vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod

18.06.2017   řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.10:19,76 0/75/47
2.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.10:36,8417.08/2,80/68/39
3.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.10:52,3932.63/5,30/62/31
4.2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc10:55,9336.17/5,80/57/27
5.3/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk11:00,1440.38/6,50/53/23
6.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc11:19,5359.77/9,675/49/19
7.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk11:34,0574.29/12,00/0/15
8.4/DMKRÁL Matěj 2002 2 Postřelm11:36,3276.56/12,40/46/14
9.2/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm11:43,6483.88/13,568/43/13
10.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.11:47,6287.86/14,262/40/12
11.4/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.11:58,6798.91/16,057/37/11
12.5/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto12:04,36104.60/16,90/35/10
13.5/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk12:13,03113.27/18,353/33/9
14.6/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov12:15,69115.93/18,749/31/8
15.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc12:26,63126.87/20,546/29/7
16.7/ZSSALAJ František 2004 Litovel12:32,84133.08/21,543/27/6
17.2/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel12:44,26144.50/23,340/25/5
18.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel12:47,81148.05/23,937/23/4
19.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc13:03,03163.27/26,335/21/3
20.9/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel13:13,09173.33/28,033/19/2
21.10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.13:13,74173.98/28,131/17/1
22.11/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.13:15,32175.56/28,329/15/0
23.4/ZMGEPRT David 2005 Litovel13:35,64195.88/31,627/14/0
24.5/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.13:43,92204.16/32,925/13/0
25.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.13:46,76207.00/33,423/12/0
26.12/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc13:49,20209.44/33,821/11/0
27.13/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště14:24,86245.10/39,519/10/0
28.7/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště14:40,43260.67/42,117/9/0
29.8/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc16:08,49348.73/56,315/8/0
30.9/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště25:29,82910.06/146,814/7/0
  KONEČNÝ Daniel 1997 KroměřížDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc09:14,73 0/75/114
2.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.09:32,0517.32/3,10/68/106
3.3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel09:37,5722.85/4,10/62/98
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno09:41,0026.27/4,70/57/90
5.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha09:42,0627.33/4,90/53/82
6.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc10:15,0960.36/10,975/49/74
7.3/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava10:25,3970.66/12,70/46/66
8.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:31,2676.53/13,80/0/62
9.4/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:32,6177.88/14,00/43/58
10.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav10:33,6078.87/14,268/40/54
11.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.10:38,2283.49/15,162/37/50
12.5/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno10:41,5186.78/15,60/35/46
13.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:42,2187.48/15,80/33/42
14.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand10:43,4588.72/16,00/0/38
15.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc10:44,1989.46/16,157/31/34
16.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí10:48,1993.46/16,80/29/30
17.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc11:00,04105.31/19,053/27/26
18.5/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava11:02,86108.13/19,549/25/22
19.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.11:05,01110.28/19,946/23/18
20.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc11:16,16121.43/21,943/21/17
21.7/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav11:19,26124.53/22,440/19/16
22.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand11:28,56133.83/24,10/17/15
23.2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily11:31,56136.84/24,70/0/14
24.6/DSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.11:33,28138.56/25,00/15/13
25.8/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc11:37,16142.43/25,737/14/12
26.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK11:43,72148.99/26,935/13/11
27.9/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK11:48,76154.03/27,833/12/10
28.10/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz12:08,69173.96/31,431/11/9
29.4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc12:15,45180.72/32,629/10/8
30.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc12:15,50180.77/32,627/9/7
31.6/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc12:16,54181.81/32,825/8/6
32.7/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.12:25,09190.36/34,30/7/5
33.7/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc12:27,98193.25/34,823/6/4
34.8/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava12:31,72196.99/35,50/5/3
35.11/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz12:37,84203.11/36,621/4/2
36.8/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto12:49,36214.63/38,719/3/1
37.12/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc12:56,34221.61/39,917/2/0
38.9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno12:56,53221.80/40,015/1/0
39.9/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc12:57,88223.15/40,20/0/0
40.10/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava13:02,23227.50/41,014/0/0
41.11/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná13:05,08230.35/41,513/0/0
42.12/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná13:27,76253.03/45,612/0/0
  BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.DNS 0/0/0
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.DNS 0/0/0
  HRICOVÁ Adéla 1999 OlomoucDNS 0/0/0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc08:29,23 0/0/161
2.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno08:43,6814.45/2,80/0/153
3.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha08:45,7616.53/3,20/75/145
4.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice08:57,9528.72/5,60/68/137
5.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí08:58,8829.65/5,80/62/129
6.3/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.09:01,8732.64/6,40/57/121
7.4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov09:04,0634.83/6,80/53/113
8.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno09:08,1638.93/7,60/49/105
9.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha09:12,0342.80/8,40/46/97
10.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:18,2849.06/9,60/0/93
11.5/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto09:27,2858.05/11,40/43/89
12.6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:28,0958.86/11,60/40/85
13.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz09:34,8765.64/12,90/37/81
14.7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:36,7467.51/13,30/35/77
15.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc09:39,9970.76/13,975/33/73
16.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno09:44,0874.85/14,768/31/69
17.8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc09:48,1778.94/15,50/29/65
18.9/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov09:48,6679.43/15,60/27/61
19.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž09:49,6280.39/15,80/0/57
20.5/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.09:52,0782.84/16,30/25/53
21.6/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc10:02,3593.12/18,30/23/49
22.7/DMROUČA Samuel 2002 Šumperk10:03,6094.37/18,50/21/45
23.8/DMNOVÁK Filip 2002 Boh.Pha10:05,0395.80/18,80/19/41
24.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc10:17,64108.41/21,362/17/40
25.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava10:18,40109.17/21,457/15/39
26.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand10:23,75114.52/22,50/0/38
27.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc10:26,66117.43/23,10/14/37
28.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc10:28,77119.54/23,553/13/36
29.5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily10:32,18122.95/24,149/12/35
30.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.10:32,71123.48/24,246/11/34
31.6/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor10:35,72126.49/24,843/10/33
32.3/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha10:37,21127.98/25,140/9/32
33.10/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž10:41,04131.81/25,90/8/31
34.11/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto10:46,11136.88/26,90/7/30
35.12/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk10:47,10137.87/27,10/6/29
36.7/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm10:59,59150.36/29,537/5/28
37.13/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.11:05,48156.25/30,70/4/27
38.8/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc11:06,51157.28/30,935/3/26
39.9/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily11:17,95168.72/33,133/2/25
40.14/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.11:24,06174.83/34,30/1/24
41.10/ZSTRAČ Matyáš 2004 KK Opava11:24,57175.35/34,431/0/23
42.15/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK11:26,59177.36/34,80/0/22
43.11/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž11:32,15182.92/35,929/0/21
44.12/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand11:32,28183.06/35,927/0/20
45.13/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc11:36,11186.88/36,725/0/19
46.14/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand11:42,06192.83/37,923/0/18
47.15/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc11:48,38199.15/39,121/0/17
48.16/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.11:49,83200.60/39,419/0/16
49.17/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná11:53,15203.92/40,017/0/15
50.18/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.11:54,79205.56/40,415/0/14
51.4/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand11:54,88205.65/40,414/0/13
52.5/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc11:55,68206.45/40,513/0/12
53.19/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná12:17,52228.29/44,812/0/11
54.6/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno12:19,67230.44/45,311/0/10
55.7/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov12:20,35231.12/45,410/0/9
56.8/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc12:21,32232.09/45,69/0/8
57.20/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc12:28,20238.97/46,98/0/7
58.21/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc12:33,82244.59/48,07/0/6
59.22/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště12:34,79245.56/48,26/0/5
60.23/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná12:36,44247.21/48,55/0/4
61.9/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště12:37,81248.58/48,84/0/3
62.10/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha12:38,31249.08/48,93/0/2
63.16/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov12:41,13251.90/49,50/0/1
64.11/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc12:42,44253.21/49,72/0/0
65.12/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.12:44,94255.71/50,21/0/0
66.13/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno12:53,64264.41/51,90/0/0
67.14/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel12:53,97264.74/52,00/0/0
68.15/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto13:00,50271.27/53,30/0/0
69.16/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.13:04,00274.77/54,00/0/0
70.17/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc13:04,43275.20/54,00/0/0
71.24/ZSSYSLO Jiří 2003 Olomouc13:08,75279.52/54,90/0/0
72.25/ZSPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná13:16,35287.12/56,40/0/0
73.18/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc13:17,81288.58/56,70/0/0
74.19/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc13:21,05291.82/57,30/0/0
75.20/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště13:32,20302.97/59,50/0/0
76.26/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc13:53,76324.53/63,70/0/0
  KELNAR Matěj 2004 OlomoucDNS 0/0/0
  POPELKA Petr 2005 KK BrandDNS 0/0/0
  TICHÝ Štěpán 2000 OlomoucDNS 0/0/0
  FUCHS Marek 2002 3 VSDKDNS 0/0/0
  SUK Jakub 2002 3 TrutnovDNS 0/0/0
  WALTER David 2001 2 ŠumperkDNS 0/0/0
  BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.DNS 0/0/0
  LÁTAL Filip 2001 2 OlomoucDNS 0/0/0
  KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno10:48,73 0/75/41
2.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.11:01,1612.43/1,90/68/33
3.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc11:23,7835.05/5,475/62/25
4.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí12:04,1775.44/11,60/57/21
5.2/DSHRICOVÁ Klára 1999 Olomouc12:09,0380.30/12,40/53/17
6.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc12:09,4480.71/12,468/49/13
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc12:11,6582.92/12,862/46/9
8.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno12:14,3585.62/13,20/43/8
9.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.12:14,7686.03/13,357/40/7
10.4/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav12:20,1691.43/14,153/37/6
11.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno12:31,32102.59/15,80/35/5
12.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.12:35,28106.56/16,449/33/4
13.6/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav12:36,26107.53/16,646/31/3
14.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc13:06,86138.13/21,343/29/2
15.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc13:19,40150.67/23,240/27/1
16.4/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc14:33,06224.33/34,637/25/0
17.5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc14:33,96225.23/34,735/23/0
18.7/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc15:07,93259.20/40,033/21/0
19.6/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc15:14,78266.05/41,031/19/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
KYZLÍK Milan
2000
1999
1 Boh.Pha
Roudnice
10:09,43 0/75/32
2.2/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
10:28,9319.50/3,20/68/24
3.1/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
10:38,9429.51/4,80/0/16
4.1/DMHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
Olomouc
Olomouc
10:54,1544.72/7,30/62/12
5.2/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:00,4150.98/8,40/57/11
6.3/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
11:00,7051.27/8,40/53/10
7.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:11,2661.83/10,175/49/9
8.4/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:38,4989.06/14,60/46/8
9.5/DMKIRCHNER David
NOVÁK Filip
2002
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
11:40,5691.13/15,00/43/7
10.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
11:54,44105.01/17,268/40/6
11.1/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
12:22,43133.00/21,862/37/5
12.3/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
12:25,73136.30/22,457/35/4
13.4/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
12:44,39154.96/25,453/33/3
14.2/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
12:49,88160.45/26,349/31/2
15.2/U23BÁČOVÁ Michaela
ŠTIBRÁNYI Kateřina
1998
2000
KK Brand
KK Brand
12:50,78161.35/26,50/0/1
16.3/ZMŠOTEK Adam
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
Olomouc
Olomouc
13:16,48187.05/30,746/29/0
17.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
13:16,76187.33/30,743/27/0
18.5/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
13:23,16193.73/31,840/25/0
19.6/ZSJIŘÍK Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
13:29,54200.11/32,837/23/0
20.7/ZSSTRATIL Filip
SALAJ František
2006
2004
Litovel
Litovel
14:04,59235.16/38,635/21/0
21.8/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
15:08,36298.93/49,133/19/0
22.5/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
16:52,16402.73/66,131/17/0
  WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
DNS 0/0/0
  ŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0/0/0
  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3