vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Strakonicích

08.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Jana LAGNEROVÁ   vrchní rozhodčí: Alois KUNA
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz07:46,00 66
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha07:53,107.10/1,558
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha08:03,5017.50/3,850
4.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz08:36,4050.40/10,842
5.2/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.08:48,7062.70/13,538
6.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz08:55,5069.50/14,934
7.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand09:43,90117.90/25,330
8.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB09:58,80132.80/28,526
9.1/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec10:17,00151.00/32,422
10.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.10:17,70151.70/32,618
11.1/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand10:22,20156.20/33,517
12.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.10:24,10158.10/33,916
13.2/ZSHEZINA Jiří 2004 Roudnice10:25,30159.30/34,215
13.2/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.10:25,30159.30/34,214
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.10:26,40160.40/34,413
16.3/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.10:27,40161.40/34,612
17.2/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec10:27,50161.50/34,711
18.4/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.10:29,70163.70/35,110
19.3/ZSZOUBEK Adam 2004 Semily10:36,60170.60/36,69
20.4/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand10:39,50173.50/37,28
21.5/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor10:39,90173.90/37,37
22.5/VMJÍCHA Dušan 1982 So Písek10:45,50179.50/38,56
23.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha10:52,30186.30/40,05
24.6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.10:52,60186.60/40,04
25.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice11:07,20201.20/43,23
26.7/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice11:30,10224.10/48,12
27.3/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice11:34,20228.20/49,01
28.4/ZMMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav12:01,30255.30/54,80
29.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.12:02,60256.60/55,10
30.6/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha12:31,20285.20/61,20
31.8/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB12:58,70312.70/67,10
32.7/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.13:41,60355.60/76,30
  SLADOVNÍK Jakub 2006 SoběslavDNS 0
  TURNER Karel 2004 3 BloviceDNF 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3