vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Třebechovicích

29.07.2017   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily00:58,50 00:59,40 00:58,50 3
2.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo00:58,60 00:59,30 00:58,600.10/0,22
3.2/VMÍL Pavel 1967 Trutnov01:07,50 01:07,30 01:07,308.80/15,01
4.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:08,40 01:07,40 01:07,408.90/15,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.00:58,60 00:58,70 00:58,60 6
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:01,50 00:59,40 00:59,400.80/1,45
3.1/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště01:01,00 01:00,80 01:00,802.20/3,84
4.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:03,40 01:04,90 01:03,404.80/8,23
5.2/VMHEGEROVÁ Hana 1974 KVS HK01:06,10 01:03,90 01:03,905.30/9,02
6.2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:04,20 01:05,50 01:04,205.60/9,61
7.1/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.01:04,50 01:05,70 01:04,505.90/10,10
8.2/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:05,90 01:05,20 01:05,206.60/11,30
9.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:07,80 01:08,30 01:07,809.20/15,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:46,50 00:46,30 00:46,30 33
2.2/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:46,80 00:46,40 00:46,400.10/0,225
3. MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.00:48,10 00:00,00 00:48,101.80/3,921
4.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:48,20 00:00,00 00:48,201.90/4,117
5.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:49,90 00:49,50 00:49,503.20/6,916
6.1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily00:51,00 00:50,30 00:50,304.00/8,615
7.1/VMOMETÁK Jan 1975 3 Turnov00:53,00 00:00,00 00:53,006.70/14,514
8.3/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec00:53,10 00:54,80 00:53,106.80/14,713
9.4/VKŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště00:54,40 00:53,50 00:53,507.20/15,612
10.1/U23ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.00:53,90 00:54,90 00:53,907.60/16,411
11.2/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily00:56,60 00:55,50 00:55,509.20/19,910
12.1/DMHANUŠ Jiří 2002 Třebech.00:56,70 00:55,70 00:55,709.40/20,39
13.5/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.00:55,90 00:56,60 00:55,909.60/20,78
14.3/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.00:56,80 00:56,90 00:56,8010.50/22,77
15.1/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec00:58,20 00:57,70 00:57,7011.40/24,66
16.3/ZSZOUBEK Adam 2004 Semily00:59,20 00:59,30 00:59,2012.90/27,95
17.4/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov01:06,30 00:59,30 00:59,3013.00/28,14
18.6/VŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště01:01,40 01:00,30 01:00,3014.00/30,23
19.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:03,20 01:00,70 01:00,7014.40/31,12
20.5/ZSMAREK Matyáš 2003 Třebech.01:01,50 01:01,70 01:01,5015.20/32,81
21.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:01,90 01:02,00 01:01,9015.60/33,70
22.2/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK01:04,80 01:05,90 01:04,8018.50/40,00
23.6/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily01:05,90 01:06,20 01:05,9019.60/42,30
23.3/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily01:05,90 01:07,80 01:05,9019.60/42,30
25.4/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště01:08,00 01:06,30 01:06,3020.00/43,20
25.5/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:08,70 01:06,30 01:06,3020.00/43,20
27.7/VMAREK Pavel 1972 Třebech.01:08,40 01:08,40 01:08,4022.10/47,70
28.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.01:16,40 01:17,00 01:16,4030.10/65,00
29. VLASÁK Jan 1986 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993553.69/7.675,40
30. PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK00:00,00 00:00,00 59:59,993553.69/7.675,40
31. JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993553.69/7.675,40
32. ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993553.69/7.675,40
33. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993553.69/7.675,40
34. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993553.69/7.675,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3