Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

01.07.2017   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.10 0 90.80 2 90.10 31
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha91.80 0 91.50 0 91.501.40/1,627
3.1/U23POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 Kadaň94.20 0 91.60 0 91.601.50/1,70
4.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK89.70 2 92.60 0 91.701.60/1,823
5.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice95.60 0 93.80 0 93.803.70/4,119
6.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3+ Sušice101.40 8 97.90 4 101.9011.80/13,115
7. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.102.10 2 99.50 6 104.1014.00/15,514
8.2/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3 Hubertus104.50 4 102.20 4 106.2016.10/17,913
9.1/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB107.40 2 107.00 0 107.0016.90/18,812
10.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy107.20 0 104.10 4 107.2017.10/19,00
11.2/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn107.40 0 106.70 4 107.4017.30/19,20
12.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice106.90 2 108.00 2 108.9018.80/20,911
13.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha108.00 2 111.40 4 110.0019.90/22,110
14.2/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus110.50 2 115.20 4 112.5022.40/24,99
15.4/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy113.70 4 110.90 2 112.9022.80/25,38
16.2/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov115.20 4 109.50 4 113.5023.40/26,07
17.3/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice116.90 4 111.80 2 113.8023.70/26,30
18.2/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice113.20 2 112.80 2 114.8024.70/27,46
19. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň130.30 8 113.40 4 117.4027.30/30,35
20.4/PZALTMAN Isabella 2007 USA115.50 2 121.50 0 117.5027.40/30,40
21.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.121.70 0 117.20 2 119.2029.10/32,34
22.3/DMTURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus123.10 6 121.60 2 123.6033.50/37,23
23.4/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus127.20 58 121.10 6 127.1037.00/41,12
24.5/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB124.70 4 117.60 54 128.7038.60/42,80
25.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice125.50 4 128.90 10 129.5039.40/43,71
26.3/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz127.30 4 133.00 4 131.3041.20/45,70
27.4/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz127.60 8 144.90 104 135.6045.50/50,50
28.6/PZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus145.50 10 134.40 4 138.4048.30/53,60
29.6/ZMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy144.60 20 135.80 4 139.8049.70/55,20
30.7/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy169.20 52 195.40 204 221.20131.10/145,50
31.8/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec164.50 110 171.80 54 225.80135.70/150,60
32.9/PZSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy158.20 204 181.10 60 241.10151.00/167,60
33.10/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy162.20 256 190.40 62 252.40162.30/180,10
34.11/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor167.90 208 162.50 106 268.50178.40/198,00
35.12/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy151.30 160 161.70 160 311.30221.20/245,50
36.13/PZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha1.00 999 201.40 154 355.40265.30/294,50
37.14/PZSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy154.80 356 149.00 358 507.00416.90/462,70
Oddíl