vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího

16.07.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB76.13 4 73.12 0 73.12 122
2.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB81.43 6 81.28 0 81.288.16/11,2118
3.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB86.50 6 82.09 2 84.0910.97/15,0114
4.2/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.83.51 8 83.59 2 85.5912.47/17,1110
5.1/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.102.51 8 85.78 0 85.7812.66/17,3106
6.3/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB86.79 6 82.06 4 86.0612.94/17,7102
7. STACH Daniel 1988 SKVS ČB85.81 2 86.70 50 87.8114.69/20,198
8.1/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB88.31 0 90.85 8 88.3115.19/20,894
9.4/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.100.16 10 89.28 0 89.2816.16/22,190
10.2/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor88.22 4 86.59 4 90.5917.47/23,986
11.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy94.78 4 90.79 2 92.7919.67/26,982
12.1/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand98.08 10 91.79 2 93.7920.67/28,378
13.3/VPRÜHER Jakub 1968 3 SKVS ČB93.69 6 94.17 0 94.1721.05/28,874
14.2/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh102.09 6 92.57 2 94.5721.45/29,370
15.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.119.76 102 92.66 2 94.6621.54/29,566
16.5/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB86.82 62 87.62 8 95.6222.50/30,862
17.3/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB88.80 8 100.63 6 96.8023.68/32,458
18.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB98.95 4 97.00 0 97.0023.88/32,754
19.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.95.69 6 93.45 4 97.4524.33/33,350
20.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus104.93 4 97.48 0 97.4824.36/33,346
21.5/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor95.36 8 91.79 6 97.7924.67/33,742
22.5/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice106.46 0 97.94 0 97.9424.82/33,938
23.2/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand97.70 6 92.10 6 98.1024.98/34,234
24.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.95.85 4 99.55 6 99.8526.73/36,630
25.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice101.82 4 100.23 0 100.2327.11/37,129
26.3/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha112.41 6 98.76 2 100.7627.64/37,828
27.6/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily100.97 2 112.83 6 102.9729.85/40,827
28.4/VMTONCAR Martin 1975 SKVS ČB97.57 6 97.58 6 103.5730.45/41,626
29.7/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.100.28 4 101.48 8 104.2831.16/42,625
30.4/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand100.77 4 103.41 4 104.7731.65/43,324
31.5/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand108.17 4 102.89 2 104.8931.77/43,423
32.6/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník103.93 2 99.93 10 105.9332.81/44,922
33.5/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor109.38 4 102.26 4 106.2633.14/45,321
34.8/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB108.52 4 102.32 4 106.3233.20/45,420
35.6/VMBICAN Jakub 1980 SKVS ČB117.99 2 106.45 2 108.4535.33/48,319
36.9/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice117.00 14 104.67 4 108.6735.55/48,618
37.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník111.51 2 106.97 2 108.9735.85/49,017
38.10/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice101.09 8 102.67 14 109.0935.97/49,216
39.6/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB105.91 4 102.24 8 109.9136.79/50,315
40.11/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand123.85 4 105.35 6 111.3538.23/52,314
41.6/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov115.25 4 108.97 4 112.9739.85/54,513
41.12/ZSKUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand104.97 8 120.05 56 112.9739.85/54,512
43.7/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor131.17 62 105.52 8 113.5240.40/55,311
44.8/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand110.79 6 106.36 8 114.3641.24/56,410
45.9/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB110.36 8 130.98 4 118.3645.24/61,99
46.10/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha118.51 8 111.09 8 119.0945.97/62,98
47.1/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor115.80 4 144.33 60 119.8046.68/63,80
48.11/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB4.00 999 116.74 4 120.7447.62/65,17
49.12/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand122.67 4 118.77 2 120.7747.65/65,26
50.13/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB144.01 4 115.63 6 121.6348.51/66,35
51.2/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK141.72 6 114.18 8 122.1849.06/67,10
52.14/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor119.06 4 114.28 8 122.2849.16/67,24
53.13/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB112.96 10 115.10 54 122.9649.84/68,23
54.3/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec128.81 14 119.75 8 127.7554.63/74,70
55.15/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha124.88 4 131.80 2 128.8855.76/76,32
56.14/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand162.26 6 123.78 10 133.7860.66/83,01
57.16/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha134.16 8 134.54 4 138.5465.42/89,50
58.7/VMPOLÁK Jakub 1980 SKVS ČB133.21 16 124.09 160 149.2176.09/104,10
59.4/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV167.61 6 159.32 6 165.3292.20/126,10
60.17/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha164.41 156 1.00 999 320.41247.29/338,20
61.5/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha1.00 999 231.48 112 343.48270.36/369,70
62.6/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha166.29 404 155.14 258 413.14340.02/465,00
  VRANÝ Matěj 2006 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍNA Radim 1971 HEAD4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GREGOTTI Lorenzo 2001 Sport Club Brescia Liberavvent4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁCHA Marek 2003 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOPEK Milan 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LOUN Matěj 2004 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Lukáš 2000 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALTER David 2001 3+ Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Michal 2004 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec105.59 6 98.76 0 98.76 10
2.1/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.103.65 2 102.84 0 102.844.08/4,16
3.2/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.104.23 4 103.21 0 103.214.45/4,55
4.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor108.89 2 107.96 0 107.969.20/9,34
5.1/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn116.29 54 123.83 4 127.8329.07/29,43
6.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB129.63 2 132.45 6 131.6332.87/33,32
7.1/PZALTMAN Isabella 2007 USA160.09 4 155.52 4 159.5260.76/61,50
8.2/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha163.69 8 1.00 999 171.6972.93/73,81
9.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha166.48 256 1.00 999 422.48323.72/327,80
  ČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
95.55 2 4.00 999 97.55 21
2. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
112.17 4 113.39 4 116.1718.62/19,113
3.1/DMREZEK Tomáš
STANOVSKÝ Vojtěch
2001
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 110.89 10 120.8923.34/23,99
4.1/ZSŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
3 SKVS ČB
SKVS ČB
128.24 58 122.41 8 130.4132.86/33,75
5.2/ZSŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
158.95 16 129.18 16 145.1847.63/48,84
6.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
157.86 64 143.09 6 149.0951.54/52,83
7.3/ZSBÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
171.82 16 132.12 18 150.1252.57/53,92
8.4/ZSPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
133.46 18 162.71 16 151.4653.91/55,31
  BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSALTMAN Marcella
PŘIKRYLOVÁ Ema
2004
2003
USA
VSK Rajec
123.41 10 124.08 12 133.41 0
2.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina
TESAŘOVÁ Hana
2005
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
127.25 8 141.90 14 135.251.84/1,40
3.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
142.40 10 140.78 4 144.7811.37/8,50
  ERLOVÁ Natálie
BAČÁKOVÁ Radka
2006
1983
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁKOVÁ Magdalena
MORENOVÁ Adriana
2005
2004
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
DAŇKOVÁ Anna
2001
2004
Šumperk
Šumperk
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha84.80 2 84.72 0 84.72 90
2.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha87.88 0 85.39 0 85.390.67/0,882
3.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB79.70 6 82.09 4 85.700.98/1,278
4. SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Pha88.21 0 87.18 2 88.213.49/4,174
5.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB87.27 2 92.41 0 89.274.55/5,470
6.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV89.83 6 88.37 2 90.375.65/6,766
7. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB90.44 0 89.65 2 90.445.72/6,862
8.1/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec93.00 52 89.16 2 91.166.44/7,658
9. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor90.04 2 91.63 2 92.047.32/8,654
10.1/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha93.04 0 97.24 4 93.048.32/9,850
11.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor98.94 6 94.33 0 94.339.61/11,346
12.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB92.78 4 91.05 4 95.0510.33/12,242
13.2/DMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB91.06 4 4.00 999 95.0610.34/12,238
14.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK102.77 6 97.60 0 97.6012.88/15,234
15.3/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.96.12 2 103.14 2 98.1213.40/15,830
16.4/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha93.13 6 93.16 10 99.1314.41/17,026
17.2/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor96.29 4 100.19 4 100.2915.57/18,422
18.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha96.86 4 98.40 2 100.4015.68/18,518
19.1/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB98.71 2 101.71 0 100.7115.99/18,917
20.3/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L104.82 6 102.10 0 102.1017.38/20,516
21.2/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB100.13 2 108.79 100 102.1317.41/20,615
22.3/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB106.05 0 106.57 6 106.0521.33/25,214
23. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB113.49 0 104.89 2 106.8922.17/26,213
24.4/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn110.03 4 107.00 2 109.0024.28/28,712
25.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník108.77 2 109.37 0 109.3724.65/29,111
26.5/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov109.85 4 109.52 0 109.5224.80/29,310
27.6/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor107.56 6 107.71 2 109.7124.99/29,59
28.7/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn119.55 10 109.78 2 111.7827.06/31,98
29.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor112.66 2 111.65 4 114.6629.94/35,37
30.8/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB110.13 8 109.83 6 115.8331.11/36,76
31.4/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor117.15 0 128.62 12 117.1532.43/38,35
32.9/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh114.32 6 123.64 4 120.3235.60/42,04
33.10/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha132.88 8 117.02 4 121.0236.30/42,83
34.5/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník122.91 0 124.71 2 122.9138.19/45,12
35.2/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB119.17 4 117.73 6 123.1738.45/45,41
36.3/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha152.52 6 146.71 0 146.7161.99/73,20
  ČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BICAN Jakub 1980 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Tomáš 1998 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Michal 2004 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Daniel 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALTER Jakub 1998 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor93.40 0 88.60 2 90.60 41
2. JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B.92.05 0 88.99 2 90.990.39/0,437
3.2/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.92.58 4 93.38 2 95.384.78/5,333
4.3/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.93.45 6 92.33 4 96.335.73/6,329
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV94.75 4 97.72 2 98.758.15/9,025
6.4/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK99.43 0 100.05 2 99.438.83/9,721
7. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB99.59 0 4.00 999 99.598.99/9,917
8.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB99.17 4 99.04 2 101.0410.44/11,513
9.1/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB101.44 4 101.10 2 103.1012.50/13,89
10.2/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy99.70 6 100.67 6 105.7015.10/16,75
11.2/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn105.99 12 106.27 0 106.2715.67/17,34
12. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.69 6 114.07 3 114.6924.09/26,63
13.1/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn120.10 58 123.35 4 127.3536.75/40,60
14.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor1.00 999 121.37 6 127.3736.77/40,62
15.2/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB130.18 4 131.31 8 134.1843.58/48,10
16.3/PZALTMAN Isabella 2007 USA133.73 2 135.68 2 135.7345.13/49,80
17.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha4.00 999 141.63 10 151.6361.03/67,41
18.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha134.71 212 131.83 156 287.83197.23/217,70
  POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPŘIKRYLOVÁ Ema
PŘIKRYL Matěj
2003
1999
2 VSKRájec
VSKRájec
111.05 6 117.60 10 117.05 6
2. POSPÍCHAL Radek
POSPÍCHALOVÁ Simona
  SKVSČB
SKVSČB
115.36 12 4.00 999 127.3610.31/8,80
3.1/ZSTESAŘOVÁ Hana
STANOVSKÝ Jakub
2004
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
125.59 4 126.30 6 129.5912.54/10,72
4.2/ZSŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
118.80 14 123.23 8 131.2314.18/12,11
5. BAČÁKOVÁ Radka
PŠENIČKA Václav
1983
2001
USK Pha
Rakovník
130.57 22 148.41 24 152.5735.52/30,30
6.3/ZSŠEDIVÝ Jan
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2003
2008
3 SKVS ČB
SKVS ČB
147.98 10 136.73 20 156.7339.68/33,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3