vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Chrudimce

23.07.2017   Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto123.40 0 95.40 8 103.40 14
2. ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.111.20 0 116.00 0 111.207.80/7,510
3. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.4.00 999 114.80 2 116.8013.40/13,06
4. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.117.90 0 120.00 0 117.9014.50/14,05
5. TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.116.50 2 119.70 4 118.5015.10/14,64
6. OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.125.80 2 126.50 2 127.8024.40/23,63
7. VESELÝ Ondřej 1983 Pardub.152.10 2 153.30 0 153.3049.90/48,32
8. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.159.50 4 157.90 0 157.9054.50/52,70
9. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.154.00 4 164.00 2 158.0054.60/52,81
10. CINKO Radek 1993 Pardub.183.00 2 161.80 2 163.8060.40/58,40
11. PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.185.50 0 179.20 2 181.2077.80/75,20
12. BEK Matyáš 2006 Týniště202.70 56 215.40 4 219.40116.00/112,20
13. BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště223.00 0 216.00 6 222.00118.60/114,70
  RUFFER Matěj 1999 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Radek 2004 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.139.80 2 136.00 0 136.00 4
2. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto169.60 0 156.10 0 156.1020.10/14,83
3. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.161.60 0 160.30 2 161.6025.60/18,82
4. VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.164.20 6 162.20 0 162.2026.20/19,31
5. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.164.60 2 162.10 2 164.1028.10/20,70
6. KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.164.30 2 165.90 0 165.9029.90/22,00
  ŠŤASTNÁ Marta 1973 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠOTOLOVÁ Markéta 1989 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.113.80 0 103.90 0 103.90 32
2. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.105.10 4 105.30 0 105.301.40/1,328
3. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.80 0 108.10 2 107.803.90/3,824
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto110.80 0 109.50 4 110.806.90/6,620
5. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.114.40 2 109.20 2 111.207.30/7,016
6. OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.117.70 152 108.90 4 112.909.00/8,712
7. TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.114.20 0 4.00 999 114.2010.30/9,911
8. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.123.10 0 116.80 2 118.8014.90/14,310
9. KŘIŠŤAN Martin 1964 3+ Týniště130.10 0 121.60 0 121.6017.70/17,09
10. HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.126.30 4 118.70 4 122.7018.80/18,18
11. NOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub.122.20 4 120.10 4 124.1020.20/19,47
12. MAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.126.00 0 127.20 2 126.0022.10/21,36
13. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.125.50 2 124.50 2 126.5022.60/21,80
14. CINKO Radek 1993 Pardub.132.60 4 127.70 2 129.7025.80/24,85
15. MAREK Pavel 1972 3 Třebech.142.30 2 137.00 4 141.0037.10/35,74
16. PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.141.20 4 142.00 0 142.0038.10/36,73
17. VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.145.40 0 147.60 2 145.4041.50/39,92
18. VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště131.00 54 144.70 2 146.7042.80/41,21
19. BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště153.50 0 154.20 2 153.5049.60/47,70
20. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.637.30 6 155.40 0 155.4051.50/49,60
21. BEK Matyáš 2006 Týniště162.80 0 159.50 2 161.5057.60/55,40
22. ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto179.30 0 181.60 2 179.3075.40/72,60
23. MAREK Jan 2007 Třebech.188.00 56 185.10 0 185.1081.20/78,20
24. SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto189.10 50 205.40 6 211.40107.50/103,50
  BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.218.60 52 217.50 2 219.50 2
2. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.223.20 0 292.90 8 223.203.70/1,71
3. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.245.90 8 251.70 8 253.9034.40/15,70
4. KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.337.90 2 588.80 2 339.90120.40/54,90
  JANDÍKOVÁ Martina 1983 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  SADÍLKOVÁ Lucie
ŠOTOLOVÁ Markéta
2002
1989
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VORLOVÁ Darina
KONVALINKOVÁ Irena
1984
1977
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOREL Zdeněk
VORLOVÁ Darina
1974
1984
2 Pardub.
Pardub.
146.00 2 148.70 2 148.00 5
2. ŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
155.40 2 150.60 0 150.602.60/1,81
3. OUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
Pardub.
Pardub.
163.50 2 160.10 0 160.1012.10/8,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3