3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě

01.07.2017   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc107.93 0 106.35 2 107.93 78
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc111.73 0 112.38 0 111.733.80/3,574
3.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava110.31 4 110.24 2 112.244.31/4,070
4.4/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha116.74 0 113.76 0 113.765.83/5,466
5.5/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha116.67 0 114.79 0 114.796.86/6,462
6.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc114.03 2 115.30 0 115.307.37/6,858
7.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc117.90 0 116.48 0 116.488.55/7,954
8.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy117.02 4 115.16 2 117.169.23/8,650
9.7/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK117.33 0 118.62 2 117.339.40/8,746
10.8/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.117.42 0 120.08 0 117.429.49/8,842
11.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB118.80 2 118.10 0 118.1010.17/9,438
12.9/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha118.51 4 118.50 0 118.5010.57/9,834
13.10/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB119.73 0 118.56 0 118.5610.63/9,830
14.11/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha116.80 2 116.93 2 118.8010.87/10,126
15.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc118.20 2 118.22 2 120.2012.27/11,425
16.5/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha122.61 0 120.30 0 120.3012.37/11,524
17.12/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy119.11 2 120.39 2 121.1113.18/12,223
18.13/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa121.62 0 121.80 2 121.6213.69/12,722
19.14/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK122.83 4 121.89 0 121.8913.96/12,921
20.6/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky120.80 6 122.02 0 122.0214.09/13,120
21.15/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.122.28 0 123.86 0 122.2814.35/13,319
22.7/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.122.70 4 123.17 0 123.1715.24/14,118
23.8/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc123.20 6 122.78 2 124.7816.85/15,617
24.9/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava127.39 0 126.70 0 126.7018.77/17,416
25.16/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc127.84 2 126.76 0 126.7618.83/17,415
26.10/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn125.03 2 125.34 2 127.0319.10/17,714
27.17/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk127.68 2 127.02 2 129.0221.09/19,513
28.11/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK128.11 2 129.10 2 130.1122.18/20,612
29.12/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.134.40 2 130.98 0 130.9823.05/21,411
30.18/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor132.03 2 131.61 0 131.6123.68/21,910
31.13/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha129.56 4 129.90 2 131.9023.97/22,29
32.14/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc134.28 4 132.95 2 134.9527.02/25,08
32.19/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha133.00 6 130.95 4 134.9527.02/25,07
34.15/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc140.08 4 137.24 0 137.2429.31/27,26
35.20/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc134.04 4 135.27 2 137.2729.34/27,25
36.16/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK145.84 0 139.73 0 139.7331.80/29,54
37.17/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno140.51 0 137.84 2 139.8431.91/29,63
38.18/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto139.47 2 142.68 2 141.4733.54/31,12
39.19/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK150.93 50 140.53 4 144.5336.60/33,91
40.20/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh145.61 0 146.92 2 145.6137.68/34,90
41.21/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha156.00 0 143.79 2 145.7937.86/35,10
42.22/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha155.65 4 151.10 2 153.1045.17/41,90
43.21/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.166.67 60 155.54 10 165.5457.61/53,40
44.23/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.195.18 6 185.14 18 201.1893.25/86,40
  RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl