vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

12.08.2017   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.92 0 107.58 2 104.92 213
2. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy118.12 4 113.42 2 115.4210.50/10,0209
3. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK145.91 0 116.64 0 116.6411.72/11,2205
4. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha118.00 0 120.30 8 118.0013.08/12,5201
5. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec120.21 0 119.16 0 119.1614.24/13,6197
6. WEISL Martin 2002 2 USK Pha119.28 2 121.02 0 121.0216.10/15,3193
7. STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky121.44 0 124.22 12 121.4416.52/15,7189
8. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz129.62 4 122.15 0 122.1517.23/16,4185
9. ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky121.59 8 122.81 0 122.8117.89/17,1181
10. FRENCL Josef 2002 2 USK Pha121.98 2 118.83 4 122.8317.91/17,1177
11. ŘÍHA Zdeněk 1987 3+ Třebech.135.61 4 121.97 2 123.9719.05/18,2173
12. KOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha124.12 0 126.35 0 124.1219.20/18,3169
13. SAHULA Matěj 2003 2 Benátky133.29 6 122.18 2 124.1819.26/18,4165
14. KRÁL Adam 2003 2 USK Pha120.72 4 117.39 54 124.7219.80/18,9161
15. HEK Jan 1979 2 Roudnice126.99 0 123.28 2 125.2820.36/19,4157
16. VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor126.57 10 123.61 2 125.6120.69/19,7153
17. HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy127.82 10 125.72 0 125.7220.80/19,8149
18. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy127.27 0 136.67 6 127.2722.35/21,3145
19. HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice117.29 10 126.94 2 127.2922.37/21,3141
20. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.130.17 6 128.40 0 128.4023.48/22,4137
21. HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha140.80 4 130.90 0 130.9025.98/24,8133
22. BENEŠ Petr 1975 3+ Heletag131.63 0 133.52 2 131.6326.71/25,5129
23. ŠULC Karel 2000 2 KK Brand129.32 4 131.98 56 133.3228.40/27,1125
24. DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha131.13 4 129.38 4 133.3828.46/27,1121
25. STEHNO Petr 2003 2 USK Pha138.12 12 130.85 4 134.8529.93/28,5117
26. JUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky136.66 0 148.38 10 136.6631.74/30,3113
27. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha136.08 8 137.29 0 137.2932.37/30,9109
28. MAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.134.89 4 143.37 8 138.8933.97/32,4105
29. SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec145.88 10 126.97 12 138.9734.05/32,5101
30. KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov133.64 6 137.33 4 139.6434.72/33,197
31. JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha136.37 8 137.90 2 139.9034.98/33,393
32. BEIER Matouš 2004 3 Trutnov136.04 4 152.88 10 140.0435.12/33,589
33. HORÁK David 1976 2 Heletag140.48 8 134.43 6 140.4335.51/33,885
34. JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha156.09 6 133.06 8 141.0636.14/34,481
35. KUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand151.90 0 137.44 4 141.4436.52/34,880
36. KYSELA David 1977 2 Kralupy143.92 4 139.51 2 141.5136.59/34,979
37. BÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand139.52 2 141.51 6 141.5236.60/34,978
38. OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.138.11 4 142.16 2 142.1137.19/35,477
39. KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice154.82 2 141.42 2 143.4238.50/36,776
40. TURNER Karel 2004 3+ Blovice134.00 12 135.50 8 143.5038.58/36,875
41. LACINA Jakub 2003 2 Semily133.58 10 140.91 6 143.5838.66/36,874
42. NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň160.43 6 137.80 6 143.8038.88/37,173
43. ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha143.84 0 144.67 6 143.8438.92/37,172
44. ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand153.90 4 143.04 2 145.0440.12/38,271
45. HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK141.18 4 147.73 2 145.1840.26/38,470
46. HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy145.29 0 147.37 2 145.2940.37/38,569
47. BÁČA Jakub 1994 3+ KK Brand147.13 0 145.41 0 145.4140.49/38,668
48. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.169.48 2 139.45 6 145.4540.53/38,667
49. POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand267.43 6 145.97 0 145.9741.05/39,166
50. URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha143.98 2 145.97 6 145.9841.06/39,165
51. BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand142.11 4 144.92 4 146.1141.19/39,364
52. NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy146.81 8 144.50 2 146.5041.58/39,663
53. HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand146.79 0 151.24 4 146.7941.87/39,962
54. PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB149.69 0 147.89 0 147.8942.97/41,061
55. ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha154.76 6 140.41 8 148.4143.49/41,560
56. BEIER Alva 2005 3+ Trutnov146.54 2 160.16 6 148.5443.62/41,659
57. VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor156.10 8 147.33 2 149.3344.41/42,358
58. JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky153.65 8 143.56 6 149.5644.64/42,557
59. ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily137.61 12 144.68 58 149.6144.69/42,656
60. ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky149.91 0 149.99 0 149.9144.99/42,955
61. DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus144.60 6 148.15 2 150.1545.23/43,154
62. STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov148.24 2 160.59 8 150.2445.32/43,253
63. BENDA Libor 1966 3+ Roudnice161.35 2 146.81 4 150.8145.89/43,752
64. BENDA Jan 2005 3+ Roudnice147.91 4 189.08 54 151.9146.99/44,851
65. PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí147.92 4 153.62 4 151.9247.00/44,850
66. DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha150.41 52 153.19 0 153.1948.27/46,049
67. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV151.35 2 174.08 4 153.3548.43/46,248
68. HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.151.49 4 147.80 6 153.8048.88/46,647
69. MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov155.39 8 144.43 10 154.4349.51/47,246
70. PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha152.08 4 152.57 2 154.5749.65/47,345
71. HLOBIL Josef 2001 3 Turnov152.42 4 190.96 4 156.4251.50/49,144
72. SAHULA Vojtěch 1997 3+ Benátky151.80 8 154.43 2 156.4351.51/49,143
73. JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha152.53 4 165.55 6 156.5351.61/49,242
74. ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha155.12 2 171.89 10 157.1252.20/49,841
75. CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha157.70 2 1.00 999 159.7054.78/52,240
76. BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha158.24 2 164.09 10 160.2455.32/52,739
77. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV156.46 50 154.75 6 160.7555.83/53,238
78. KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec149.15 52 157.25 4 161.2556.33/53,737
79. BUDÁK David 2003 3 Kadaň160.72 2 193.97 6 162.7257.80/55,136
80. MÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov158.77 4 172.90 6 162.7757.85/55,135
81. SAHULA Martin 1968 3+ Benátky171.64 10 157.25 6 163.2558.33/55,634
82. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha164.07 0 173.29 4 164.0759.15/56,433
83. ŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand1.00 999 161.13 4 165.1360.21/57,432
84. DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK169.67 2 163.22 4 167.2262.30/59,431
85. ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky171.44 6 163.35 4 167.3562.43/59,530
86. ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily191.46 56 159.52 8 167.5262.60/59,729
87. SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha166.54 2 159.35 10 168.5463.62/60,628
88. NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor164.90 6 166.75 2 168.7563.83/60,827
89. PETR Lukáš 2004 KK Brand165.41 4 177.70 108 169.4164.49/61,526
90. SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice143.18 52 165.73 4 169.7364.81/61,825
91. KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand176.21 56 161.64 10 171.6466.72/63,624
92. INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK170.46 2 177.47 6 172.4667.54/64,423
93. ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha198.22 6 169.62 6 175.6270.70/67,422
94. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice167.68 8 171.97 4 175.6870.76/67,421
95. LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha176.61 0 184.02 6 176.6171.69/68,320
96. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice155.11 56 170.82 6 176.8271.90/68,519
97. POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK181.26 2 173.65 4 177.6572.73/69,318
98. RIANT Martin 1977 3 VS Tábor181.41 8 170.24 8 178.2473.32/69,917
99. SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha175.06 4 198.05 14 179.0674.14/70,716
100. BURGER Jáchym 2006 USK Pha179.48 6 177.59 254 185.4880.56/76,815
101. SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy183.70 2 193.94 8 185.7080.78/77,014
102. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov183.31 4 193.43 6 187.3182.39/78,513
103. MANAS Adam 2004 3 Kadaň184.98 4 194.85 8 188.9884.06/80,112
104. FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand204.22 2 189.44 2 191.4486.52/82,511
105. NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice181.75 10 219.98 10 191.7586.83/82,810
106. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.190.85 2 143.87 354 192.8587.93/83,89
107. SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha191.79 6 253.85 106 197.7992.87/88,58
108. HYNEK Pavel 2003 3+ Semily159.40 62 148.82 54 202.8297.90/93,37
109. BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy152.11 52 166.77 62 204.1199.19/94,56
110. KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov209.28 16 194.62 10 204.6299.70/95,05
111. OUTRATA Prokop 1970 Praha171.12 158 199.28 10 209.28104.36/99,50
112. NOVÁK Václav 2005 VS Tábor1.00 999 207.80 6 213.80108.88/103,84
113. KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec248.92 2 206.16 8 214.16109.24/104,13
114. JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha159.35 106 168.35 54 222.35117.43/111,92
115. ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy235.33 204 228.37 16 244.37139.45/132,91
116. DOLEŽAL Michal 1967 Benátky1.00 999 200.77 56 256.77151.85/144,70
117. KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov274.11 6 249.51 8 257.51152.59/145,40
118. KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha162.21 106 213.86 158 268.21163.29/155,60
119. CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha272.01 53 4.00 999 325.01220.09/209,80
120. CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy199.58 158 213.17 116 329.17224.25/213,70
121. PIŠTORA Michal 2005 Roudnice1.00 999 223.53 106 329.53224.61/214,10
122. MAREK Pavel 1972 3 Třebech.202.64 162 333.65 114 364.64259.72/247,50
123. HOLUB Čeněk 2006 USK Pha216.57 208 209.86 216 424.57319.65/304,70
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADRABA Martin 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTEK Michal 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3