vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23

17.06.2017   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.18:36,08 0/75/55
2.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.18:52,8216.74/1,50/68/47
3.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.19:23,4147.33/4,20/62/39
4.2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc19:49,2673.18/6,60/57/35
5.3/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk19:59,0182.93/7,40/53/31
6.3/DSŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.20:07,1291.04/8,20/49/27
7.4/DSNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc20:22,50106.42/9,50/46/23
8.5/DSŽENKA Martin 2000 2 Pardub.20:41,78125.70/11,30/43/19
9.1/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm20:52,05135.97/12,275/40/15
10.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc20:53,02136.94/12,368/37/14
11.4/DMKRÁL Matěj 2002 2 Postřelm21:07,84151.76/13,60/35/13
12.5/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto21:21,03164.95/14,80/33/12
13.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.21:21,84165.76/14,962/31/11
14.6/DMFIALA Jakub 2001 Olomouc21:43,66187.58/16,80/29/10
15.4/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk22:05,05208.97/18,757/27/9
16.5/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov22:13,69217.61/19,553/25/8
17.6/ZSSALAJ František 2004 Litovel22:16,61220.53/19,849/23/7
18.7/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.22:20,12224.04/20,146/21/6
19.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc22:43,25247.17/22,143/19/5
20.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk22:47,43251.35/22,50/0/4
21.2/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel22:54,56258.49/23,240/17/3
22.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel23:14,78278.70/25,037/15/2
23.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc23:25,50289.42/25,935/14/1
24.9/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel23:44,08308.00/27,633/13/0
25.4/ZMGEPRT David 2005 Litovel24:38,61362.53/32,531/12/0
26.5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.25:02,57386.50/34,629/11/0
27.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.25:06,79390.71/35,027/10/0
28.10/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc25:44,14428.06/38,425/9/0
29.11/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště25:52,32436.24/39,123/8/0
30.7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště26:35,48479.40/43,021/7/0
31.12/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.26:49,72493.64/44,219/6/0
32.8/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště26:54,56498.48/44,717/5/0
33.9/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc29:40,92664.84/59,615/4/0
  KONEČNÝ Daniel 1997 KroměřížDNS 0/0/0
  FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:29,53 0/75/147
2.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno16:45,8316.30/1,60/0/139
3.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:03,5133.98/3,40/68/131
4.3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel17:23,0153.48/5,40/62/123
5.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:23,1853.65/5,40/0/115
6.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:38,1168.58/6,90/57/107
7.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha17:39,5970.06/7,10/53/99
8.3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz17:42,6673.13/7,40/0/91
9.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc18:29,66120.13/12,175/49/83
10.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:57,68148.15/15,00/0/75
11.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno19:01,28151.75/15,30/46/67
12.4/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor19:02,51152.98/15,50/43/63
13.5/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava19:02,90153.37/15,50/40/59
14.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.19:12,53163.00/16,568/37/55
15.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:23,04173.51/17,50/35/51
16.3/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav19:29,88180.35/18,262/33/47
17.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc19:31,94182.41/18,457/31/43
18.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí19:37,73188.20/19,00/29/39
19.4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel19:38,17188.64/19,10/0/35
20.5/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand19:42,87193.34/19,50/0/31
21.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc19:57,75208.22/21,00/27/27
22.5/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava20:03,59214.06/21,653/25/23
23.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc20:05,15215.62/21,849/23/19
24.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.20:12,83223.30/22,646/21/18
25.2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily20:39,26249.73/25,20/0/17
26.7/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:41,20251.67/25,443/19/16
27.6/DSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.20:43,08253.55/25,60/17/15
28.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc20:43,82254.29/25,740/15/14
29.7/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand20:59,10269.57/27,20/14/13
30.8/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc21:22,18292.65/29,637/13/12
31.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK21:24,15294.62/29,835/12/11
32.9/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz21:56,30326.77/33,033/11/10
33.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc22:07,69338.16/34,231/10/9
34.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc22:15,57346.05/35,029/9/8
35.6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc22:32,45362.92/36,727/8/7
36.7/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava22:34,12364.59/36,80/7/6
37.7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno22:58,38388.85/39,325/6/5
38.10/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz22:58,56389.04/39,323/5/4
39.8/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc23:03,23393.70/39,821/4/3
40.8/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.23:07,50397.97/40,20/3/2
41.9/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto23:16,68407.15/41,119/2/1
42.9/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc23:44,36434.83/43,90/1/0
43.11/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK23:48,31438.78/44,317/0/0
44.12/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc23:53,96444.43/44,915/0/0
45.10/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná24:12,33462.80/46,814/0/0
46.11/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná25:11,08521.55/52,713/0/0
47.12/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava25:17,48527.95/53,412/0/0
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.DNS 0/0/0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:32,78 0/0/177
2.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno15:53,5520.77/2,20/0/169
3.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha15:54,7121.93/2,40/75/161
4.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:17,8545.07/4,80/68/153
5.2/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.16:18,2045.42/4,90/62/145
6.3/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice16:24,6451.86/5,60/57/137
7.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno16:32,1459.36/6,40/53/129
8.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:41,3768.59/7,40/0/121
9.4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov16:54,6781.89/8,80/49/113
10.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha16:55,8483.06/8,90/46/109
11.5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:05,7792.99/10,00/43/105
12.6/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto17:16,39103.61/11,10/40/101
13.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz17:27,36114.58/12,30/37/97
14.7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:31,26118.48/12,70/35/93
15.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:38,93126.15/13,50/0/89
16.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno17:58,07145.29/15,675/33/85
17.8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:58,79146.01/15,70/31/81
18.9/DSTICHÝ Štěpán 2000 Olomouc18:09,97157.19/16,90/29/77
19.5/DMROUČA Samuel 2002 Šumperk18:10,40157.62/16,90/27/73
20.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc18:11,23158.45/17,068/25/69
21.10/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov18:18,42165.64/17,80/23/65
22.6/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.18:21,78169.00/18,10/21/61
23.7/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc18:27,50174.72/18,70/19/57
24.8/DMNOVÁK Filip 2002 Boh.Pha18:40,82188.04/20,20/17/53
25.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc18:49,78197.00/21,10/15/49
26.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc18:50,85198.07/21,262/14/45
27.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.19:01,10208.32/22,357/13/44
28.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand19:06,16213.38/22,90/0/43
29.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:10,00217.22/23,353/12/42
30.4/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily19:11,24218.46/23,449/11/41
31.5/ZSMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava19:11,78219.00/23,546/10/40
32.3/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha19:18,89226.11/24,243/9/39
33.10/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:27,84235.06/25,20/8/38
34.6/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor19:36,31243.53/26,140/7/37
35.11/DMWALTER David 2001 2 Šumperk19:36,53243.75/26,10/6/36
36.12/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž19:38,16245.38/26,30/5/35
37.11/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.19:47,67254.89/27,30/4/34
38.13/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.19:49,05256.27/27,50/3/33
39.14/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.19:52,09259.31/27,80/2/32
40.15/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk20:04,48271.70/29,10/1/31
41.7/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm20:07,99275.21/29,537/0/30
42.8/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc20:17,94285.16/30,635/0/29
43.16/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov20:26,63293.85/31,50/0/28
44.17/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.20:28,88296.10/31,70/0/27
45.9/ZSTRAČ Matyáš 2004 KK Opava20:33,11300.33/32,233/0/26
46.10/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand20:37,83305.05/32,731/0/25
47.11/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily20:49,76316.98/34,029/0/24
48.18/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK21:07,43334.65/35,90/0/23
49.12/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand21:16,23343.45/36,827/0/22
50.13/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:18,56345.79/37,125/0/21
51.14/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:24,28351.50/37,723/0/20
52.15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.21:26,76353.98/37,921/0/19
53.19/DMHLOBIL Josef 2001 3 Turnov21:37,50364.72/39,10/0/18
54.16/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná21:42,98370.20/39,719/0/17
55.4/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand21:43,03370.25/39,717/0/16
56.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.21:52,17379.39/40,715/0/15
57.20/DMLAPUNÍK Milan 2001 3 Turnov21:57,87385.09/41,30/0/14
58.5/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc22:02,50389.72/41,814/0/13
59.6/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov22:04,73391.95/42,013/0/12
60.18/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná22:11,34398.56/42,712/0/11
61.7/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc22:25,24412.46/44,211/0/10
62.21/DMMÜLLER Ondřej 2002 Turnov22:37,93425.15/45,60/0/9
63.19/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště22:38,44425.66/45,610/0/8
64.20/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc22:46,13433.35/46,59/0/7
65.8/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno22:46,51433.73/46,58/0/6
66.21/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc22:47,68434.90/46,67/0/5
67.22/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc22:48,86436.08/46,86/0/4
68.9/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc23:01,36448.58/48,15/0/3
69.10/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha23:05,41452.63/48,54/0/2
70.11/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc23:05,56452.79/48,53/0/1
71.12/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc23:12,13459.35/49,22/0/0
72.13/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno23:14,46461.68/49,51/0/0
73.14/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel23:19,66466.88/50,10/0/0
74.23/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná23:24,73471.95/50,60/0/0
75.15/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.23:30,22477.44/51,20/0/0
76.24/ZSPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná23:30,44477.66/51,20/0/0
77.16/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště23:52,23499.45/53,50/0/0
78.25/ZSKELNAR Matěj 2004 Olomouc24:11,69518.91/55,60/0/0
79.17/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště24:28,89536.11/57,50/0/0
80.26/ZSSYSLO Jiří 2003 Olomouc24:35,39542.61/58,20/0/0
81.18/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto25:03,99571.21/61,20/0/0
82.19/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.25:14,73581.95/62,40/0/0
83.20/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc26:38,32665.54/71,40/0/0
84.22/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov27:01,74688.96/73,90/0/0
  POPELKA Petr 2005 KK BrandDNS 0/0/0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNS 0/0/0
  FUCHS Marek 2002 3 VSDKDNS 0/0/0
  LÁTAL Filip 2001 2 OlomoucDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
KYZLÍK Milan
2000
1999
1 Boh.Pha
Roudnice
18:14,09 0/75/37
2.2/DSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
18:57,4343.34/4,00/68/29
3.3/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:06,7352.64/4,80/62/21
4.1/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
19:28,9474.85/6,80/0/17
5.1/DMHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
Olomouc
Olomouc
19:36,9182.82/7,60/57/13
6.2/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:04,69110.60/10,10/53/12
7.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:18,96124.87/11,475/49/11
8.3/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
20:38,79144.70/13,20/46/10
9.4/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:06,44172.35/15,80/43/9
10.5/DMKIRCHNER David
NOVÁK Filip
2002
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
21:09,69175.60/16,00/40/8
11.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
21:35,30201.21/18,468/37/7
12.3/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
21:43,69209.60/19,262/35/6
13.6/DMWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
21:51,52217.43/19,90/33/5
14.4/DSBOUČEK Stanislav
VESELÝ Ondřej
1999
2004
3 Pardub.
Pardub.
22:16,12242.03/22,10/31/4
15.1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
22:35,33261.24/23,957/29/3
16.4/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
23:02,33288.24/26,353/27/2
17.2/U23BÁČOVÁ Michaela
ŠTIBRÁNYI Kateřina
1998
2000
KK Brand
KK Brand
23:49,78335.69/30,70/0/1
18.5/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
23:54,46340.37/31,149/25/0
19.6/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
23:57,37343.28/31,446/23/0
20.2/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
24:28,13374.04/34,243/21/0
21.3/ZMŠOTEK Adam
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
Olomouc
Olomouc
24:51,62397.53/36,340/19/0
22.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
25:03,64409.55/37,437/17/0
23.7/ZSSTRATIL Filip
SALAJ František
2006
2004
Litovel
Litovel
25:50,94456.85/41,835/15/0
24.5/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
32:50,81876.72/80,133/14/0
  ŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:55,08 0/75/44
2.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.19:55,500.42/0,00/68/36
3.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno20:25,7230.64/2,60/0/28
4.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc20:38,5343.45/3,675/62/24
5.2/DSHRICOVÁ Klára 1999 Olomouc20:58,5463.46/5,30/57/20
6.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí21:56,76121.68/10,20/53/16
7.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno22:00,54125.46/10,50/49/12
8.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc22:11,90136.82/11,468/46/8
9.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc22:17,52142.44/11,962/43/7
10.3/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav22:36,92161.84/13,557/40/6
11.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno22:47,34172.26/14,40/37/5
12.4/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav23:09,32194.24/16,353/35/4
13.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc23:31,20216.12/18,149/33/3
14.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc23:43,10228.02/19,146/31/2
15.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.23:58,34243.26/20,443/29/1
16.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc24:38,28283.20/23,740/27/0
17.6/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc28:03,17488.09/40,837/25/0
18.5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc29:38,10583.02/48,835/23/0
19.6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc31:12,95677.87/56,733/21/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3