vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě

01.07.2017   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto09:42,90 13
2.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.11:04,5081.60/14,05
3.2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.12:47,70184.80/31,71
4.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.13:45,50242.60/41,60
5.2/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.14:01,90259.00/44,40
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.MýtoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno09:58,90 11
2.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.10:46,4047.50/7,97
3.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.11:33,6094.70/15,83
4.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.12:04,30125.40/20,92
4.2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto12:04,30125.40/20,91
6.3/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.12:47,90169.00/28,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto09:00,20 33
2.2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:05,705.50/1,025
3.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno09:36,2036.00/6,721
4. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto09:49,1048.90/9,117
5.1/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 2 Vys.Mýto10:01,6061.40/11,413
6.2/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily10:21,9081.70/15,19
7.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.10:39,5099.30/18,48
8.3/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily10:47,70107.50/19,97
9.4/ZSZOUBEK Adam 2004 Semily11:20,00139.80/25,96
10.5/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.11:24,90144.70/26,85
11.6/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště11:44,20164.00/30,44
12.2/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště11:53,80173.60/32,13
13.2/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov12:09,20189.00/35,02
14.7/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily12:53,80233.60/43,21
15.3/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto12:59,30239.10/44,30
16.4/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště13:23,00262.80/48,60
17.8/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily13:23,50263.30/48,70
18.5/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily14:03,70303.50/56,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
  ŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3