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha149.90 2 142.94 0 142.9438.53/36,95
81.36/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha136.60 8 140.45 6 144.6040.19/38,54
82.37/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.139.77 6 145.59 2 145.7741.36/39,63
83.38/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha144.31 2 144.87 2 146.3141.90/40,12
84.39/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc142.77 6 143.70 6 148.7744.36/42,51
85.40/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha145.09 6 146.37 8 151.0946.68/44,70
86.41/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.155.57 6 148.22 6 154.2249.81/47,70
87.42/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště147.07 8 152.93 62 155.0750.66/48,50
88.43/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto154.75 2 153.49 8 156.7552.34/50,10
89.44/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha159.83 10 156.48 8 164.4860.07/57,50
90.45/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha188.21 56 186.25 4 190.2585.84/82,20
91.46/ZMBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.188.57 2 185.35 54 190.5786.16/82,50
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENÁK David 2004 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Jan 2006 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTEK Michal 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BURGER Jáchym 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3