vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy

15.07.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB74.23 2 76.23 6 76.23 157
2.2/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.106.63 10 84.44 0 84.448.21/10,8153
3.3/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk84.57 2 83.61 2 85.619.38/12,3149
4. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 SKVSČB87.14 52 86.99 0 86.9910.76/14,10
5. STACH Daniel 1988 SKVS ČB88.58 0 88.70 0 88.5812.35/16,2145
6.1/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.96.07 6 89.88 2 91.8815.65/20,5141
7.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB91.30 6 88.76 4 92.7616.53/21,7137
8.1/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.94.72 2 91.20 2 93.2016.97/22,3133
9.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 87.28 6 93.2817.05/22,4129
10.4/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB85.56 8 91.43 6 93.5617.33/22,7125
11.5/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk103.83 60 92.09 2 94.0917.86/23,4121
12.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.112.83 4 98.62 0 98.6222.39/29,4117
13.2/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand95.08 4 107.36 6 99.0822.85/30,0113
14.6/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.91.36 8 97.88 2 99.3623.13/30,3109
15.3/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor95.87 4 95.92 4 99.8723.64/31,0105
16.7/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB104.42 12 96.35 4 100.3524.12/31,6101
17.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk95.10 6 95.30 999 101.1024.87/32,697
18.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor112.16 4 100.03 2 102.0325.80/33,893
19.4/VMTONCAR Martin 1975 SKVS ČB102.49 0 120.25 56 102.4926.26/34,489
20.8/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak113.48 56 100.51 2 102.5126.28/34,585
21.9/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk98.32 6 108.15 0 104.3228.09/36,881
22.4/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB97.44 8 100.62 6 105.4429.21/38,377
23.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy98.61 8 109.82 12 106.6130.38/39,973
24.2/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB99.55 8 110.37 8 107.5531.32/41,169
25.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB108.73 4 106.23 2 108.2332.00/42,065
26.10/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník110.15 4 104.46 4 108.4632.23/42,361
27.11/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk120.39 2 105.91 4 109.9133.68/44,257
28.12/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec96.62 56 102.70 8 110.7034.47/45,253
29.2/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha105.22 6 116.88 10 111.2234.99/45,949
30.3/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice113.18 4 105.96 6 111.9635.73/46,945
31. BÍNA Radim 1971 HEAD110.99 2 116.71 10 112.9936.76/48,20
32.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha120.50 4 113.57 0 113.5737.34/49,041
33.4/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand126.03 8 111.74 2 113.7437.51/49,240
34.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice108.13 6 119.41 2 114.1337.90/49,739
35.5/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand110.46 4 111.06 6 114.4638.23/50,238
36.13/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk116.54 6 110.49 4 114.4938.26/50,237
37.4/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha111.54 4 110.65 4 114.6538.42/50,436
38.6/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh102.95 14 98.91 52 116.9540.72/53,435
39.7/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.113.50 8 112.06 6 118.0641.83/54,934
40.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus122.60 8 114.46 6 120.4644.23/58,033
41.8/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice121.08 14 117.77 4 121.7745.54/59,732
42.9/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily125.78 56 111.85 10 121.8545.62/59,831
43.1/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor122.58 4 119.05 6 125.0548.82/64,00
44.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.39 0 133.51 6 125.3949.16/64,530
45.10/ZSKUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand111.69 60 111.73 14 125.7349.50/64,929
46.6/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand121.37 6 135.24 0 127.3751.14/67,128
47.7/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov112.88 108 121.92 6 127.9251.69/67,827
48.8/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha146.62 4 119.26 10 129.2653.03/69,626
49.5/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor127.88 2 196.52 0 129.8853.65/70,425
50.11/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk130.00 2 143.24 8 132.0055.77/73,224
51.9/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor140.95 10 124.41 8 132.4156.18/73,723
52.5/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor140.39 56 128.55 4 132.5556.32/73,922
53.6/VMBICAN Jakub 1980 SKVS ČB148.47 6 127.29 6 133.2957.06/74,921
54.10/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB127.89 56 125.87 8 133.8757.64/75,620
55.2/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor137.07 6 131.07 4 135.0758.84/77,20
56.12/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB120.91 16 128.15 62 136.9160.68/79,619
57.11/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand130.83 8 121.76 60 138.8362.60/82,118
58.12/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB147.30 12 132.89 6 138.8962.66/82,217
59.6/VPRÜHER Jakub 1968 3 SKVS ČB129.68 10 108.47 60 139.6863.45/83,216
60.13/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice104.19 52 129.89 10 139.8963.66/83,515
61.3/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK141.86 0 136.38 12 141.8665.63/86,10
62.13/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor137.95 52 139.86 6 145.8669.63/91,314
63.14/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha145.68 2 165.59 4 147.6871.45/93,713
64.15/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB131.63 56 137.89 10 147.8971.66/94,012
65.16/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand120.46 56 142.46 10 152.4676.23/100,011
66.17/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB123.41 58 143.02 10 153.0276.79/100,710
67.14/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB145.20 10 125.04 58 155.2078.97/103,69
68.15/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand150.64 8 185.17 6 158.6482.41/108,18
69.16/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand141.90 62 151.56 8 159.5683.33/109,37
70.4/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec178.39 8 148.08 12 160.0883.85/110,00
71.17/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand126.65 60 146.50 20 166.5090.27/118,46
72.18/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk166.72 8 193.49 60 174.7298.49/129,25
73.5/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV196.96 52 178.13 8 186.13109.90/144,20
74.7/VMPOLÁK Jakub 1980 SKVS ČB169.58 208 141.54 62 203.54127.31/167,04
75.18/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk190.81 14 176.90 56 204.81128.58/168,73
76.19/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice161.78 999 151.84 66 217.84141.61/185,82
77.19/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha216.20 8 179.84 116 224.20147.97/194,11
78.6/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha1.00 999 201.33 314 515.33439.10/576,00
79.20/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha129.66 410 1.00 999 539.66463.43/607,90
80.7/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha1.00 999 180.30 406 586.30510.07/669,10
  STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB110.15 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor306.25 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 USK Pha623.25 999 1.00 999 999.00 0
  GREGOTTI Lorenzo 2001 Sport Club Brescia Liberavvent4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Lukáš 2000 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3