vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Strakonicích

08.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Jana LAGNEROVÁ   vrchní rozhodčí: Alois KUNA
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.09:41,60 13
2.1/U23HABICH Karel 1994 VS Tábor10:40,9059.30/10,25
3.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.10:57,0075.40/13,01
4.2/U23KUNA Václav 1998 SKVS ČB11:05,4083.80/14,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.09:46,10 31
2.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav09:54,908.80/1,527
3.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand09:59,1013.00/2,223
4.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor09:59,9013.80/2,419
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor10:16,9030.80/5,315
6.1/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand10:25,9039.80/6,811
7.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.10:32,3046.20/7,910
8.4/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav10:57,8071.70/12,29
9.1/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 3 Loko Plz10:59,6073.50/12,58
10.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.11:03,5077.40/13,27
11.5/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz11:04,8078.70/13,46
12.2/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.11:09,8083.70/14,35
13.3/DMGROSSMANNOVÁ Adéla 2002 3 Loko Plz11:17,8091.70/15,64
14.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB11:36,00109.90/18,83
15.6/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz11:38,90112.80/19,22
16.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.11:53,00126.90/21,71
17.7/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB13:35,40229.30/39,10
18.3/ZMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy14:27,80281.70/48,10
19.4/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn14:30,70284.60/48,60
20.5/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy15:15,90329.80/56,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz07:46,00 66
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha07:53,107.10/1,558
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha08:03,5017.50/3,850
4.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz08:36,4050.40/10,842
5.2/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.08:48,7062.70/13,538
6.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz08:55,5069.50/14,934
7.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand09:43,90117.90/25,330
8.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB09:58,80132.80/28,526
9.1/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec10:17,00151.00/32,422
10.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.10:17,70151.70/32,618
11.1/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand10:22,20156.20/33,517
12.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.10:24,10158.10/33,916
13.2/ZSHEZINA Jiří 2004 Roudnice10:25,30159.30/34,215
13.2/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.10:25,30159.30/34,214
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.10:26,40160.40/34,413
16.3/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.10:27,40161.40/34,612
17.2/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec10:27,50161.50/34,711
18.4/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.10:29,70163.70/35,110
19.3/ZSZOUBEK Adam 2004 Semily10:36,60170.60/36,69
20.4/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand10:39,50173.50/37,28
21.5/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor10:39,90173.90/37,37
22.5/VMJÍCHA Dušan 1982 So Písek10:45,50179.50/38,56
23.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha10:52,30186.30/40,05
24.6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.10:52,60186.60/40,04
25.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice11:07,20201.20/43,23
26.7/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice11:30,10224.10/48,12
27.3/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice11:34,20228.20/49,01
28.4/ZMMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav12:01,30255.30/54,80
29.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.12:02,60256.60/55,10
30.6/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha12:31,20285.20/61,20
31.8/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB12:58,70312.70/67,10
32.7/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.13:41,60355.60/76,30
  SLADOVNÍK Jakub 2006 SoběslavDNS 0
  TURNER Karel 2004 3 BloviceDNF 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.11:43,00 7
2.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav11:58,0015.00/2,13
3.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.12:00,8017.80/2,52
4.4/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav12:04,5021.50/3,11
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAPLETAL Vojtěch
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1998
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
10:52,20 9
2. OLŠÁK Matyáš
PALOUDA Tomáš
2001
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:28,7036.50/5,61
3. SAIP Ondřej
DODAL Jan
2006
1953
Boh.Pha
Boh.Pha
18:07,20435.00/66,70
  MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3