vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

09.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor97.90 0 96.54 0 96.54 88
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.97.43 0 96.97 4 97.430.89/0,984
3. COLLIN Georgina 1997 AUS97.49 0 95.47 4 97.490.95/1,00
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.46 0 100.45 0 100.453.91/4,180
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV102.12 0 104.93 2 102.125.58/5,876
6.2/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky103.05 0 103.65 0 103.056.51/6,772
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha103.29 0 105.41 4 103.296.75/7,068
8. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB103.46 0 111.19 0 103.466.92/7,264
9.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK103.72 0 104.66 0 103.727.18/7,460
10.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice104.85 0 105.97 0 104.858.31/8,656
11.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB110.23 2 105.02 0 105.028.48/8,852
12.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.106.49 2 105.98 0 105.989.44/9,848
13.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand104.00 2 102.74 4 106.009.46/9,844
14.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak106.05 0 106.40 0 106.059.51/9,940
15.2/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3+ Sušice108.05 54 107.03 2 109.0312.49/12,936
16.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice109.96 0 110.86 0 109.9613.42/13,932
17.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy108.24 2 108.45 6 110.2413.70/14,231
18.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav111.40 0 110.25 0 110.2513.71/14,230
19.2/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand110.76 2 109.64 2 111.6415.10/15,629
20.4/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB115.65 0 113.53 0 113.5316.99/17,628
21.2/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus115.08 0 121.46 0 115.0818.54/19,227
22.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.113.14 2 117.61 2 115.1418.60/19,326
23.3/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn111.17 4 114.51 4 115.1718.63/19,325
24.4/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor115.50 0 118.41 2 115.5018.96/19,624
25.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha119.23 0 116.08 0 116.0819.54/20,223
26.6/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav113.48 4 112.60 4 116.6020.06/20,822
27.4/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice117.43 2 117.42 0 117.4220.88/21,621
28.5/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.117.01 2 113.63 4 117.6321.09/21,820
29.2/U23CUBROVÁ Markéta 1997 3+ ČSAD Plz119.15 0 4.00 999 119.1522.61/23,419
30.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy122.30 2 118.63 2 120.6324.09/25,00
31.2/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn121.71 0 123.51 2 121.7125.17/26,10
32.3/U23HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 KVSPísek119.70 6 119.11 4 123.1126.57/27,518
33.7/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice121.65 2 126.63 4 123.6527.11/28,117
34.8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor125.92 0 129.77 2 125.9229.38/30,416
35.3/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy127.03 2 126.11 0 126.1129.57/30,615
36.9/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak124.32 2 125.47 4 126.3229.78/30,814
37.4/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník135.81 0 126.35 0 126.3529.81/30,913
38.3/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB125.29 2 127.28 4 127.2930.75/31,90
39.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice129.56 4 125.88 2 127.8831.34/32,512
40.10/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav129.46 4 126.54 4 130.5434.00/35,211
41.6/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha136.29 54 130.87 0 130.8734.33/35,610
42. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň129.08 4 129.40 2 131.4034.86/36,19
43.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy129.74 2 134.69 2 131.7435.20/36,58
44.11/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz137.01 4 128.82 4 132.8236.28/37,67
45.4/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice132.78 4 133.80 0 133.8037.26/38,60
46.8/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor132.64 2 143.86 4 134.6438.10/39,56
47.12/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz132.27 8 135.54 2 137.5441.00/42,55
48.13/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha137.77 6 134.30 4 138.3041.76/43,34
49.5/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB134.31 6 138.24 2 140.2443.70/45,30
50.9/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak144.50 6 137.10 4 141.1044.56/46,23
51.10/ZMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy147.26 0 145.34 6 147.2650.72/52,52
52.11/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha135.42 52 148.43 2 150.4353.89/55,81
53.14/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 3 VS Tábor161.60 10 144.25 14 158.2561.71/63,90
54.12/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha149.66 10 151.11 16 159.6663.12/65,40
55.6/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor160.82 8 155.71 8 163.7167.17/69,60
56.7/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy185.66 16 178.03 2 180.0383.49/86,50
57.8/PZKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak176.14 12 172.85 12 184.8588.31/91,50
58.9/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy188.94 2 181.11 4 185.1188.57/91,70
59.15/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor184.10 12 183.88 10 193.8897.34/100,80
60.4/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor203.54 62 1.00 999 265.54169.00/175,10
61.10/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy173.10 152 286.42 0 286.42189.88/196,70
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3