vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23

17.06.2017   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:32,78 0/0/177
2.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno15:53,5520.77/2,20/0/169
3.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha15:54,7121.93/2,40/75/161
4.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:17,8545.07/4,80/68/153
5.2/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.16:18,2045.42/4,90/62/145
6.3/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice16:24,6451.86/5,60/57/137
7.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno16:32,1459.36/6,40/53/129
8.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:41,3768.59/7,40/0/121
9.4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov16:54,6781.89/8,80/49/113
10.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha16:55,8483.06/8,90/46/109
11.5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:05,7792.99/10,00/43/105
12.6/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto17:16,39103.61/11,10/40/101
13.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz17:27,36114.58/12,30/37/97
14.7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:31,26118.48/12,70/35/93
15.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:38,93126.15/13,50/0/89
16.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno17:58,07145.29/15,675/33/85
17.8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:58,79146.01/15,70/31/81
18.9/DSTICHÝ Štěpán 2000 Olomouc18:09,97157.19/16,90/29/77
19.5/DMROUČA Samuel 2002 Šumperk18:10,40157.62/16,90/27/73
20.2/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc18:11,23158.45/17,068/25/69
21.10/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov18:18,42165.64/17,80/23/65
22.6/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.18:21,78169.00/18,10/21/61
23.7/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc18:27,50174.72/18,70/19/57
24.8/DMNOVÁK Filip 2002 Boh.Pha18:40,82188.04/20,20/17/53
25.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc18:49,78197.00/21,10/15/49
26.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc18:50,85198.07/21,262/14/45
27.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.19:01,10208.32/22,357/13/44
28.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand19:06,16213.38/22,90/0/43
29.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:10,00217.22/23,353/12/42
30.4/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily19:11,24218.46/23,449/11/41
31.5/ZSMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava19:11,78219.00/23,546/10/40
32.3/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha19:18,89226.11/24,243/9/39
33.10/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:27,84235.06/25,20/8/38
34.6/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor19:36,31243.53/26,140/7/37
35.11/DMWALTER David 2001 2 Šumperk19:36,53243.75/26,10/6/36
36.12/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž19:38,16245.38/26,30/5/35
37.11/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.19:47,67254.89/27,30/4/34
38.13/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.19:49,05256.27/27,50/3/33
39.14/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.19:52,09259.31/27,80/2/32
40.15/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk20:04,48271.70/29,10/1/31
41.7/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm20:07,99275.21/29,537/0/30
42.8/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc20:17,94285.16/30,635/0/29
43.16/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov20:26,63293.85/31,50/0/28
44.17/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.20:28,88296.10/31,70/0/27
45.9/ZSTRAČ Matyáš 2004 KK Opava20:33,11300.33/32,233/0/26
46.10/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand20:37,83305.05/32,731/0/25
47.11/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily20:49,76316.98/34,029/0/24
48.18/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK21:07,43334.65/35,90/0/23
49.12/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand21:16,23343.45/36,827/0/22
50.13/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:18,56345.79/37,125/0/21
51.14/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:24,28351.50/37,723/0/20
52.15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.21:26,76353.98/37,921/0/19
53.19/DMHLOBIL Josef 2001 3 Turnov21:37,50364.72/39,10/0/18
54.16/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná21:42,98370.20/39,719/0/17
55.4/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand21:43,03370.25/39,717/0/16
56.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.21:52,17379.39/40,715/0/15
57.20/DMLAPUNÍK Milan 2001 3 Turnov21:57,87385.09/41,30/0/14
58.5/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc22:02,50389.72/41,814/0/13
59.6/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov22:04,73391.95/42,013/0/12
60.18/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná22:11,34398.56/42,712/0/11
61.7/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc22:25,24412.46/44,211/0/10
62.21/DMMÜLLER Ondřej 2002 Turnov22:37,93425.15/45,60/0/9
63.19/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště22:38,44425.66/45,610/0/8
64.20/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc22:46,13433.35/46,59/0/7
65.8/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno22:46,51433.73/46,58/0/6
66.21/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc22:47,68434.90/46,67/0/5
67.22/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc22:48,86436.08/46,86/0/4
68.9/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc23:01,36448.58/48,15/0/3
69.10/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha23:05,41452.63/48,54/0/2
70.11/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc23:05,56452.79/48,53/0/1
71.12/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc23:12,13459.35/49,22/0/0
72.13/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno23:14,46461.68/49,51/0/0
73.14/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel23:19,66466.88/50,10/0/0
74.23/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná23:24,73471.95/50,60/0/0
75.15/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.23:30,22477.44/51,20/0/0
76.24/ZSPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná23:30,44477.66/51,20/0/0
77.16/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště23:52,23499.45/53,50/0/0
78.25/ZSKELNAR Matěj 2004 Olomouc24:11,69518.91/55,60/0/0
79.17/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště24:28,89536.11/57,50/0/0
80.26/ZSSYSLO Jiří 2003 Olomouc24:35,39542.61/58,20/0/0
81.18/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto25:03,99571.21/61,20/0/0
82.19/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.25:14,73581.95/62,40/0/0
83.20/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc26:38,32665.54/71,40/0/0
84.22/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov27:01,74688.96/73,90/0/0
  POPELKA Petr 2005 KK BrandDNS 0/0/0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNS 0/0/0
  FUCHS Marek 2002 3 VSDKDNS 0/0/0
  LÁTAL Filip 2001 2 OlomoucDNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3