vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Třebechovicích

29.07.2017   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily15:06,80 3
2.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo15:09,102.30/0,32
3.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.16:00,4053.60/5,91
4.2/VMÍL Pavel 1967 Trutnov16:39,6092.80/10,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily14:53,10 6
2.1/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště15:31,4038.30/4,35
3.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.16:11,8078.70/8,84
4.2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:13,0079.90/8,93
5.2/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.16:19,5086.40/9,72
6.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov16:53,00119.90/13,41
7.2/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.17:06,10133.00/14,90
8.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov17:41,80168.70/18,90
  HEGEROVÁ Hana 1974 KVS HKDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště13:09,30 33
2.2/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto13:19,5010.20/1,325
3.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.13:53,2043.90/5,621
4.2/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.13:57,7048.40/6,117
5.1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily14:06,4057.10/7,216
6.3/VPRAŽÁK Jan 1963 KVS HK14:27,2077.90/9,915
7. MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.14:34,4085.10/10,814
8.2/ZSZOUBEK Adam 2004 Semily14:48,5099.20/12,613
9.4/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec14:49,60100.30/12,712
10.1/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec14:56,60107.30/13,611
11.5/VKŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště15:00,80111.50/14,110
12.3/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily15:01,30112.00/14,29
13.6/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.15:06,20116.90/14,88
14.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.15:18,10128.80/16,37
15.1/VMOMETÁK Jan 1975 3 Turnov15:31,50142.20/18,06
16.1/U23ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.15:36,40147.10/18,65
17.2/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK15:37,10147.80/18,74
18.3/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.15:37,40148.10/18,83
19.1/DMHANUŠ Jiří 2002 Třebech.15:46,60157.30/19,92
20.7/VŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště16:05,30176.00/22,31
21.4/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov16:07,50178.20/22,60
22.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov16:14,50185.20/23,50
23.5/ZSMAREK Matyáš 2003 Třebech.16:33,60204.30/25,90
24.6/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily16:39,60210.30/26,60
25.3/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily17:11,20241.90/30,60
26.4/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště18:36,40327.10/41,40
27.5/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště18:46,90337.60/42,80
28.8/VMAREK Pavel 1972 Třebech.27:25,30856.00/108,50
  VLASÁK Jan 1986 Třebech.DNS 0
  JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech.DNS 0
  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.MýtoDNS 0
  BOHATÝ Oto 2007 Třebech.DNS 0
  PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.DNS 0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2 Vys.MýtoDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3