vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

09.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha101.82 0 103.06 0 101.82 29
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.107.19 2 105.89 2 107.896.07/6,021
3. COLLIN Georgina 1997 AUS110.56 2 108.70 2 110.708.88/8,70
4.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor123.70 2 113.70 0 113.7011.88/11,717
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV118.62 0 114.69 0 114.6912.87/12,613
6.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.117.60 0 119.80 2 117.6015.78/15,59
7. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor119.74 0 119.06 2 119.7417.92/17,68
8.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.119.83 0 122.11 0 119.8318.01/17,77
9.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov126.51 0 124.49 0 124.4922.67/22,36
10.1/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn123.40 2 122.68 2 124.6822.86/22,55
11.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy131.58 8 127.59 4 131.5929.77/29,24
12.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha142.61 4 130.94 6 136.9435.12/34,53
13.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB140.20 2 140.93 2 142.2040.38/39,72
14.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha139.03 6 147.02 6 145.0343.21/42,41
15.5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor156.26 2 143.61 2 145.6143.79/43,00
16.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB176.62 2 178.72 4 178.6276.80/75,40
  KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB89.36 0 91.78 0 89.36 127
2.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha92.36 0 91.76 2 92.363.00/3,4119
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV98.23 0 95.10 0 95.105.74/6,4111
4.3/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor100.53 4 97.00 0 97.007.64/8,5107
5.4/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.97.45 0 97.01 0 97.017.65/8,6103
6.1/DSHENRIE Alden 2000 USA95.73 2 96.88 2 97.738.37/9,40
7. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB101.85 0 99.04 0 99.049.68/10,899
8. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor100.13 0 101.11 0 100.1310.77/12,195
9.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB102.78 2 100.68 0 100.6811.32/12,791
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy103.22 0 99.67 2 101.6712.31/13,887
11.5/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn101.79 0 4.00 999 101.7912.43/13,983
12.2/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor100.70 2 104.57 0 102.7013.34/14,979
13.6/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK103.01 0 103.88 4 103.0113.65/15,375
14.7/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus101.99 2 102.68 2 103.9914.63/16,471
15.8/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek103.43 2 102.48 2 104.4815.12/16,967
16.9/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn107.28 0 105.96 0 105.9616.60/18,663
17.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor106.70 0 112.34 0 106.7017.34/19,459
18. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor112.37 0 106.87 0 106.8717.51/19,655
19.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB107.48 0 107.68 0 107.4818.12/20,351
20. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník107.64 0 105.91 2 107.6418.28/20,547
21.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov109.56 0 108.58 0 108.5819.22/21,543
21.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor108.58 0 111.33 0 108.5819.22/21,539
23.2/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak106.59 2 108.47 2 108.5919.23/21,535
24.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor110.53 0 111.50 0 110.5321.17/23,731
25.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor111.04 0 110.32 2 111.0421.68/24,327
26.4/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB112.03 0 112.09 0 112.0322.67/25,423
27.3/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov111.19 2 112.06 0 112.0622.70/25,419
28.10/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB123.44 2 112.19 0 112.1922.83/25,515
29.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.112.44 4 113.30 0 113.3023.94/26,814
30.5/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy114.37 0 113.53 0 113.5324.17/27,013
31. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB119.00 0 116.64 0 116.6427.28/30,512
32.5/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn117.78 4 117.34 0 117.3427.98/31,311
33.6/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB118.14 10 112.70 6 118.7029.34/32,810
34.7/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn121.78 4 118.97 2 120.9731.61/35,49
35.1/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov121.40 2 121.85 0 121.8532.49/36,48
36.11/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor123.46 0 119.90 2 121.9032.54/36,47
37.8/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha130.56 2 127.97 0 127.9738.61/43,26
38.9/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB133.90 4 124.72 4 128.7239.36/44,05
39.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy133.68 4 136.34 0 136.3446.98/52,64
40.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor136.25 2 141.63 6 138.2548.89/54,73
41.2/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha141.08 10 143.68 2 145.6856.32/63,02
42.10/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice160.32 2 159.01 0 159.0169.65/77,91
43.1/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice163.59 2 179.21 0 165.5976.23/85,30
44.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV193.50 52 225.26 2 227.26137.90/154,30
  PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice2.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSCUBR Filip
POHANKA Vít
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
112.73 8 109.90 0 109.90 50
2. BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
113.02 0 4.00 999 113.023.12/2,846
3. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
118.29 0 115.65 2 117.657.75/7,142
4. NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
118.56 2 117.57 2 119.579.67/8,838
5.1/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
119.52 4 120.12 0 120.1210.22/9,334
6.1/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
123.25 0 118.16 2 120.1610.26/9,330
7.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
122.18 0 120.53 0 120.5310.63/9,726
8. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
121.08 2 119.69 2 121.6911.79/10,722
9.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch
REZEK Tomáš
2002
2001
2 SKVS ČB
SKVS ČB
119.29 4 4.00 999 123.2913.39/12,218
10.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
130.02 0 124.04 0 124.0414.14/12,914
11.2/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
125.69 8 126.07 2 128.0718.17/16,510
12.3/ZSKUNEŠ Daniel
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
130.74 0 131.62 0 130.7420.84/19,06
13.2/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
134.20 2 132.56 0 132.5622.66/20,65
14.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
PALOUDOVÁ Anežka
2003
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 125.83 10 135.8325.93/23,64
15.4/ZSBÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
133.00 8 137.52 2 139.5229.62/27,03
16.5/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
135.78 6 137.27 10 141.7831.88/29,02
17.6/ZSKOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
132.98 10 149.27 4 142.9833.08/30,11
18.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
143.63 0 144.63 2 143.6333.73/30,70
  GALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
2004
2004
Sušice
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor97.90 0 96.54 0 96.54 88
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.97.43 0 96.97 4 97.430.89/0,984
3. COLLIN Georgina 1997 AUS97.49 0 95.47 4 97.490.95/1,00
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.46 0 100.45 0 100.453.91/4,180
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV102.12 0 104.93 2 102.125.58/5,876
6.2/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky103.05 0 103.65 0 103.056.51/6,772
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha103.29 0 105.41 4 103.296.75/7,068
8. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB103.46 0 111.19 0 103.466.92/7,264
9.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK103.72 0 104.66 0 103.727.18/7,460
10.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice104.85 0 105.97 0 104.858.31/8,656
11.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB110.23 2 105.02 0 105.028.48/8,852
12.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.106.49 2 105.98 0 105.989.44/9,848
13.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand104.00 2 102.74 4 106.009.46/9,844
14.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak106.05 0 106.40 0 106.059.51/9,940
15.2/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3+ Sušice108.05 54 107.03 2 109.0312.49/12,936
16.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice109.96 0 110.86 0 109.9613.42/13,932
17.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy108.24 2 108.45 6 110.2413.70/14,231
18.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav111.40 0 110.25 0 110.2513.71/14,230
19.2/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand110.76 2 109.64 2 111.6415.10/15,629
20.4/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB115.65 0 113.53 0 113.5316.99/17,628
21.2/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus115.08 0 121.46 0 115.0818.54/19,227
22.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.113.14 2 117.61 2 115.1418.60/19,326
23.3/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn111.17 4 114.51 4 115.1718.63/19,325
24.4/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor115.50 0 118.41 2 115.5018.96/19,624
25.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha119.23 0 116.08 0 116.0819.54/20,223
26.6/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav113.48 4 112.60 4 116.6020.06/20,822
27.4/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice117.43 2 117.42 0 117.4220.88/21,621
28.5/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.117.01 2 113.63 4 117.6321.09/21,820
29.2/U23CUBROVÁ Markéta 1997 3+ ČSAD Plz119.15 0 4.00 999 119.1522.61/23,419
30.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy122.30 2 118.63 2 120.6324.09/25,00
31.2/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn121.71 0 123.51 2 121.7125.17/26,10
32.3/U23HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 KVSPísek119.70 6 119.11 4 123.1126.57/27,518
33.7/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice121.65 2 126.63 4 123.6527.11/28,117
34.8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor125.92 0 129.77 2 125.9229.38/30,416
35.3/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy127.03 2 126.11 0 126.1129.57/30,615
36.9/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak124.32 2 125.47 4 126.3229.78/30,814
37.4/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník135.81 0 126.35 0 126.3529.81/30,913
38.3/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB125.29 2 127.28 4 127.2930.75/31,90
39.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice129.56 4 125.88 2 127.8831.34/32,512
40.10/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav129.46 4 126.54 4 130.5434.00/35,211
41.6/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha136.29 54 130.87 0 130.8734.33/35,610
42. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň129.08 4 129.40 2 131.4034.86/36,19
43.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy129.74 2 134.69 2 131.7435.20/36,58
44.11/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz137.01 4 128.82 4 132.8236.28/37,67
45.4/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice132.78 4 133.80 0 133.8037.26/38,60
46.8/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor132.64 2 143.86 4 134.6438.10/39,56
47.12/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz132.27 8 135.54 2 137.5441.00/42,55
48.13/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha137.77 6 134.30 4 138.3041.76/43,34
49.5/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB134.31 6 138.24 2 140.2443.70/45,30
50.9/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak144.50 6 137.10 4 141.1044.56/46,23
51.10/ZMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy147.26 0 145.34 6 147.2650.72/52,52
52.11/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha135.42 52 148.43 2 150.4353.89/55,81
53.14/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 3 VS Tábor161.60 10 144.25 14 158.2561.71/63,90
54.12/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha149.66 10 151.11 16 159.6663.12/65,40
55.6/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor160.82 8 155.71 8 163.7167.17/69,60
56.7/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy185.66 16 178.03 2 180.0383.49/86,50
57.8/PZKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak176.14 12 172.85 12 184.8588.31/91,50
58.9/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy188.94 2 181.11 4 185.1188.57/91,70
59.15/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor184.10 12 183.88 10 193.8897.34/100,80
60.4/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor203.54 62 1.00 999 265.54169.00/175,10
61.10/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy173.10 152 286.42 0 286.42189.88/196,70
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha84.50 4 81.08 2 83.08 210
2.2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz84.95 2 84.97 0 84.971.89/2,3206
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha88.62 4 85.42 2 87.424.34/5,2202
4. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice90.42 0 87.81 0 87.814.73/5,7198
5.1/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice89.85 0 90.77 0 89.856.77/8,1194
6.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz101.38 0 90.15 0 90.157.07/8,5190
7.2/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.09 4 89.96 2 91.968.88/10,7186
8. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice92.45 0 4.00 999 92.459.37/11,3182
9. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice93.37 2 90.67 2 92.679.59/11,5178
10.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec98.07 0 93.64 0 93.6410.56/12,7174
11.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz98.28 2 94.28 0 94.2811.20/13,5170
12.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.79 0 94.63 0 94.6311.55/13,9166
12.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.87 2 94.63 0 94.6311.55/13,9162
14.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand97.09 2 94.95 0 94.9511.87/14,3158
15.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB98.17 8 95.10 0 95.1012.02/14,5154
16.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor98.95 2 94.11 2 96.1113.03/15,7150
17.3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz98.08 6 96.56 0 96.5613.48/16,2146
18.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz102.18 4 97.15 0 97.1514.07/16,9142
19.3/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB105.70 6 95.17 2 97.1714.09/17,0138
20.4/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec101.80 2 97.51 0 97.5114.43/17,4134
21.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice105.38 50 97.66 0 97.6614.58/17,5130
22.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor98.06 0 95.71 2 97.7114.63/17,6126
23.3/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand102.94 4 97.95 0 97.9514.87/17,9122
24.5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky102.56 0 98.12 0 98.1215.04/18,1118
25.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice102.91 0 98.74 0 98.7415.66/18,8114
26.2/U23STEFAN Tomáš 1995 Boh.Pha107.85 6 98.90 0 98.9015.82/19,0110
27.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice100.26 0 98.94 0 98.9415.86/19,1106
28.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň109.01 0 100.42 0 100.4217.34/20,9102
29.5/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak101.10 4 98.45 2 100.4517.37/20,998
30.6/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky102.19 2 98.46 2 100.4617.38/20,994
31.3/U23JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha105.09 2 100.96 0 100.9617.88/21,590
32.8/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy107.50 4 101.26 0 101.2618.18/21,986
33.6/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak107.38 54 101.63 0 101.6318.55/22,382
34.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.101.95 0 100.52 2 101.9518.87/22,778
35.7/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB108.06 4 102.70 0 102.7019.62/23,674
36.1/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand110.32 2 103.05 0 103.0519.97/24,070
37.9/VMBENEŠ Petr 1975 3+ Heletag109.87 52 103.81 0 103.8120.73/25,066
38.8/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice108.03 0 103.95 0 103.9520.87/25,165
39.7/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.105.77 4 103.98 0 103.9820.90/25,264
40.2/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand111.87 0 104.44 0 104.4421.36/25,763
41.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.105.19 0 102.50 2 104.5021.42/25,862
42.8/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.114.94 10 104.61 0 104.6121.53/25,961
43.9/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice109.99 4 106.30 0 106.3023.22/27,960
44. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV106.69 8 104.43 2 106.4323.35/28,159
45.10/ZSKUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand111.00 4 106.79 0 106.7923.71/28,558
46.4/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.113.34 6 107.48 0 107.4824.40/29,457
47.11/ZSWENDL Samuel 2003 Horš.Týn118.51 54 107.54 0 107.5424.46/29,456
48.12/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.109.85 2 105.59 2 107.5924.51/29,555
49.10/VMHORÁK David 1976 2 Heletag108.83 4 103.80 4 107.8024.72/29,854
50.13/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB104.04 4 4.00 999 108.0424.96/30,053
51.14/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily108.44 4 106.32 2 108.3225.24/30,452
52.15/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice113.02 4 106.53 2 108.5325.45/30,651
53.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice111.64 2 106.92 2 108.9225.84/31,150
54.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice110.54 2 106.98 2 108.9825.90/31,249
55.5/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice113.33 2 109.61 0 109.6126.53/31,948
56.16/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn117.95 4 107.82 2 109.8226.74/32,247
57.11/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky114.68 4 110.28 0 110.2827.20/32,746
58.1/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice116.64 6 110.57 0 110.5727.49/33,10
59. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV114.56 6 110.63 0 110.6327.55/33,245
60.5/VSAHULA Martin 1968 3+ Benátky118.09 0 108.74 2 110.7427.66/33,344
61.17/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB116.47 0 111.08 0 111.0828.00/33,743
62.12/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak114.16 2 107.23 4 111.2328.15/33,942
63.2/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz112.18 6 112.02 0 112.0228.94/34,80
64.6/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.111.71 2 110.25 2 112.2529.17/35,141
65.5/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy108.41 4 81.33 50 112.4129.33/35,340
66.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.115.84 2 112.48 0 112.4829.40/35,439
67.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy114.45 0 112.64 0 112.6429.56/35,638
68.4/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3+ Ot.Strak117.67 0 112.75 0 112.7529.67/35,737
69.9/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky113.13 4 108.85 4 112.8529.77/35,836
70.6/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.72 2 112.87 0 112.8729.79/35,935
71.18/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha121.96 4 113.54 0 113.5430.46/36,734
72.8/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB120.06 0 113.83 0 113.8330.75/37,033
73.7/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand114.24 2 114.31 0 114.3131.23/37,632
74.5/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha115.69 0 115.46 2 115.6932.61/39,331
75.6/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec120.33 0 115.84 0 115.8432.76/39,430
76.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek119.69 8 116.34 0 116.3433.26/40,029
77.8/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy120.36 2 115.08 2 117.0834.00/40,928
78.7/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz115.21 4 117.32 0 117.3234.24/41,227
79.19/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand116.90 2 116.10 2 118.1035.02/42,226
80.9/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha126.02 6 116.31 2 118.3135.23/42,425
81.3/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor120.39 114 116.65 2 118.6535.57/42,80
82.10/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov123.98 2 119.37 0 119.3736.29/43,724
83.11/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov121.20 2 119.85 0 119.8536.77/44,323
84.4/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK126.00 4 119.91 0 119.9136.83/44,30
85.5/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz141.08 6 118.41 2 120.4137.33/44,90
86.20/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice120.94 4 120.60 0 120.6037.52/45,222
87.21/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand115.86 10 119.48 2 121.4838.40/46,221
88.6/DSMAREK Lukáš 2000 Ot.Strak123.34 8 119.53 2 121.5338.45/46,320
89.13/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor130.90 10 120.41 2 122.4139.33/47,319
90.10/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor123.54 0 120.46 2 122.4639.38/47,418
91.10/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.128.48 6 122.90 2 124.9041.82/50,317
92.8/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor123.12 2 4.00 999 125.1242.04/50,616
93.22/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand123.21 8 125.21 0 125.2142.13/50,715
94.12/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB127.16 4 125.83 0 125.8342.75/51,514
95.9/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.127.73 4 126.78 0 126.7843.70/52,613
96.13/ZMNOVÁK Václav 2005 VS Tábor150.70 12 125.13 2 127.1344.05/53,012
97.14/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha127.20 8 127.44 0 127.4444.36/53,411
98.15/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec129.62 8 127.50 0 127.5044.42/53,510
99.11/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak128.32 8 125.64 2 127.6444.56/53,69
100.14/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice135.91 4 124.00 4 128.0044.92/54,18
101.16/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice132.19 10 129.45 0 129.4546.37/55,87
102.10/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz126.35 4 125.60 4 129.6046.52/56,06
103.17/ZMŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice142.43 8 127.68 2 129.6846.60/56,15
104.6/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec130.88 8 130.04 0 130.0446.96/56,50
105.18/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.142.20 10 128.80 2 130.8047.72/57,44
106.15/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor130.02 58 125.70 6 131.7048.62/58,53
107.19/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav142.39 12 132.59 0 132.5949.51/59,62
108.7/PZŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.135.53 4 129.67 4 133.6750.59/60,90
109.11/VSKURTZ Dave 1932 USA139.49 0 132.42 2 134.4251.34/61,80
110.8/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz142.13 6 137.25 0 137.2554.17/65,20
111.9/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice143.30 6 139.76 0 139.7656.68/68,20
112.10/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV143.74 10 140.20 0 140.2057.12/68,80
113.11/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak142.15 4 138.86 4 142.8659.78/72,00
114.20/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha139.57 10 138.93 4 142.9359.85/72,01
115.12/PZGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz144.02 4 144.65 0 144.6561.57/74,10
116.21/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha159.17 10 143.08 2 145.0862.00/74,60
117.13/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.142.92 6 139.85 6 145.8562.77/75,60
118.22/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav148.74 58 144.59 6 150.5967.51/81,30
119.23/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.145.42 12 146.44 6 152.4469.36/83,50
120.23/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy141.17 14 141.85 14 155.1772.09/86,80
121.24/ZSŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor146.89 14 4.00 999 160.8977.81/93,70
122.24/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha153.90 18 155.65 6 161.6578.57/94,60
123.14/PZŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice150.65 114 156.77 6 162.7779.69/95,90
124.15/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha166.20 12 160.82 2 162.8279.74/96,00
125.16/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor174.21 20 160.96 10 170.9687.88/105,80
126.17/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha192.90 14 174.43 10 184.43101.35/122,00
127.18/PZKAREŠ Samuel 2009 Roudnice195.27 22 199.97 62 217.27134.19/161,50
128.25/ZSVOLF Matěj 2003 VS Tábor179.04 62 226.44 6 232.44149.36/179,80
129.26/ZSŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor158.00 212 4.00 999 370.00286.92/345,40
  GALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DO Tony 2008 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MANAS Adam 2004 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GROSSMANNOVÁ Zdenka
ZAPLETAL Vojtěch
1965
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
111.48 0 4.00 999 111.48 22
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
WEBER Oldřich
1989
1987
1 VS Tábor
SKVS ČB
111.70 2 112.87 2 113.702.22/2,014
3.1/ZSŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
124.96 4 122.85 0 122.8511.37/10,26
4. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
126.61 2 123.73 0 123.7312.25/11,02
5. HOJDOVÁ Markéta
HOJDA Ladislav
2007
1973
Horš.Týn
Horš.Týn
130.01 2 4.00 999 132.0120.53/18,40
6.2/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie
ŠEDIVÝ Jan
2008
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
148.53 12 158.83 6 160.5349.05/44,00
7.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
183.45 56 165.76 0 165.7654.28/48,71
  HOJDOVÁ Eliška
KVAPIL Martin
2005
1976
Horš.Týn
Sláv.KV
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3