vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži

03.06.2017  
ředitel: Roman Pláchý   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:31,21 00:32,19 00:31,21 43
2.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:32,24 00:31,84 00:31,840.63/2,039
3.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:34,02 00:34,68 00:34,022.81/9,035
4.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:35,17 00:34,38 00:34,383.17/10,234
5.5/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:35,43 00:34,56 00:34,563.35/10,733
6.6/ZSHEZINA Jiří 2004 Roudnice00:35,98 00:34,75 00:34,753.54/11,332
7.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:34,88 00:35,47 00:34,883.67/11,831
8.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:36,64 00:35,21 00:35,214.00/12,830
9.8/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:36,75 00:36,47 00:36,475.26/16,929
10.9/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk00:36,99 00:38,57 00:36,995.78/18,528
11.10/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:38,98 00:37,08 00:37,085.87/18,827
12.11/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.00:37,49 00:38,59 00:37,496.28/20,126
13.12/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy00:37,53 00:38,49 00:37,536.32/20,225
14.2/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha00:37,79 00:40,39 00:37,796.58/21,124
15.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:37,81 00:38,81 00:37,816.60/21,123
16.4/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:38,96 00:38,03 00:38,036.82/21,922
17.13/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:39,21 00:39,57 00:39,218.00/25,621
18.14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná00:40,44 00:39,46 00:39,468.25/26,420
19.15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:39,70 00:41,59 00:39,708.49/27,219
20.16/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:39,72 00:40,08 00:39,728.51/27,318
21.5/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov00:39,75 00:39,75 00:39,758.54/27,417
22.17/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:39,96 00:40,27 00:39,968.75/28,016
23.18/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná00:41,98 00:40,17 00:40,178.96/28,715
24.6/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand00:40,33 00:41,93 00:40,339.12/29,214
25.19/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:40,81 00:41,23 00:40,819.60/30,813
26.7/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:41,30 00:41,52 00:41,3010.09/32,312
27.8/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc00:43,49 00:41,50 00:41,5010.29/33,011
28.9/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand00:00,00 00:41,52 00:41,5210.31/33,010
29.10/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:42,33 00:42,01 00:42,0110.80/34,69
30.20/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště00:42,17 00:42,41 00:42,1710.96/35,18
31.21/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:42,35 00:42,40 00:42,3511.14/35,77
32.11/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:42,56 00:42,86 00:42,5611.35/36,46
33.12/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand00:42,70 00:43,69 00:42,7011.49/36,85
34.22/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy00:43,80 00:44,46 00:43,8012.59/40,34
35.13/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště00:43,89 00:44,13 00:43,8912.68/40,63
36.14/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:45,64 00:44,39 00:44,3913.18/42,22
37.15/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha00:44,57 00:44,84 00:44,5713.37/42,81
38.16/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:44,71 00:48,11 00:44,7113.50/43,30
39.17/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc00:45,19 00:46,98 00:45,1913.98/44,80
40.18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:47,05 00:45,51 00:45,5114.30/45,80
41.19/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel00:45,57 00:51,30 00:45,5714.37/46,00
42.23/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc00:48,08 00:46,09 00:46,0914.88/47,70
43.20/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc00:46,27 00:46,14 00:46,1414.93/47,80
44.21/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:47,59 00:47,00 00:47,0015.79/50,60
45.24/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk00:47,01 00:47,81 00:47,0115.80/50,60
46.22/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc00:49,18 00:47,46 00:47,4616.25/52,10
47.23/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc00:48,92 00:48,11 00:48,1116.90/54,10
48.25/ZSVÁCHA Marek 2003 Šumperk00:49,49 00:48,56 00:48,5617.36/55,60
49.24/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk00:49,52 00:49,26 00:49,2618.05/57,80
50.26/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk00:51,33 00:52,13 00:51,3320.12/64,50
51. PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
52. ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
53. SUM Boleslav 2003 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
54. STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
55. ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
56. TRAČ Matyáš 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
57. KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
58. DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3