Slalom pod Borskou přehradou

05.08.2017   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor122.30 0 122.10 0 122.10 50
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha124.60 0 122.70 0 122.700.60/0,546
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV124.20 0 122.80 0 122.800.70/0,642
4.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.80 4 128.20 0 128.206.10/5,038
5. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy129.60 0 128.50 0 128.506.40/5,234
6.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.129.40 0 133.00 0 129.407.30/6,030
7.1/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy129.20 4 128.70 2 130.708.60/7,026
8.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav133.30 0 131.40 2 133.3011.20/9,222
9.2/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha134.20 0 133.70 2 134.2012.10/9,921
10.3/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB135.10 0 136.30 0 135.1013.00/10,620
11.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK135.60 2 136.10 0 136.1014.00/11,519
12.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice141.40 4 141.00 0 141.0018.90/15,518
13.1/U23MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus142.10 0 143.10 0 142.1020.00/16,417
14. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz142.80 4 141.20 2 143.2021.10/17,316
15.2/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor145.60 4 141.70 4 145.7023.60/19,315
16.3/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha147.00 2 143.70 4 147.7025.60/21,014
17.4/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice143.80 4 144.60 4 147.8025.70/21,013
18.2/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus151.30 2 146.40 2 148.4026.30/21,512
19.5/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz148.30 2 149.20 0 149.2027.10/22,211
20. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň151.70 2 149.60 0 149.6027.50/22,510
21.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice146.50 4 148.30 2 150.3028.20/23,19
22.6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor150.00 2 146.40 4 150.4028.30/23,28
22.3/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov150.00 60 144.40 6 150.4028.30/23,27
24.5/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha148.80 8 148.70 2 150.7028.60/23,46
25.7/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha151.80 0 156.70 6 151.8029.70/24,35
26.4/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus153.00 54 156.30 6 162.3040.20/32,94
27.6/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor172.50 4 186.40 2 176.5054.40/44,63
28.7/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha1.00 999 180.60 4 184.6062.50/51,22
29.5/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz181.20 4 172.10 50 185.2063.10/51,71
30.8/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor200.30 2 192.40 6 198.4076.30/62,50
31.9/ZSPISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí216.40 2 199.50 54 218.4096.30/78,90
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl