4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě

02.07.2017   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava103.10 2 102.93 0 102.93 158
2.2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc105.81 2 103.27 0 103.270.34/0,3154
3.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc104.01 0 107.09 0 104.011.08/1,0150
4.4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc105.99 0 111.37 4 105.993.06/3,0146
5.5/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.27 0 104.37 2 106.273.34/3,2142
6.6/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.110.23 2 106.28 0 106.283.35/3,3138
7.7/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno109.82 0 109.39 2 109.826.89/6,7134
8.8/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor111.02 0 110.44 2 111.028.09/7,9130
9.9/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB109.08 52 110.00 2 112.009.07/8,8126
10.10/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk112.32 0 108.66 6 112.329.39/9,1122
11.11/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice111.08 2 112.57 0 112.579.64/9,4118
12.12/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky111.13 4 110.93 2 112.9310.00/9,7114
13.13/ZSSTEHNO Petr 2003 3+ USK Pha115.44 6 114.31 0 114.3111.38/11,1110
14.14/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha114.45 0 112.96 2 114.4511.52/11,2106
15.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.115.03 0 115.18 2 115.0312.10/11,8102
16.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc113.32 4 113.05 2 115.0512.12/11,898
17.15/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily113.62 2 113.26 2 115.2612.33/12,094
18.16/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy115.37 0 114.86 2 115.3712.44/12,190
19.17/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm115.18 2 115.67 0 115.6712.74/12,486
19.18/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB111.67 4 111.70 8 115.6712.74/12,482
21.3/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand116.91 0 118.37 4 116.9113.98/13,678
22.19/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn114.92 4 115.62 2 117.6214.69/14,374
23.20/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha114.97 4 115.89 2 117.8914.96/14,570
24.21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.118.79 2 119.06 0 119.0616.13/15,766
25.22/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha119.33 2 117.20 2 119.2016.27/15,862
26.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc118.97 6 119.25 0 119.2516.32/15,958
27.5/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.119.34 0 119.03 4 119.3416.41/15,957
28.23/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB117.57 2 118.89 4 119.5716.64/16,256
29.6/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha116.44 4 116.91 6 120.4417.51/17,055
30.24/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc120.53 0 121.03 2 120.5317.60/17,154
31.25/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz118.63 2 119.63 4 120.6317.70/17,253
32.7/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand120.72 0 123.00 2 120.7217.79/17,352
33.26/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn120.75 0 122.32 0 120.7517.82/17,351
34.27/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak122.91 4 120.78 0 120.7817.85/17,350
35.8/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha119.49 4 119.01 2 121.0118.08/17,649
36.28/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily118.97 6 119.55 2 121.5518.62/18,148
37.29/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava120.97 8 118.47 4 122.4719.54/19,047
38.30/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc122.77 0 122.79 0 122.7719.84/19,346
39.9/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK124.21 0 122.82 0 122.8219.89/19,345
40.10/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice125.13 0 123.82 0 123.8220.89/20,344
41.31/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 3 Tzunami124.64 6 121.90 2 123.9020.97/20,443
42.11/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand122.05 2 122.70 2 124.0521.12/20,542
43.12/ZMŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand120.15 4 120.31 4 124.1521.22/20,641
44.32/ZSOLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami122.79 2 120.18 4 124.1821.25/20,640
45.33/ZSBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk123.01 6 120.30 4 124.3021.37/20,839
46.34/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk125.73 2 124.48 2 126.4823.55/22,938
47.13/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha135.07 14 124.74 2 126.7423.81/23,137
48.35/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand122.92 4 121.40 8 126.9223.99/23,336
49.14/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha125.63 2 127.35 4 127.6324.70/24,035
50.15/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha128.11 0 125.40 4 128.1125.18/24,534
51.16/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand124.55 4 131.42 0 128.5525.62/24,933
52.36/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily128.57 12 125.02 4 129.0226.09/25,332
53.17/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK130.04 2 130.02 0 130.0227.09/26,331
54.18/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno130.55 0 128.47 2 130.4727.54/26,830
55.19/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor129.97 2 129.36 2 131.3628.43/27,629
56.20/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB131.40 0 133.31 0 131.4028.47/27,728
57.21/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov127.57 4 128.84 4 131.5728.64/27,827
58.22/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno133.72 0 131.68 0 131.6828.75/27,926
59.37/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand131.28 2 127.73 4 131.7328.80/28,025
60.38/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily156.43 6 129.77 2 131.7728.84/28,024
61.23/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor137.57 2 132.49 0 132.4929.56/28,723
62.39/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc133.01 2 132.54 0 132.5429.61/28,822
63.40/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc130.55 2 131.32 2 132.5529.62/28,821
64.24/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand134.59 2 133.15 0 133.1530.22/29,420
65.25/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc139.55 6 131.21 2 133.2130.28/29,419
66.41/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště133.52 4 130.08 4 134.0831.15/30,318
67.26/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc134.26 0 134.11 4 134.2631.33/30,417
68.27/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov137.50 4 132.42 2 134.4231.49/30,616
69.42/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily133.01 2 134.32 2 135.0132.08/31,215
70.43/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand130.65 50 131.74 4 135.7432.81/31,914
71.28/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště137.40 0 139.90 10 137.4034.47/33,513
72.29/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc135.46 2 139.92 2 137.4634.53/33,512
73.30/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk136.96 6 132.49 6 138.4935.56/34,511
74.31/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc142.86 2 139.15 0 139.1536.22/35,210
75.32/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha140.18 0 138.06 2 140.0637.13/36,19
76.33/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha140.81 4 140.07 0 140.0737.14/36,18
77.34/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc141.23 2 141.70 0 141.7038.77/37,77
78.44/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk149.65 10 139.81 4 143.8140.88/39,76
79.35/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily144.16 2 143.44 4 146.1643.23/42,05
80.45/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.143.87 4 141.55 8 147.8744.94/43,74
81.36/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha149.22 2 139.94 8 147.9445.01/43,73
82.37/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc146.29 2 143.48 6 148.2945.36/44,12
83.38/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.145.94 102 145.42 6 151.4248.49/47,11
84.39/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha148.59 6 143.02 10 153.0250.09/48,70
85.40/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.4.00 999 156.32 2 158.3255.39/53,80
86.41/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto157.01 4 156.03 10 161.0158.08/56,40
87.42/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště162.40 2 158.59 8 164.4061.47/59,70
88.43/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha183.55 6 161.72 6 167.7264.79/62,90
89.44/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha173.87 6 173.75 12 179.8776.94/74,70
90.45/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha197.04 6 189.57 4 193.5790.64/88,10
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENÁK David 2004 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Jan 2006 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTEK Michal 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BURGER Jáchym 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl