vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

09.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha84.50 4 81.08 2 83.08 210
2.2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz84.95 2 84.97 0 84.971.89/2,3206
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha88.62 4 85.42 2 87.424.34/5,2202
4. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice90.42 0 87.81 0 87.814.73/5,7198
5.1/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice89.85 0 90.77 0 89.856.77/8,1194
6.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz101.38 0 90.15 0 90.157.07/8,5190
7.2/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.09 4 89.96 2 91.968.88/10,7186
8. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice92.45 0 4.00 999 92.459.37/11,3182
9. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice93.37 2 90.67 2 92.679.59/11,5178
10.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec98.07 0 93.64 0 93.6410.56/12,7174
11.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz98.28 2 94.28 0 94.2811.20/13,5170
12.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.79 0 94.63 0 94.6311.55/13,9166
12.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.87 2 94.63 0 94.6311.55/13,9162
14.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand97.09 2 94.95 0 94.9511.87/14,3158
15.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB98.17 8 95.10 0 95.1012.02/14,5154
16.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor98.95 2 94.11 2 96.1113.03/15,7150
17.3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz98.08 6 96.56 0 96.5613.48/16,2146
18.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz102.18 4 97.15 0 97.1514.07/16,9142
19.3/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB105.70 6 95.17 2 97.1714.09/17,0138
20.4/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec101.80 2 97.51 0 97.5114.43/17,4134
21.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice105.38 50 97.66 0 97.6614.58/17,5130
22.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor98.06 0 95.71 2 97.7114.63/17,6126
23.3/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand102.94 4 97.95 0 97.9514.87/17,9122
24.5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky102.56 0 98.12 0 98.1215.04/18,1118
25.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice102.91 0 98.74 0 98.7415.66/18,8114
26.2/U23STEFAN Tomáš 1995 Boh.Pha107.85 6 98.90 0 98.9015.82/19,0110
27.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice100.26 0 98.94 0 98.9415.86/19,1106
28.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň109.01 0 100.42 0 100.4217.34/20,9102
29.5/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak101.10 4 98.45 2 100.4517.37/20,998
30.6/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky102.19 2 98.46 2 100.4617.38/20,994
31.3/U23JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha105.09 2 100.96 0 100.9617.88/21,590
32.8/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy107.50 4 101.26 0 101.2618.18/21,986
33.6/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak107.38 54 101.63 0 101.6318.55/22,382
34.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.101.95 0 100.52 2 101.9518.87/22,778
35.7/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB108.06 4 102.70 0 102.7019.62/23,674
36.1/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand110.32 2 103.05 0 103.0519.97/24,070
37.9/VMBENEŠ Petr 1975 3+ Heletag109.87 52 103.81 0 103.8120.73/25,066
38.8/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice108.03 0 103.95 0 103.9520.87/25,165
39.7/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.105.77 4 103.98 0 103.9820.90/25,264
40.2/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand111.87 0 104.44 0 104.4421.36/25,763
41.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.105.19 0 102.50 2 104.5021.42/25,862
42.8/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.114.94 10 104.61 0 104.6121.53/25,961
43.9/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice109.99 4 106.30 0 106.3023.22/27,960
44. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV106.69 8 104.43 2 106.4323.35/28,159
45.10/ZSKUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand111.00 4 106.79 0 106.7923.71/28,558
46.4/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.113.34 6 107.48 0 107.4824.40/29,457
47.11/ZSWENDL Samuel 2003 Horš.Týn118.51 54 107.54 0 107.5424.46/29,456
48.12/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.109.85 2 105.59 2 107.5924.51/29,555
49.10/VMHORÁK David 1976 2 Heletag108.83 4 103.80 4 107.8024.72/29,854
50.13/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB104.04 4 4.00 999 108.0424.96/30,053
51.14/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily108.44 4 106.32 2 108.3225.24/30,452
52.15/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice113.02 4 106.53 2 108.5325.45/30,651
53.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice111.64 2 106.92 2 108.9225.84/31,150
54.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice110.54 2 106.98 2 108.9825.90/31,249
55.5/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice113.33 2 109.61 0 109.6126.53/31,948
56.16/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn117.95 4 107.82 2 109.8226.74/32,247
57.11/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky114.68 4 110.28 0 110.2827.20/32,746
58.1/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice116.64 6 110.57 0 110.5727.49/33,10
59. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV114.56 6 110.63 0 110.6327.55/33,245
60.5/VSAHULA Martin 1968 3+ Benátky118.09 0 108.74 2 110.7427.66/33,344
61.17/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB116.47 0 111.08 0 111.0828.00/33,743
62.12/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak114.16 2 107.23 4 111.2328.15/33,942
63.2/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz112.18 6 112.02 0 112.0228.94/34,80
64.6/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.111.71 2 110.25 2 112.2529.17/35,141
65.5/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy108.41 4 81.33 50 112.4129.33/35,340
66.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.115.84 2 112.48 0 112.4829.40/35,439
67.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy114.45 0 112.64 0 112.6429.56/35,638
68.4/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3+ Ot.Strak117.67 0 112.75 0 112.7529.67/35,737
69.9/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky113.13 4 108.85 4 112.8529.77/35,836
70.6/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.72 2 112.87 0 112.8729.79/35,935
71.18/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha121.96 4 113.54 0 113.5430.46/36,734
72.8/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB120.06 0 113.83 0 113.8330.75/37,033
73.7/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand114.24 2 114.31 0 114.3131.23/37,632
74.5/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha115.69 0 115.46 2 115.6932.61/39,331
75.6/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec120.33 0 115.84 0 115.8432.76/39,430
76.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek119.69 8 116.34 0 116.3433.26/40,029
77.8/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy120.36 2 115.08 2 117.0834.00/40,928
78.7/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz115.21 4 117.32 0 117.3234.24/41,227
79.19/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand116.90 2 116.10 2 118.1035.02/42,226
80.9/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha126.02 6 116.31 2 118.3135.23/42,425
81.3/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor120.39 114 116.65 2 118.6535.57/42,80
82.10/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov123.98 2 119.37 0 119.3736.29/43,724
83.11/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov121.20 2 119.85 0 119.8536.77/44,323
84.4/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK126.00 4 119.91 0 119.9136.83/44,30
85.5/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz141.08 6 118.41 2 120.4137.33/44,90
86.20/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice120.94 4 120.60 0 120.6037.52/45,222
87.21/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand115.86 10 119.48 2 121.4838.40/46,221
88.6/DSMAREK Lukáš 2000 Ot.Strak123.34 8 119.53 2 121.5338.45/46,320
89.13/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor130.90 10 120.41 2 122.4139.33/47,319
90.10/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor123.54 0 120.46 2 122.4639.38/47,418
91.10/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.128.48 6 122.90 2 124.9041.82/50,317
92.8/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor123.12 2 4.00 999 125.1242.04/50,616
93.22/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand123.21 8 125.21 0 125.2142.13/50,715
94.12/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB127.16 4 125.83 0 125.8342.75/51,514
95.9/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.127.73 4 126.78 0 126.7843.70/52,613
96.13/ZMNOVÁK Václav 2005 VS Tábor150.70 12 125.13 2 127.1344.05/53,012
97.14/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha127.20 8 127.44 0 127.4444.36/53,411
98.15/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec129.62 8 127.50 0 127.5044.42/53,510
99.11/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak128.32 8 125.64 2 127.6444.56/53,69
100.14/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice135.91 4 124.00 4 128.0044.92/54,18
101.16/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice132.19 10 129.45 0 129.4546.37/55,87
102.10/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz126.35 4 125.60 4 129.6046.52/56,06
103.17/ZMŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice142.43 8 127.68 2 129.6846.60/56,15
104.6/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec130.88 8 130.04 0 130.0446.96/56,50
105.18/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.142.20 10 128.80 2 130.8047.72/57,44
106.15/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor130.02 58 125.70 6 131.7048.62/58,53
107.19/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav142.39 12 132.59 0 132.5949.51/59,62
108.7/PZŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.135.53 4 129.67 4 133.6750.59/60,90
109.11/VSKURTZ Dave 1932 USA139.49 0 132.42 2 134.4251.34/61,80
110.8/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz142.13 6 137.25 0 137.2554.17/65,20
111.9/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice143.30 6 139.76 0 139.7656.68/68,20
112.10/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV143.74 10 140.20 0 140.2057.12/68,80
113.11/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak142.15 4 138.86 4 142.8659.78/72,00
114.20/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha139.57 10 138.93 4 142.9359.85/72,01
115.12/PZGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz144.02 4 144.65 0 144.6561.57/74,10
116.21/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha159.17 10 143.08 2 145.0862.00/74,60
117.13/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.142.92 6 139.85 6 145.8562.77/75,60
118.22/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav148.74 58 144.59 6 150.5967.51/81,30
119.23/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.145.42 12 146.44 6 152.4469.36/83,50
120.23/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy141.17 14 141.85 14 155.1772.09/86,80
121.24/ZSŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor146.89 14 4.00 999 160.8977.81/93,70
122.24/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha153.90 18 155.65 6 161.6578.57/94,60
123.14/PZŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice150.65 114 156.77 6 162.7779.69/95,90
124.15/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha166.20 12 160.82 2 162.8279.74/96,00
125.16/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor174.21 20 160.96 10 170.9687.88/105,80
126.17/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha192.90 14 174.43 10 184.43101.35/122,00
127.18/PZKAREŠ Samuel 2009 Roudnice195.27 22 199.97 62 217.27134.19/161,50
128.25/ZSVOLF Matěj 2003 VS Tábor179.04 62 226.44 6 232.44149.36/179,80
129.26/ZSŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor158.00 212 4.00 999 370.00286.92/345,40
  GALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DO Tony 2008 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MANAS Adam 2004 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3