vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby

22.07.2017   Soutok řeky Chrudimky a Labe
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.117.70 2 113.80 0 113.80 15
2. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.120.00 0 118.70 0 118.704.90/4,311
3. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.117.30 4 114.50 6 120.506.70/5,97
4. TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.119.70 2 119.90 2 121.707.90/6,96
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto131.70 0 129.70 2 131.7017.90/15,75
6. RUFFER Matěj 1999 Pardub.135.60 0 134.90 0 134.9021.10/18,54
7. OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.131.60 4 136.90 0 135.6021.80/19,23
8. UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub.155.50 0 4.00 999 155.5041.70/36,62
9. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.163.10 4 161.60 4 165.6051.80/45,51
10. VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.150.30 52 169.70 2 171.7057.90/50,90
11. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.172.20 4 168.80 8 176.2062.40/54,80
12. CINKO Radek 1993 Pardub.217.90 10 176.40 2 178.4064.60/56,80
13. PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.1.00 999 188.00 2 190.0076.20/67,00
14. BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště256.40 52 234.00 6 240.00126.20/110,90
15. BEK Matyáš 2006 Týniště255.20 16 232.30 8 240.30126.50/111,20
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Radek 2004 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.143.20 2 139.00 0 139.00 4
2. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto152.30 2 162.70 52 154.3015.30/11,03
3. VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.164.40 2 157.20 4 161.2022.20/16,02
4. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.163.50 6 159.00 6 165.0026.00/18,71
5. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.164.00 8 166.00 0 166.0027.00/19,40
6. KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.180.00 0 176.00 0 176.0037.00/26,60
  ŠOTOLOVÁ Markéta 1989 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.114.30 4 101.60 0 101.60 32
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto108.60 0 113.50 50 108.607.00/6,928
3. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.111.50 2 110.80 0 110.809.20/9,124
4. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.115.30 2 111.90 0 111.9010.30/10,120
5. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.110.30 4 118.70 2 114.3012.70/12,516
6. OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.118.10 0 130.00 4 118.1016.50/16,212
7. TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.4.00 999 117.70 2 119.7018.10/17,811
8. KŘIŠŤAN Martin 1964 3+ Týniště126.80 0 125.00 0 125.0023.40/23,010
9. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.125.10 2 128.80 2 127.1025.50/25,10
10. NOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub.125.40 2 122.60 55 127.4025.80/25,49
11. HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.126.50 62 127.50 2 129.5027.90/27,58
12. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.129.90 0 124.80 52 129.9028.30/27,97
13. MAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.127.50 8 129.00 2 131.0029.40/28,96
14. VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště149.80 52 144.20 2 146.2044.60/43,95
15. CINKO Radek 1993 Pardub.143.40 6 145.20 2 147.2045.60/44,94
16. MAREK Pavel 1972 3 Třebech.146.00 4 148.40 0 148.4046.80/46,13
17. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.155.10 2 147.30 2 149.3047.70/46,92
18. VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.148.40 2 145.90 52 150.4048.80/48,01
19. BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště155.50 2 150.90 0 150.9049.30/48,50
20. PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.166.80 2 153.20 4 157.2055.60/54,70
21. ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto172.80 56 177.80 10 187.8086.20/84,80
22. SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto207.70 4 229.40 56 211.70110.10/108,40
23. BEK Matyáš 2006 Týniště166.70 54 166.20 54 220.20118.60/116,70
24. MAREK Jan 2007 Třebech.201.80 22 181.30 60 223.80122.20/120,30
  BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.249.00 8 238.90 8 246.90 2
2. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.252.50 10 252.20 10 262.2015.30/6,21
3. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.280.60 6 258.00 8 266.0019.10/7,70
4. KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.330.10 2 305.40 0 305.4058.50/23,70
  JANDÍKOVÁ Martina 1983 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  SADÍLKOVÁ Lucie
ŠOTOLOVÁ Markéta
2002
1989
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VORLOVÁ Darina
KONVALINKOVÁ Irena
1984
1977
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOREL Zdeněk
VORLOVÁ Darina
1974
1984
2 Pardub.
Pardub.
149.90 6 148.60 4 152.60 5
2. OUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
Pardub.
Pardub.
172.30 6 163.90 2 165.9013.30/8,71
3. ŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
170.80 6 166.70 2 168.7016.10/10,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3