vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Třebechovicích

30.07.2017   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily15:47,70 2
2.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.16:46,1058.40/6,21
3.2/VMÍL Pavel 1967 Trutnov17:15,4087.70/9,30
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla BoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily15:29,80 5
2.1/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště16:05,8036.00/3,96
3.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.16:31,5061.70/6,64
4.2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:39,9070.10/7,53
5.1/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.17:01,1091.30/9,82
6.2/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.17:23,60113.80/12,21
7.2/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov17:44,70134.90/14,50
8.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov18:08,50158.70/17,10
  HEGEROVÁ Hana 1974 KVS HKDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto13:47,20 31
2.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:05,5018.30/2,223
3.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.14:15,4028.20/3,419
4.2/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.14:23,0035.80/4,315
5.1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily14:53,4066.20/8,014
6.3/VPRAŽÁK Jan 1963 KVS HK14:57,5070.30/8,513
7. MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.15:02,3075.10/9,112
8.4/VKŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště15:19,6092.40/11,211
9.5/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec15:25,4098.20/11,910
10.2/ZSZOUBEK Adam 2004 Semily15:25,9098.70/11,99
11.3/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily15:28,90101.70/12,38
12.1/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec15:48,00120.80/14,67
13.6/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.16:02,00134.80/16,36
14.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.16:04,30137.10/16,65
15.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov16:10,50143.30/17,34
16.3/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.16:12,20145.00/17,53
17.4/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov16:17,40150.20/18,22
18.2/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK16:21,80154.60/18,71
19.1/DMHANUŠ Jiří 2002 Třebech.16:29,90162.70/19,70
20.5/ZSMAREK Matyáš 2003 Třebech.16:48,00180.80/21,90
21.6/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily17:24,30217.10/26,20
22.3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště17:27,50220.30/26,60
23.4/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto17:56,70249.50/30,20
24.7/VŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště17:57,40250.20/30,20
25.5/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily18:16,30269.10/32,50
26.8/VMAREK Pavel 1972 Třebech.19:01,60314.40/38,00
  MAREK Jan 2007 Třebech.DNS 0
  VLASÁK Jan 1986 Třebech.DNS 0
  BERÁNEK Tomáš 2006 TýništěDNS 0
  JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech.DNS 0
  BOHATÝ Oto 2007 Třebech.DNS 0
  PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.DNS 0
  OMETÁK Jan 1975 3 TurnovDNS 0
  ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.DNS 0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2 Vys.MýtoDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3