vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy

15.07.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB82.62 0 89.27 52 82.62 129
2.1/VKREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB90.33 0 97.20 2 90.337.71/9,3121
3.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV93.93 2 89.74 2 91.749.12/11,0117
4. LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha90.45 4 89.76 2 91.769.14/11,1113
5.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk90.20 4 101.45 4 94.2011.58/14,0109
6. SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Pha99.42 52 92.22 2 94.2211.60/14,0105
7. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB100.01 2 95.88 0 95.8813.26/16,0101
8.2/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha93.14 4 97.75 6 97.1414.52/17,697
9.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB96.66 2 107.75 58 98.6616.04/19,493
10.2/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK100.20 2 104.74 2 102.2019.58/23,789
11.4/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav102.76 0 102.34 6 102.7620.14/24,485
12.3/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek120.16 8 98.65 6 104.6522.03/26,781
13.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha107.72 4 103.13 2 105.1322.51/27,277
14.1/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha99.37 6 103.27 6 105.3722.75/27,573
15.2/DMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB102.79 4 101.51 8 106.7924.17/29,369
16.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk106.78 12 101.21 6 107.2124.59/29,865
17.1/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec102.23 6 95.40 50 108.2325.61/31,061
18.5/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov108.31 0 107.10 54 108.3125.69/31,157
19. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor105.87 4 103.85 8 109.8727.25/33,053
20.1/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB108.88 2 114.27 2 110.8828.26/34,249
21.6/VŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.109.02 4 109.04 2 111.0428.42/34,445
22.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk103.40 8 119.18 4 111.4028.78/34,841
23.3/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.133.17 16 103.72 8 111.7229.10/35,237
24.4/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor109.64 6 106.55 6 112.5529.93/36,233
25.2/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha105.20 8 110.92 4 113.2030.58/37,029
26.4/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha101.67 12 105.82 54 113.6731.05/37,625
27.7/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L111.08 4 111.80 2 113.8031.18/37,721
28.5/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak121.82 10 109.68 6 115.6833.06/40,020
29.3/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB110.67 6 115.50 4 116.6734.05/41,219
30.4/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor115.15 8 133.04 4 123.1540.53/49,118
31.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB111.71 12 116.46 12 123.7141.09/49,717
32.8/VKLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.122.06 2 122.71 8 124.0641.44/50,216
33.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník122.09 4 124.90 0 124.9042.28/51,215
34.6/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn127.29 2 125.31 0 125.3142.69/51,714
35.7/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh134.72 14 118.18 8 126.1843.56/52,713
36.3/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor122.22 4 121.98 10 126.2243.60/52,812
37.8/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB109.11 352 128.34 6 134.3451.72/62,611
38.3/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB127.81 8 146.59 56 135.8153.19/64,410
39.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor152.90 10 132.63 6 138.6356.01/67,89
40.9/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov137.60 6 139.37 0 139.3756.75/68,78
41. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB147.14 10 131.64 8 139.6457.02/69,07
42.5/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor151.28 6 145.62 0 145.6263.00/76,36
43.6/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB95.33 56 96.54 50 146.5463.92/77,45
44.7/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník132.28 158 135.20 12 147.2064.58/78,24
45.10/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha150.36 54 147.58 4 151.5868.96/83,53
46.4/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha152.59 8 216.31 4 160.5977.97/94,42
47.11/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn156.30 8 156.67 6 162.6780.05/96,91
48.9/VČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.120.06 54 157.02 14 171.0288.40/107,00
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB0.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BICAN Jakub 1980 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Tomáš 1998 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3