vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Veselí n.M.

25.06.2017   řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Michal Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žurková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí00:00,00 01:00,92 01:00,92 6
2.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:00,97 01:04,38 01:04,383.46/5,72
3.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:07,55 01:20,83 01:20,8319.91/32,71
4.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:20,19 01:26,63 01:26,6325.71/42,20
  KOSÍK Dan 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNS 0
  KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:51,63 00:54,27 00:54,27 20
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:52,84 00:54,24 00:54,24 12
3.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:56,96 00:57,75 00:57,753.48/6,48
4.1/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc00:59,02 01:00,25 01:00,255.98/11,04
5.2/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc01:02,23 01:05,91 01:05,9111.64/21,43
6.3/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc01:04,19 01:07,13 01:07,1312.86/23,72
  DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc01:04,53 00:00,00 DNF 1
8.2/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:09,15 01:11,78 01:11,7817.51/32,30
  RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná00:00,00 00:00,00 DNS 0
  HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná00:00,00 00:00,00 DNS 0
  TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK00:00,00 00:00,00 DNS 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:44,73 00:44,63 00:44,63 37
2.1/VMTŮMA Jan 1979 3 SKVeselí00:44,77 00:45,20 00:45,200.57/1,329
  KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:46,48 00:00,00 DNS 25
4.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:47,38 00:46,99 00:46,992.36/5,321
5. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:47,81 00:48,63 00:48,634.00/9,017
  TŮMA Jiří 1981 SKVeselí00:48,71 00:00,00 DNS 13
7.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:48,81 00:48,99 00:48,994.36/9,812
8.1/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:51,20 00:51,63 00:51,637.00/15,711
9.2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:53,78 00:51,59 00:51,596.96/15,610
10.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:53,76 00:54,95 00:54,9510.32/23,19
11.3/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:55,45 00:56,03 00:56,0311.40/25,58
12.4/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:58,56 01:00,69 01:00,6916.06/36,07
13.2/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:59,78 01:00,16 01:00,1615.53/34,86
14.5/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:00,31 01:02,35 01:02,3517.72/39,75
15.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc01:05,17 01:06,49 01:06,4921.86/49,04
16.6/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc01:06,60 01:06,11 01:06,1121.48/48,13
17.4/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc01:06,79 01:07,00 01:07,0022.37/50,12
18.5/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:07,67 01:09,65 01:09,6525.02/56,11
19.6/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:11,24 01:09,90 01:09,9025.27/56,60
20.7/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc01:09,95 01:11,20 01:11,2026.57/59,50
  KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 DNS 0
  RUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 DNS 0
  STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 DNS 0
  PAVELKA Marek 2004 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ŠTEFÁNEK Samuel 2005 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh00:00,00 00:00,00 DNS 0
  MORÁVEK Pavel 2002 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  JAGOŠ Martin 2003 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDK00:00,00 00:00,00 DNS 0
  FUCHS Marek 2002 3 VSDK00:00,00 00:00,00 DNS 0
  KOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNS 0
  HRIC Ondřej 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNS 0
  IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:03,40 00:00,00 DNS 7
2.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc01:08,49 01:05,81 01:05,81 3
3.1/U23HOROVÁ Klára 1998 KK Opava01:08,10 59:59,99 59:59,993534.18/5.370,32
4.1/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc01:13,64 01:11,99 01:11,996.18/9,41
5.2/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc01:24,09 01:18,43 01:18,4312.62/19,20
6.3/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc01:29,34 01:21,68 01:21,6815.87/24,10
7.2/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:22,16 01:25,43 01:25,4319.62/29,80
8. STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK00:00,00 59:59,99 59:59,993534.18/5.370,30
9. DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK00:00,00 59:59,99 59:59,993534.18/5.370,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
01:05,90 01:05,79 01:05,79 2
2.1/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
01:13,10 01:12,28 01:12,286.49/9,91
3.2/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
01:14,77 01:16,32 01:16,3210.53/16,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3