vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Třebechovicích

30.07.2017   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily00:59,50 01:00,50 00:59,50 2
2.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:11,30 01:09,90 01:09,9010.40/17,51
3.2/VMÍL Pavel 1967 Trutnov01:11,70 01:10,90 01:10,9011.40/19,20
4. MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo00:00,00 00:00,00 59:59,993540.49/5.950,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.00:58,90 01:03,20 00:58,90 6
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:02,50 01:02,50 01:02,503.60/6,15
3.1/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště01:03,20 01:03,40 01:03,204.30/7,34
4.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:06,10 01:03,90 01:03,905.00/8,53
5.2/VMHEGEROVÁ Hana 1974 KVS HK01:05,20 01:04,40 01:04,405.50/9,32
6.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:05,10 01:06,80 01:05,106.20/10,51
7.2/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:05,20 01:08,50 01:05,206.30/10,70
8.2/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.01:07,80 01:06,80 01:06,807.90/13,40
9.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:08,50 01:09,30 01:08,509.60/16,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:47,90 00:46,80 00:46,80 33
2.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:48,30 00:48,00 00:48,001.20/2,625
3. MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.00:48,30 00:48,50 00:48,301.50/3,221
4.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:49,20 00:48,60 00:48,601.80/3,817
5.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:49,30 00:48,90 00:48,902.10/4,516
6.1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily00:49,00 00:50,50 00:49,002.20/4,715
7.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:51,40 00:53,20 00:51,404.60/9,814
8.3/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec00:54,40 00:55,10 00:54,407.60/16,213
9.1/DMHANUŠ Jiří 2002 Třebech.00:54,50 00:56,50 00:54,507.70/16,512
10.4/VKŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště00:55,00 00:54,70 00:54,707.90/16,911
10.2/U23ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.00:55,40 00:54,70 00:54,707.90/16,910
12.2/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily00:55,50 00:55,10 00:55,108.30/17,79
13.1/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec00:55,90 00:56,30 00:55,909.10/19,48
14.3/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.00:57,10 00:58,80 00:57,1010.30/22,07
15.3/ZSZOUBEK Adam 2004 Semily01:02,30 00:59,10 00:59,1012.30/26,36
16.4/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov01:00,00 00:59,40 00:59,4012.60/26,95
17.5/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:00,50 01:00,90 01:00,5013.70/29,34
17.5/ZSMAREK Matyáš 2003 Třebech.01:00,50 01:01,90 01:00,5013.70/29,33
19.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:02,30 01:01,60 01:01,6014.80/31,62
20.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:02,70 01:02,90 01:02,7015.90/34,01
21.6/VŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště01:03,30 01:04,30 01:03,3016.50/35,30
22.2/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK01:07,90 01:05,20 01:05,2018.40/39,30
23.6/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily01:05,60 01:07,40 01:05,6018.80/40,20
24.3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště01:07,80 01:06,70 01:06,7019.90/42,50
25.4/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily01:08,10 01:10,40 01:08,1021.30/45,50
26.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.01:08,70 01:09,90 01:08,7021.90/46,80
27.5/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:09,50 01:14,60 01:09,5022.70/48,50
28.7/VMAREK Pavel 1972 Třebech.01:13,50 01:10,90 01:10,9024.10/51,50
29.2/PZMAREK Jan 2007 Třebech.01:21,40 55:24,70 01:21,4034.60/73,90
30. VLASÁK Jan 1986 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993553.19/7.592,30
31. PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK00:00,00 00:00,00 59:59,993553.19/7.592,30
32. BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 59:59,993553.19/7.592,30
33. JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993553.19/7.592,30
34. OMETÁK Jan 1975 3 Turnov00:00,00 00:00,00 59:59,993553.19/7.592,30
35. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993553.19/7.592,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3